Gençliğim Eyvah - Tanıtım Fragmanı | Yeni Dizi - ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EYckM9QWkAIqOWb

ATV'nin merakla beklenen yeni yaz dizisi 'Gençliğim Eyvah'ın ilk tanıtımı yayınlandı!

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Deniz Yılmaz'ın oturduğu, senaryosunu Barış Başar ve Ünal Yeter'in kaleme aldığı dizinin kadrosunda; Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Burak Tozkoparan, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz Erdem Kaynarca, Günay Karacaoğlu, Beyti Engin, Bahar Süer ve Kemal Uçar gibi isimler yer alıyor.

Çekimleri devam eden 'Gençliğim Eyvah' yakında ATV'de!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
ATV'nin yeni ve iddialı dizisi ''Gençliğim Eyvah''dan ilk tanıtım yayınlandı!

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Deniz Yılmaz'ın oturduğu, senaryosunu Barış Başar ve Ünal Yeter'in kaleme aldığı; kadrosunda Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Burak Tozkoparan, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz Erdem Kaynarca, Günay Karacaoğlu, Beyti Engin, Bahar Süer ve Kemal Uçar gibi isimlerin yer alıyor.

''Gençliğim Eyvah'' yakında ATV'de!

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
0.51'de beni buraya getirem şey kader değil sensin derken gay couple umudu doğdu içimde ama imkansız birşey hele atvde. :A

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Konular birleştirildi. :)

Ben de TV'de gördüm tanıtımı, konusunu açmaya gelecektim ki açılmış. :A

Tanıtım fena değil, yazın iyi izlenebilir ama bu oyuncu kadrosundan çok iyi bir senaryo ile on numara komedi olabilirdi. :)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Konular birleştirildi. :)

Ben de TV'de gördüm tanıtımı, konusunu açmaya gelecektim ki açılmış. :A

Tanıtım fena değil, yazın iyi izlenebilir ama bu oyuncu kadrosundan çok iyi bir senaryo ile on numara komedi olabilirdi. :)

Survivor reklam arasına girdiğinde ATV'ye geçtim, Kuruluş Osman'da bir şeyi merak ediyordum... :A Baktım Gençliğim Eyvah tanıtımı yayınlanıyor. :F