Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EbHS4Y-XsAATkLS

DigiLup, geçtiğimiz hafta sosyal medyada en çok konuşulan dizileri açıkladı!

Neslihan Atagül, Engin Akyürek ile Uraz Kaygılaroğlu'nun başrolünde yer aldığı, zorunlu koronavirüs arası sonrası ekranlara geri dönen ve reyting oranlarının yeterli olmamasından dolayı bu akşam sezon finali yapacak olan 'Sefirin Kızı' 98.652 ileti ile zirvede yer aldı.

Başrollerinde Deniz Uğur, Mehmet Ozan Dolunay, Berker Güven, Sera Kutlubey, Simay Barlas ve İdris Nebi Taşkan'ın yer aldığı, 38. bölümünde Mine Tugay ve Bahar Şahin'in kadrosundan ayrıldığı ve bu akşam final bölümüyle izleyicilerine veda edecek olan 'Zalim İstanbul' 26.068 ileti ile DigiLup'ın listesinde ikinci sırada yer aldı

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Alina Boz, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı gençlik dizisi yayınlanmasından uzun süre geçmesine rağmen sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor. Aşk 101 9.083 ileti ile listenin 3. sırasında yer aldı.

Listenin devamında Kuruluş Osman, Hakan: Muhafız, Gençliğim Eyvah, Payitaht Abdülhamid, Şampiyon, Kuzey Yıldızı İlk Aşk ve Arka Sokaklar yer aldı.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
İyi tam beklenilen sonuçlar bana göre Bay Yanlış Çatı Katı Aşk falan gelince onlar gelir zirveye bu arada Aşk 101 çok düşmemiş ona şaşırdım

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İyi tam beklenilen sonuçlar bana göre Bay Yanlış Çatı Katı Aşk falan gelince onlar gelir zirveye bu arada Aşk 101 çok düşmemiş ona şaşırdım

Sen Çal Kapımı, Çatı Katı Aşk ve Bay Yanlış ilk üçe girer geldikleri ilk hafta. Hatta Bay Yanlış 100.000'leri de geçer. Aşk 101'de düşmemiş, ama her an düşebilir. :D

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Sen Çal Kapımı, Çatı Katı Aşk ve Bay Yanlış ilk üçe girer geldikleri ilk hafta. Hatta Bay Yanlış 100.000'leri de geçer. Aşk 101'de düşmemiş, ama her an düşebilir. :D
Evet Bay Yanlış'ta o potansiyel var bir de Sen Çal Kapımı ertelendi falan Bay Yanlış'ta tam yaz dizisi Çatı Katı Aşk'tan daha çok izlenir yorumlari da ona göre artar. E ben izleyip de yorumladıysam Aşk 101'in ikinci sezona kadar iş biter :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet Bay Yanlış'ta o potansiyel var bir de Sen Çal Kapımı ertelendi falan Bay Yanlış'ta tam yaz dizisi Çatı Katı Aşk'tan daha çok izlenir yorumlari da ona göre artar. E ben izleyip de yorumladıysam Aşk 101'in ikinci sezona kadar iş biter :A

Sen Çal Kapımı'nın ertelenmesi kötü oldu. :( Umarım fazla ertelenmez. Çatı Katı Aşk'ta maximum 5 - 6 reyting görür Survivor bitince

Aşk 101 ikinci sezonda da daha da coşar. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Sen Çal Kapımı'nın ertelenmesi kötü oldu. :( Umarım fazla ertelenmez. Çatı Katı Aşk'ta maximum 5 - 6 reyting görür Survivor bitince

Aşk 101 ikinci sezonda da daha da coşar. :A
Yok yok çok ertelenmez bence haftaya bile başlayabilir evet Çatı Katı Aşk pek gençlerimize hitap etmiyor :A
Aşk 101 tabiki de coşacak coşturmayanlar utansın:F

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yok yok çok ertelenmez bence haftaya bile başlayabilir evet Çatı Katı Aşk pek gençlerimize hitap etmiyor :A
Aşk 101 tabiki de coşacak coşturmayanlar utansın:F

Umarım ya. :( Aslında bütün yaz dizileri gençlere hitap ediyor ama Can Yaman faktörü varken Bay Yanlış'tan daha çok izlenmesi imkansız. :A

Aşk 101 ikinci sezonda bozmazsa daha da yükselir. :Z

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Umarım ya. :( Aslında bütün yaz dizileri gençlere hitap ediyor ama Can Yaman faktörü varken Bay Yanlış'tan daha çok izlenmesi imkansız. :A

