Gelinim Mutfakta'da 'En İyiler' Yarışıyor!

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
6,797
3,864
450
İstanbul
Kanal D'nin gündüz kuşağına damga vuran sevilen yemek yarışması 'Gelinim Mutfakta'da en iyiler yarışıyor!

Sunuculuğunu Fatih Ürek'in üstlendiği sevilen yarışma Gelinim Mutfakta'da, yeni haftadan itibaren yarışmanın en iyileri yarışacak.

'Gelinim Mutfakta' yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.45'te Kanal D'de!

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
6,797
3,864
450
İstanbul
varmış cnm var hatta çiğdem bilgileri para karşılığı satmış yasin diye biri var o dedi o yüzden editörle sorun yaşamışlar geri çekilmişler
Yasin Özbek yalancının önde gideni, BA onu da ifşa etmişti. Sette çalışanlara para veriyor, bilgi alıyor diyordu. Ayrıca o, Can ve Demet üzerinden baya prim yapıyor Younow'da. Oradan da para kazanıyor abla.

• Güldürdün
Reactions: vadikızı

vadikızı

Favori Üye
31 Mart 2012
49,265
31,323
1,060
36
Kayseri
Yasin Özbek yalancının önde gideni, BA onu da ifşa etmişti. Sette çalışanlara para veriyor, bilgi alıyor diyordu. Ayrıca o, Can ve Demet üzerinden baya prim yapıyor Younow'da. Oradan da para kazanıyor abla.
Gelinim mutfakta da ne dediyse çıktı şu elenecek dedi elendi ben yalan söylediğine inanmıyorum story paylaşmıştı çiğdemle ilgili başkası dedi ona hemen tepki gösterip engelledi onu yalan değil cnm

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
6,797
3,864
450
İstanbul
Gelinim mutfakta da ne dediyse çıktı şu elenecek dedi elendi ben yalan söylediğine inanmıyorum story paylaşmıştı çiğdemle ilgili başkası dedi ona hemen tepki gösterip engelledi onu yalan değil cnm
Bilmiyorum vallahi abla, ama BA'nın dediği doğruysa dizilerin ve programların set ekibine para veriyor bu.