Gerekli24 5000'ler Kulübünde ! :)

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
Forumumuzda hızla yükselişine devam eden @Gerekli24 ; 5000 iletiye ulaşarak bir başarıya daha imza atmış oldu.
Kendisinin aktifliğini korumasını,foruma değerli katkılarına devam etmesini temenni ediyorum.

Düşüncelerin bitmesin kardeşim,klavyene zeval gelmesin.

hekimoglu_16_9_1588690469.jpg

Duydum ki 5000 olmuşun , hadi iyisin iyi...

indir (4).jpg
indir (5).jpg

Daha nice 5000 lerin olsun kardeşim.

Sevgilerimle.
İyi Varsın!

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
Beni düşünüp böyle bir konu açman beni çok mutlu etti abi. Teşekkür ederim. İyi ki varsın sen de :bhr:
Elbette düşünecez; senin diğer arkadaşlardan ne farkın var, son dönemde kemik kadro dışında hızla yükselen bir değersin. Katkılarının devamını dilerim. Tam yol devam kardeşim. Seviliyorsun :bhr:

• Harika
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Elbette düşünecez; senin diğer arkadaşlardan ne farkın var, son dönemde kemik kadro dışında hızla yükselen bir değersin. Katkılarının devamını dilerim. Tam yol devam kardeşim. Seviliyorsun :bhr:
Böyle düşünmen beni çok mutlu etti abi. Umarım herkes için böyle iyi bir imaj bırakmışımdır.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bizlerle nice güzel mesajlara @Gerekli24 🤗
Seninle bir çok konuda hatta tüm konularda denk gelip sohbet ediyoruz ve yorumlarını beğendiğim, genelde ortak fikirlerde olduğum birisin.
En büyük ortak yön aynı diziyi beğenmemiz :bhr: tuttuğumuz takımlar farklı olsada Fenerbahçe'den sonra sevdiğim takım Beşiktaş :A

Şarkıda etkinlik vesilesi ile dinleme fırsatı bulduğun Merve Özbey şarkısı olsun :bhr:

• Harika

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Forumumuzda hızla yükselişine devam eden @Gerekli24 ; 5000 iletiye ulaşarak bir başarıya daha imza atmış oldu.
Kendisinin aktifliğini korumasını,foruma değerli katkılarına devam etmesini temenni ediyorum.

Düşüncelerin bitmesin kardeşim,klavyene zeval gelmesin.

Ekli dosyayı görüntüle 97528
Duydum ki 5000 olmuşun , hadi iyisin iyi...

Ekli dosyayı görüntüle 97529Ekli dosyayı görüntüle 97530

Daha nice 5000 lerin olsun kardeşim.

Sevgilerimle.
İyi Varsın!
Tebrik ederim @Gerekli24 nam-ı diğer hekimoglu'cu 😁🎉🎉🎉🎉🎉

• Harika

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Foruma döndüğümde dikkatimi çeken isimlerden biri oldu, kısa sürede çok güzel sohbetler ettik. Dilerim devamı olur, nice mesajlara. <3

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
@Gerekli24 Haruncum çok tebrik ediyorum kısa sürede adapte olup sevdirdin kendini hep böyle olman dileğiyle :D

52725d7d4dc12c20d18fc.jpg

ve efsane müziğimiz Cendereyi armağan ediyorum sana :D

• Harika

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bizlerle nice güzel mesajlara @Gerekli24 🤗
Seninle bir çok konuda hatta tüm konularda denk gelip sohbet ediyoruz ve yorumlarını beğendiğim, genelde ortak fikirlerde olduğum birisin.
En büyük ortak yön aynı diziyi beğenmemiz :bhr: tuttuğumuz takımlar farklı olsada Fenerbahçe'den sonra sevdiğim takım Beşiktaş :A

Şarkıda etkinlik vesilesi ile dinleme fırsatı bulduğun Merve Özbey şarkısı olsun :bhr:
Ortak ve farklı yönler elbet olacak önemli olan güzel sohbet etmek biz de bunu gayet iyi başarıyoruz. Hediyelerin için teşekkürler.

Tebrik ederim @Gerekli24 nam-ı diğer hekimoglu'cu 😁🎉🎉🎉🎉🎉
Teşekkürler evet TV'de düzenli baktığım tek Hekimoğlu :A

Sana da teşekkür kutladığın için :bhr:

Kutladığın için teşekkürler dostum.

Foruma döndüğümde dikkatimi çeken isimlerden biri oldu, kısa sürede çok güzel sohbetler ettik. Dilerim devamı olur, nice mesajlara. <3
Eski mesajlara foruma üye olmadan baktığımda sen de çok dikkat çeken ve aktif olan isimlerdendi. Umarım forumda kalmaya devam eder, sohbetlere devam ederiz. Teşekkürler.

@Gerekli24 Haruncum çok tebrik ediyorum kısa sürede adapte olup sevdirdin kendini hep böyle olman dileğiyle :D

Ekli dosyayı görüntüle 97536

ve efsane müziğimiz Cendereyi armağan ediyorum sana :D
Teşekkürler ederim abla.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Ortak ve farklı yönler elbet olacak önemli olan güzel sohbet etmek biz de bunu gayet iyi başarıyoruz. Hediyelerin için teşekkürler.

Teşekkürler evet TV'de düzenli baktığım tek Hekimoğlu :A

Sana da teşekkür kutladığın için :bhr:

Kutladığın için teşekkürler dostum.

Eski mesajlara foruma üye olmadan baktığımda sen de çok dikkat çeken ve aktif olan isimlerdendi. Umarım forumda kalmaya devam eder, sohbetlere devam ederiz. Teşekkürler.

Teşekkürler ederim abla.

Beğenmene sevindim böyle devam etmen dileğiyle :D

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Futbol forumda her zaman 2. 3. planda bu sebeple futbolu sevenleri de seviyoruz renkler farklı da olsa :A
Nice 5k'lara :A

• Harika