TVen Gelinim Forumda 5.Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
608incir3343930.png

Mrt Ürek:
Gelinim forumdaaaa
Gelinim forumdaaaaa
Elemi mesajda kederi konuda
Gelinim forumda. :Z:Z
Gelinim Forumda yeni kaynana ve geliniyle devam ediyor anam. :Z

(Gelinler müzik eşliğinde stüdyoya gelir)

HeavyTotalAmericanquarterhorse-size_restricted.gif

---- İzleme odası ----
mrt-06:
Anam bu hafta aramıza dizi kolik ve Bully katıldı. Biliyorsunuz Bully anamız geçen senenin kadınlar halter şampiyonu dizi kolik ise Miss Türkiy 2001 güzeli anam... Gelinler kıskanecekkkk. :A

xBUGRAx: Buranın en güzeli benim bir kere. :bağır:
BriefBlankGharial-size_restricted.gif

dizi kolik: Daha hünerlerimi sergilemeden stüdyoyu yıktım mı ne? :A
hazal000_zps3811d6f9.gif~c200

---- Gelinler Odası ----
mrt-06:
Şimdi bu bölümün konsept sorusu: "Hastalandınız ve kaynananız günü olduğu gerekçesini göstererek size bakmak istemedi, ona ne söylerdiniz?" bakalım gelinlerimiz neler demişler?
CEVAP1: Eğlenmenin benden daha değerli olduğunu anladım ama ben aynısını oğluna yapmadım sana da yapmam.
CEVAP2: Anne zaten burçlarımız uyumlu değil, seninle er ya da geç böyle olacağımızı biliyordum. Kaynana kötü günde belli olurmuş.
CEVAP3: Hiçbir şey söylemem. Ona öyle bir küserim ki barışmak için günden kazandığı altınları bana hediye etmek zorunda kalır.
CEVAP4: Gün bitince bekliyorum o halde, hiç kaçarın yok. Benimle ilgilenirsin herhalde annecim.
---- Kaynanalar puanlamak için sırayla stüdyoya gelir ----
Aserat:
Cevap 1: Bunlar bayağı kazık olmuş, hangisi Buğra'nın kestiremiyorum. O yüzden bu hafta daha eli açık davranacağım mecburen. Yine de fazla coşmak istemiyorum. 3 puan. :A
Cevap 2: Burçlar falan deyince aklıma dizi kolik geldi, sanki bu tür işlerle daha ilgiliymiş gibi görünüyor. Puanım 2. :A
Cevap 3: 3 veriyorum. Tam emin olamadım ama geçen haftaki faciayı düşününce bu hafta yine ciddi bir şeyler söylemiştir. :A
Cevap 4: 3 puan. Benim gelin bana "annecim" diyecek de göreceğim o günleri. :A
vadikızı: Gadasını aldıklarım yeni haftamız hayırlı olsunn inşallah geleyim sorulara hımm
ayy gelinim hasta olurda ben günü bahane edermiyim ya ne münasebet neyse oylarımı vereyim....
Cevap-2 5 puan
Cevap-1 1 puan
Cevap 3-2 puan
Cevap 4-1 puan
Bully: Cevap 1: Çiğdem'in işi gibi duruyor :A Tavrını koymuş ama yapısı gereği çok da kıramıyor. Puanım 1. Cevap 2: Bunu benim gelinim Esra demiştir. :D Puanım 5. Cevap 3: Buram buram Buğra'nın total çirkefliği kokuyor. :A Puanım 1. Cevap 4: dreamy tatlılığı kokuyor bu cümle de :A Hala annecim diyor yufka yüreklim :A Puanım 1. diyorum...
sokak sanati: CEVAP1: Bu benziyor baya bizin gelinin huyuna ama laf sokar mi emin olamadım yine de 5 son cümle onluk:A
CEVAP2: Burç mevzusu bizim gelinlik değil 1 puan
CEVAP3: Kindarlık yok bizin gelinde buda 1
CEVAP4: Annecim demez bu arsız gelin ama belki diyorum 2 puan
---- Gelinler Odası ----
mrt-06: Bakalım kaynanalarımız neler yapmış gelinini bulabilmiş mi? Hemen puanlamaların ve karşılığındaki cevapları ekranlarınıza getiriyoruz. :Z

321incie5917734.png

Çiğdem-: Çok uyumluyuz yaaaa bu kaçıncı 5 annecim. :bhr: :bhr:
sokak sanati: Boncuk dağıtmandan anlıyorum kızım. :A

2562incik6416406.png

vadikızı: Gelinimmmmmm buldum yine seni. :Z
dreamy: Annecim düşman çatlattık harikayız. :oops:

6504incir8890025.png

(Düzeltme: Bully'nin puanı 1)
xBUGRAx: Ya yeter ya yeter! Ne kadınsın be elin gelinine de 3 veriyorsun bana da!
Aserat: Öffff kes be bağırma bana... Sen de adam akıllı cevaplar ver.
xBUGRAx: Bana fenalık geliyor. :bağır:

9079incif7937271.png

dizi kolik: Anne! :eek:
Bully: Kızım çok özür dilerim. Ben büyük hata yaptım. :(

mrt-06: Bakalım toplam puanlar nasıl oldu? Ekranlarınıza getiriyoruz efenim. :Z Bir sonraki bölümde eleme heyecanında görüşmek dileğiyle bakalım haftalardır elenmeyen xBUGRAx ve Aserat gelecek bölüm yarışmamıza veda edecek mi? Puanlar çok yakın. :A

TOPLAM PUANLAR:
dreamy: 13 PUAN
Çiğdem-: 10 PUAN

xBUGRAx: 7 PUAN
dizi kolik: 7 PUAN

Son düzenleme:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Of ya herkese 3, 3 dağıtmış Allah'ım yarabbim. :mad: Karadeniz yaramadı buna. @Aserat Annecim demez diyorsun niye 3 veriyorsun. :A Burçlu olana da 1 ver geç.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060