Geniş Aile 108. Bölüm [FİNAL] Bölümü Yorumları

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Dizi güzel gidiyor, bakalim sonunda ne olacak.. ?

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
cücü:ölü insanlar görüyorum
kuddusi:faydasız insanlar görüyorum:D

doğruluğu kesin mi bilmiyorum ama nadir dede gelebilirmiş:)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,679
Puanı
1,061
Bu bölüm kesinlikle final olarak yazılmamış. Bu çok açık. Ama kaldırılacağı açıklanınca mecbur çekmişler bu şekilde. Belki sonunda final olduğunu gösteren bir şey yaparlar :)

Bölüm iyi gidiyor. Ulvi çok iyi yine. Kıskanç Koyu Bilal ve diğerleri de iyi :D

aynen katılıyorum yılan hikayesi dizisi gibi bitirirler belki :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
son sahneye son 1:30:(
bakalım son cümle ne olacak:( :( ama herhalde final için hazırlanmamış

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Son sahne müthiş olmuş. Hem güldüm hem de yüksek dozda hüzünlendirdi.

Lala Show, Muazzez'in inşaat kitabı çok iyiydi.

Türk televizyonlarının başına gelen en güzel şeylerden biriydi ve bitti. :(

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
türk tarihinin en komik dizisi bitti kesinlikle böylesi yok şu anda televizyonda zor gelir
en iyi final oldu her ne kadar final gibi olmasa sadece o 2 dakika yeterdi bendetam klasik bitti yakışmadı geniş aile'ye derken:(
ulvi sevim'e geri döndü kaçarak:(
ekber'in üç torunu oldu
lala show:)
nadir dede hafize nine
bilal
cevahir
zekai
kuddusi baba güzel anlattı el sağlaşışı bile duygulandırdı:(

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,679
Puanı
1,061
ani final yapan diziler gibi biri çıkıyor ve ne olup bittiğini anlatıyor bence böyle bitmemeliydi en azından sezon sonunu bekleselerdi keşke :(

bjksezer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
107
geniş aileye yakışan bi final olmasada gerçekten iyi sayılabilecek bir bölümdüü özellikle ssonu çok güzeldi..eğer ilerleyen yıllarda başlarsa çok farklı bir geniş aile izleyebilirizz:((

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,278
Puanı
1,060
Öncelikle Star TV'ye diziyi 23.00 yerine 22.00'da başlattığı için teşekkür ederim.

Final'i izledim. Ancak dişimin ağrısı yüzünden fazla ilgi gösteremedim. Ama izlediğim kadarıyla güzeldi.

Ulvi bu bölüm çok iyiydi. Bence Final sahnesi dizinin son anlarıydı. Zaten dizilerin Finalleri böyle oluyor. İlk dakikalarda her zamanki gibi olayla yaşanıyor, ne olacaksa en sonunda oluyor.

Kısacası dizi 100 bölümü geçti ve iyi bir Final yaptı. İnşallah ileride yine aynı kadroyla yeniden çekerler. Şimdiden söyleyeyim Memoli gibi yeni bir kadroyla aynı versiyonla geleceklerse hiç yapmasınlar daha iyi. En azından mazimizde iyi diziler arasında yerini şimdiden aldı :)

genisaile

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
12
Bana en çok koyan taraf, bir daha yeni bölümle karşıma gelemeyecek olması. Bilmiyorum ne Aşk-ı Memnu nede Avrupa Yakası... Bu dizi hepsinden farklıydı ve final kısmı gerçekten ama gerçekten beni yürekten yaraladı. Ben biliyordum böyle kötü bir hisse kapılacağımı, o yüzden izlemedim yarını bekledim, yine yarını bekleyecektim fakat kendimi tutamadım. Hayata bakış açımı değiştirdi diyebilirim. Birden hayattanda soğudum, dizi bu ne saçmalıyorsun diyebilirsiniz fakat ben bu diziye öyle kendimi kaptırdım ki, bir dahada içinden çıkamadım. Bu dizinin bitmesiyle benimde zaten TV hayatım bitmiş oldu. Ama keşke maddi durumum iyi olsaydıda diziyi satın alıp, final bölümünü iptal edip, 108. bölümü yeniden çektirebilseydim. İşin ucunda her hafta 100 bin tl zarar olsa bile... Zaten son sahneye bakarsanız kuddusinin gözleri kızarmış, dolu dolu... Tüm oyuncuların öyle, tek onunda değil. Şimdi ne olacak bakalım, artık hayırlısı...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
kimse yazmamış yazayım dedim son bölümde akp'ye fena selam çakmış dizidir koyunun adı ampüldür ve üzerinde a.k yazıyor:D