Klasik Game of Thrones - Dizi Yorumları (Geçmiş Sezonlar: 1-2)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Böyle bi konu mu vardı la :A 4. Sezondayım şimdi mi söylenir :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Dizi de ki akıcılığı Cinsel sahneler müthiş bir şekilde bozuyor.Dün 2x1 i izliyordum 48. dakika bölümün bitmesine sadece 4 dakika kalmışken yine bir cinsel sahne karşıma çıktı.Cidden artık şu cinselliği kenara bırakıp Savaşlara entrikalara yoğunlaşılmalı.Zira şuan dünyanın en iyi dizisi olarak görülmeseydi diziyi izlemeyi çoktan bırakmıştım açık ve net.
Ara verip Dexter , Breaking Bad , Hannibal , SPN dizilerine başlamayı düşünmüyor değilim.
Yineleyeyim Üstdüzey bir jenerik/jenerik müziğine sahip ve bu jeneriğin potansiyeli kullanılmalı.
Arrow her sezon 23 bölüm bir tanesinde bile sıkılmadım.Ama GOT 10 bölüm ve ben yeni sekme de başka işlerle uğraşarak izliyorum diziyi.
TWD de böyle olmuş , ilk sezon ve 2.sezonun ortalarında bırakmayı düşünmüştüm. neyse ki 2.sezonun son iki bölümün de dizi kendini aşmıştı.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@OzaN bir gün herkes Cercei Hanım'a biat edecek, Kraliçemiz Cercei Hazretleri diyeceksiniz! :) son bölümden sonra benim de açık ara favori karakterim oldu, JS ile birlikte. :)

latest

@darklegend yani diyorsun ki adam öldürmeli, kan dökmeli, şiddet dolu sahneler Cinsel içerikli sahnelerden daha uygun? :) :) :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
@OzaN bir gün herkes Cercei Hanım'a biat edecek, Kraliçemiz Cercei Hazretleri diyeceksiniz! :) son bölümden sonra benim de açık ara favori karakterim oldu, JS ile birlikte. :)

latest

@darklegend yani diyorsun ki adam öldürmeli, kan dökmeli, şiddet dolu sahneler Cinsel içerikli sahnelerden daha uygun? :) :) :)
imzamı atabilirim , Aynen öyle.Cinsel içerikli sahnelerden memnun olsam yazarım google ye 100lerce beni memnun edecek site var.Affedersin de yeni sekme de başka birşey ile uğraşırken birden ''ah ah'' diye sesler gelince ''oha cinsel sahne hemen diziye dönmeliyim'' bu mu yani ?. Ha sen cinsel sahnelerden memnunsundur , savaş falan olmasın diyorsan bişey diyemem.

• İlginç
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
imzamı atabilirim , Aynen öyle.Cinsel içerikli sahnelerden memnun olsam yazarım google ye 100lerce beni memnun edecek site var.Affedersin de yeni sekme de başka birşey ile uğraşırken birden ''ah ah'' diye sesler gelince ''oha cinsel sahne hemen diziye dönmeliyim'' bu mu yani ?. Ha sen cinsel sahnelerden memnunsundur , savaş falan olmasın diyorsan bişey diyemem.

Böyle bir diziyi yeni sekmeye atarak arada sahnelere baka baka izliyorsan zaten yapacak bir şey yok, tam takır izleseydin bu sahnelerden rahatsız olmazdın bence. Ki sezonlar ilerledikçe o tür sahneler azalıyor hatta 6.sezonda hatırladığım kadarıyla hiç yok, yalnızca çıplaklık birkaç saniye o kadar.

