Gelinim Mutfakta'yı Bu Hafta Hangi Ünlü İsim Sunuyor? | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,169
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FGeoQ3aXoAYlAqB

Gelinim Mutfakta'yı bu hafta hangi ünlü isim sunuyor?

Yapımcılığını Karga Film'in üstlendiği, gelin ve kaynanaların kıyasıya rekabet ettiği sevilen yarışma programının bu hafta sunuculuğunu 'İşte Benim Stilim' yarışması ile ünlenen Emel Özkızıltaş üstleniyor.

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün 13.00'te Kanal D'de!

Şu ana kadar ki en kötü seçim. Bu her hafta sunucu fikrini değiştirmeleri lazım, böyle gitmez. Kimse kalmadı sunacak.
Bence Lerzan Mutlu ile devam etmeliler. Açık ara en iyi reytingleri aldı onun olduğu hafta.

Şu ana kadar ki en kötü seçim. Bu her hafta sunucu fikrini değiştirmeleri lazım, böyle gitmez. Kimse kalmadı sunacak.
Bence Lerzan Mutlu ile devam etmeliler. Açık ara en iyi reytingleri aldı onun olduğu hafta.
Geçen gün Turgay Başyayla kalıcı sunucu oldu denildi ama ne kadar doğru bilmiyorum. :bilmem:

• İlginç
Reactions: Ahmed
Stoklar tükendi belli ki, saçmalamaya başladıklarına göre.

Tanımıyorum kendisini sanırım, bence yeni yıldan itibaren kalıcı bir sunucuya geçilmeli ki bence geçilecektir çünkü fazla da alternatif kalmadı...

Tanımıyorum kendisini sanırım, bence yeni yıldan itibaren kalıcı bir sunucuya geçilmeli ki bence geçilecektir çünkü fazla da alternatif kalmadı...
Aşkom, Emel Bu Tarz Benimdeki kız. Hep ağlıyordu ve çantasını yere atdığı görüntü ile baya ünlenmişti. Bilirsin. :A
En son da Mehmed Ali Erbil döneminde kaç sezon Çarkıfelek'de hostes oldu.

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt
Aşkom, Emel Bu Tarz Benimdeki kız. Hep ağlıyordu ve çantasını yere atdığı görüntü ile baya ünlenmişti. Bilirsin. :A
En son da Mehmed Ali Erbil döneminde kaç sezon Çarkıfelek'de hostes oldu.
Evet evet hatırladım şimdi, resimde görünce çıkaramadım resimde çok farklı çıkmış. Değişmiş. :A

• Güldürdün
Reactions: Ahmed