Gecenin Kraliçesi - Tanıtım Fragmanı |Star TV

@xemrexxx hani kösemde büyücü kadın vardı ya hani.O meryemin dizisinde mi ? Fragmandaki onunla karşılaşmanı istemiyorum diyen ses ona ait gibi

3. fragmanı konuya ekle istersen abi @sürgünüm Bu arada fragman beklentilerimin bayağı altında, konu zaten oldukça klişeydi üstüne çekimleri de beğenmedim.

3. fragmanı konuya ekle istersen abi @sürgünüm Bu arada fragman beklentilerimin bayağı altında, konu zaten oldukça klişeydi üstüne çekimleri de beğenmedim.
sen beğenmediysen iş var demektir

dizi için yapılan tüm tahminle boşa çıktı dizi poyraz karayel-edho-aşk ve ceza-aşkı memnu hepsinden biraz var kimseyi kopyalamamışlar

dizi için yapılan tüm tahminle boşa çıktı dizi poyraz karayel-edho-aşk ve ceza-aşkı memnu hepsinden biraz var kimseyi kopyalamamışlar
Kadro şahane

bu arada diziyi beğenmeyenlerin hepsi gizli gizli izleyecekler aha buraya yazıyorum.

benim beğendiğim diziler genellikle ya kalitede ya reytingte kazanıyor ama sen bilirsin
Poyraz Karayel'in nesini kopyalamış pis hırsızlar

benim beğendiğim diziler genellikle ya kalitede ya reytingte kazanıyor ama sen bilirsin
Poyraz Karayel'in nesini kopyalamış pis hırsızlar
poyraz şu an tüm karakterli gerekli tek dizi bu da öyle olacak ayrıca uğur polatta bahri baba havası sezdim

Kadro şahane

bu arada diziyi beğenmeyenlerin hepsi gizli gizli izleyecekler aha buraya yazıyorum.
@Maskeli Fedai geldi aklıma gizli gizli my izlerdğ takas korkusuna söyleyemezdi

Bahri Baba'mın adını böyle kalite yoksunu dizilerle beraber kullanmazsan, çok rica edicem
yok artık uğur polata da laf etti 😱
ayrıca senarist aynı kalite de aynı olacak inşallah zaten kadro şahane

neyse bulduğum benzerlikler:

tek gecede ilişki ve çocuk: şak ve ceza
uğur polat: bahri baba
seda akman: meryem çakırbeyli
sera sahnesi: aşkı memnu
sakallı selim bayraktar: poyraz k.-sefer

burak deniz kaçak dizisindeki aynı rolü oynuyor yine

@Çiğdem- @destere @sürgünüm @Harunnn60

o ka yorumu ben mi yaptım

Ne yorumu ben hatirlamiyorum
çatla

Uğur Polat'a değil karaktere laf ettik heralde
Uğur Polat da sevdiğimiz bir abimizdir, haşa
Burak Deniz ve Funda Eryiğit'in kraiyeri için dizi tutsun isterim şahsen, ama pek umutlu değilim

Uğur Polat'a değil karaktere laf ettik heralde
Uğur Polat da sevdiğimiz bir abimizdir, haşa
Burak Deniz ve Funda Eryiğit'in kraiyeri için dizi tutsun isterim şahsen, ama pek umutlu değilim
inşallah tutup nanik yapıcaz size tabi tns aniden %20 denek daha değiştirmezse

inşallah tutup nanik yapıcaz size tabi tns aniden %20 denek daha değiştirmezse
İlk bölüm parlayıp sonra Kösem'in gibi dibe vuracak görürsün, yürürse de Total'de yürür ancak
İnsanlar artık klişeye doydu
Diriliş, Poyraz gibi farklı konuları işleyen diziler lazım