Aşk 101 ikinci sezonda bozmazsa daha da yükselir. :Z
Evet Can Yaman hiç az izlenir mi ama güzel onu izleyeceğim de Çatı Katı Aşk da çok güzel olacağa benziyor
Aşk 101 de bu sezon bunları yaptılar hikayeyi devam niteliğinde çekerlerse çok iyi olur yine kopuk çekerlerse pek iyi olmaz ama o zaman da çok konuşulur :A

• Harika

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet Can Yaman hiç az izlenir mi ama güzel onu izleyeceğim de Çatı Katı Aşk da çok güzel olacağa benziyor
Aşk 101 de bu sezon bunları yaptılar hikayeyi devam niteliğinde çekerlerse çok iyi olur yine kopuk çekerlerse pek iyi olmaz ama o zaman da çok konuşulur :A

Yurt dışında şimdiden baya konuşuluyor Bay Yanlış. Hem reytingleri, hem de sosyal medyası baya kuvvetli olur dizinin. :Z

Çatı Katı Aşk'ın da tanıtımları güzel, eğlenceli ama kadrosu iddiasız.

Aşk 101'de kopukluk olmaz, kaldıkları yerden devam ederler bence. :Z

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Yurt dışında şimdiden baya konuşuluyor Bay Yanlış. Hem reytingleri, hem de sosyal medyası baya kuvvetli olur dizinin. :Z

Çatı Katı Aşk'ın da tanıtımları güzel, eğlenceli ama kadrosu iddiasız.

Aşk 101'de kopukluk olmaz, kaldıkları yerden devam ederler bence. :Z
Evet yurt dışı da Can Yaman'dan büyük ihtimal
Çatı Katı Aşk da evet bir Furkan var diğer başroller de iyi kötü gideri var ama yan roller iddiasız
Aşk 101 evet umarım kopmaz da Meriç Acemi dizilerini neredeyse izlemedim de sonradan bozuyor diyorlar umarım bunda öyle bir şey yapmazlar

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet yurt dışı da Can Yaman'dan büyük ihtimal
Çatı Katı Aşk da evet bir Furkan var diğer başroller de iyi kötü gideri var ama yan roller iddiasız
Aşk 101 evet umarım kopmaz da Meriç Acemi dizilerini neredeyse izlemedim de sonradan bozuyor diyorlar umarım bunda öyle bir şey yapmazlar

Çatı Katı Aşk'ta hem senaryo saçma, hem de roller iddiasız. Furkan & Nilay, Ezgi & Yiğit partner olmalıydı. Yiğit yerine daha genç, yaz isimlerinde sevilen isimler seçilebilirdi. Afili Aşk'ta mesela hem yan karakterler hem de asıl çiftler çok iyiydi.

Meriç Acemi, Ufak Tefek Cinayetler'i batırdı deniliyor umarım Aşk 101'i de batırmaz. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Çatı Katı Aşk'ta hem senaryo saçma, hem de roller iddiasız. Furkan & Nilay, Ezgi & Yiğit partner olmalıydı. Yiğit yerine daha genç, yaz isimlerinde sevilen isimler seçilebilirdi. Afili Aşk'ta mesela hem yan karakterler hem de asıl çiftler çok iyiydi.

Meriç Acemi, Ufak Tefek Cinayetler'i batırdı deniliyor umarım Aşk 101'i de batırmaz. :A
Senaryoyu tam bilmiyorum da evet çiftler saçma Furkan Nilay olsa en azından onların diğerlerine göre gideri çok Yiğit yaşlı mı ya
Evet Meriç Acemi batırmış o ara zaten çok konuşuldu da buna belki cesaret etmez herkeste netflix olmadığından belki çok izleyeni yok ama fanlari güçlü gibi

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Senaryoyu tam bilmiyorum da evet çiftler saçma Furkan Nilay olsa en azından onların diğerlerine göre gideri çok Yiğit yaşlı mı ya
Evet Meriç Acemi batırmış o ara zaten çok konuşuldu da buna belki cesaret etmez herkeste netflix olmadığından belki çok izleyeni yok ama fanlari güçlü gibi

Yiğit bence yaşlı. :A Daha genç isimler olabilirdi. Yılmaz Kunt vs.

Tek başına da yazmıyor diye biliyorum, umarım saçmalamaz da izleriz güzelce. :Z