Geniş Aile'nin bitmesine üzülmüşmüydünüz ?

Üzülmüşmüydünüz ?

• Kullanılan toplam oy
    11

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Geniş Aile'nin bitmesine üzülmüşmüydünüz ?

- Evet, çok üzülmüştüm.
- Hayır, bitmesine çok sevinmiştim.
- İzlemediğim için yorum yapmayacağım.

Cevaplarınızı alalım lütfen, ankete de oy kullanınız. Bakalım Geniş Aile seviliyor mu ?

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
sevdiğim bi diziydi ama son zamanlarında acayip bozmuştu bitmesine üzülmedim :D çok iyi bi komedi dizisiydi keşke şükufe çıkmasaydı diziden.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben hem sevindim hem üzüldüm.

Üzüldüm çünkü benim için gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biriydi. Ulvi, Koyu Bilal, Kütük, Ekoko, Müfit, Mürsel, Devir abi gibi efsane karakterler her zaman gelmez ve onları bir daha yeni bölümde izleyemeyecek olmak kötüydü.

Diğer yandan da sevindim biraz. Çünkü dizi gerçekten bozmuştu. Yine severek izliyordum ama ilk sezonun, ikinci sezonun ilk yarısının tadını vermemeye başlamıştı. Dizinin efsane kalması için tadında bitirilmesi gerekiyordu ve öyle de oldu. :)

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
Kanal D deyken izliyordum... Star'a geçince pek takip edemedim diziyi... Sonuçta 100 bölümü geçti güzel bir diziydi :)

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben çok üzülmüştüm. O dizi olmadan adeta Televizyon yayınlarının anlamsız olduğunu düşünmeye başladım, o derece sevdiğim bir yapımdı. Dizi başladığında hemen izlemeye giderdim ama şimdilerde Geniş Aile seviyesinde pek iyi bir komedi dizisi göremiyorum. :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ve şunu da söyleyeyim o kadro bir daha bir araya gelmez ve Geniş Aile tadında dizi yok şu anda

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Ben çok üzülmüştüm. O dizi olmadan adeta Televizyon yayınlarının anlamsız olduğunu düşünmeye başladım, o derece sevdiğim bir yapımdı. Dizi başladığında hemen izlemeye giderdim ama şimdilerde Geniş Aile seviyesinde pek iyi bir komedi dizisi göremiyorum. :)
evet.ben cok cok uzulmustum

genisaile

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
12
Geniş aile bozsun bozmasın, insanların hayatlarına olumlu şeyler katıyordu ve her an kötü bir durumda olsanız bile size ışık tutuyordu. Bilmiyorum bende öyle bir etki bıraktı. Hemde Türk Dil Edebiyatımıza birçok yeni sözcükte kattı. Keşke bitmeseydi, iyi kötü devam etseydide neşemiz eskisi gibi olsaydı. Şuan TV'yi açıyorum fakat hiç adam akıllı romantik komedi dizisi yok. Zorla gülmeye çalışıyorum ama nafile... Aşık değilim ama aşk acısı çektiren dizilerde izliyim diyorum, o da yok hepsi yapmacık geliyor. Ama geniş aile öyle değildi, o karakterin çektiği acıyı bize yansıtıyordu. Hatta ben bile ürperiyordum.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Üzülmek hafif kalır hele final sahnesinde acaip duygulanmıştım :( O kadar üzülmüştim ki Star Tv'yi silmiştim tv'den

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Daha iyisi gelemeyecek ne yazık ki. Bir tek İbreti Ailem'den Geniş Aile'den aldığım tada yakın bir tat almıştım ama o da çok kısa sürdü...