Ve aynen öyle, o tür sahnelerden değil baskı, sansür gibi olayların olmamasından gayet memnunum, Türkiye'de şimdilik böyle diziler çıkması imkansız mesela. Adam öldürme, kan dökme sahnelerinden rahatsız olmayıp da Tanrının insanın çoğalma yolunda seçtiği yöntemi görmekten rahatsız olmak, dünyaya geliş olayından rahatsız olmak afedersiniz fakat büyük bir sorundur bence. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu diziyi sekmede başka şeyle uğraşırken izlemek hakarettir. Sonra sevmezsin tabii. :)

latest

Kötünün cazibesine kanmak... Çok yazık. :):)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Böyle bir diziyi yeni sekmeye atarak arada sahnelere baka baka izliyorsan zaten yapacak bir şey yok, tam takır izleseydin bu sahnelerden rahatsız olmazdın bence. Ki sezonlar ilerledikçe o tür sahneler azalıyor hatta 6.sezonda hatırladığım kadarıyla hiç yok, yalnızca çıplaklık birkaç saniye o kadar.

Ve aynen öyle, o tür sahnelerden değil baskı, sansür gibi olayların olmamasından gayet memnunum, Türkiye'de şimdilik böyle diziler çıkması imkansız mesela. Adam öldürme, kan dökme sahnelerinden rahatsız olmayıp da Tanrının insanın çoğalma yolunda seçtiği yöntemi görmekten rahatsız olmak, dünyaya geliş olayından rahatsız olmak afedersiniz fakat büyük bir sorundur bence. :)
Dizi de ''çoğalma nasıl olur'' konulu cinsel sahneler mi işleniyor :D :D güldürme lan :F ''parayı basan , karıya basar'' mantığı var dizi de :)))) Cüce misal boyu küçük ama işlevi büyük :))) 4 taneyi birden götürüyor :))))
Türkiye de böyle diziler çıkmasa da olur kardeşim merak etme. açık saçık herşey meydanda dizi bittikten sonra ''aa buralar niye bembeyaz oldu la'' :))))
Ben yabancı diziler den istiyorum ama ASLA GoT gibi olanından ülkemde yapılmasını istemem.
Zaten herhangi bir oyuncu da milyonların gözü önünde namusunu üç beş kuruşa satışını izlettirmez :))))
Evde diziyi rahat rahat izleyemiyorum her an bir sahneden ah ah sesi gelecekmiş endişesiyle izliyorum.
Arrow , TWD , Prison Break i yeni sekme açmadan izledim belki ilerleyen bölümlerde bu diziyi de yeni sekmesiz izlerim :)))

• İlginç
Reactions: Tolstoyevski

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061
O sahneyi çok iyi hatırlıyorum kırıta kırıta biriyle konuşuyordu sonra birden arkadan adam geldi bu kafasından tutu şey etti üstüne kızgın şey döktü yere yığıldı bağararak. :( Demek 7'de kalmışım çok sağol Umutum benim. :bhr:

Cercei'ye laf yok, dizide en sevdiğim karakter Cercei'dir. :)

Yobaz dincileri ortadan kaldırdı her daim arkasındayız. :A Ben zaten Khaleesi'den soğudum, çoğu insan gibi onu desteklemiyorum. Çok abartı ve gereksiz güç verildi ona. Bir yerde patlamasını bekliyorum. :D
Maester Aemon (peter vaughan) ölmüş:( @Çiğdem- @destere @BesaleT @MasacRE-
4XrKJgNl2kY.jpg

O sahneyi çok iyi hatırlıyorum kırıta kırıta biriyle konuşuyordu sonra birden arkadan adam geldi bu kafasından tutu şey etti üstüne kızgın şey döktü yere yığıldı bağararak. :( Demek 7'de kalmışım çok sağol Umutum benim. :bhr:

Cercei'ye laf yok, dizide en sevdiğim karakter Cercei'dir. :)

Yobaz dincileri ortadan kaldırdı her daim arkasındayız. :A Ben zaten Khaleesi'den soğudum, çoğu insan gibi onu desteklemiyorum. Çok abartı ve gereksiz güç verildi ona. Bir yerde patlamasını bekliyorum. :D
Maester Aemon (peter vaughan) ölmüş:( @Çiğdem- @destere @BesaleT @MasacRE-
4XrKJgNl2kY.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059