Klasik Game of Thrones 6. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Televizyonun en görkemli dizisi geri dönüyor...

HBO'nun tüm dünyada ilgiyle izlenen fenomen dizisi Game of Thrones'un 6. sezonun ilk bölümü bu gece sabaha karşı yayınlanacak.

Geçen sezon en iyi drama dizisi dahil pek çok Emmy kazanıp rekor kıran dizi Türkiye'de Digitürk'ten izlenebilecek. Diziyle ilgili yorumları sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

game-of-thrones-season-6-maisie-williams.jpg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Özlem sona eriyor. Efsanemiz geri dönüyor. Yarın okuldan geldim mi ilk işim bölümü izlemek olacak. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yarın sosyal medyayla bağımı tamamen kesiyorum. Topluluk içinde seslere kulak vermemeye çalışacağım. Umarım spoiler yemeden akşama kadar sağ kalmayı başarabilirim, zorlu bir görev olacak. Heyecan dorukta. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bende yarın gece izleyeceğim, spoiler dışına bölüm hakkında iyi ya da kötü dışında mesaj yazmayalım arkadaşlar pls. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Daha bölümü izlemeden 650 fan 10 puan vermiş. :) Bırakında önce bölümü izleyelim arkadaş :D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Onların sayısı bu kadar olur mu bilemeyeceğim. :) Bazen fanlar erkenden yüksekten uçuyorlar. :) Ne diyelim inşallah böyle güzel bir bölümle başlamışlardır. Normalde hep sonradan tempo artar bu dizide. :)
Birçok yere gönderiyorlar bölümü, yabancı haber siteleri, yabancı kanallar mesela geçtiğimiz yıl Cnbc-e, bu yıl yayın hakkını Digitürk satın aldı. Tabii geçen yıl 4 bölüm önceden buralardan sızdırıldığı için çok daha az yere göndermiş olabilirler. :) Bu yıl bölümler sızdırılmadığı için çok mutlu oldum. Geçen yıl twitter'a korkudan giremiyordum. Haber konusu açtığım için mecbur kaldığım zamanlar girdiğimde twitleri seke seke okuyordum. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Birçok yere gönderiyorlar bölümü, yabancı haber siteleri, yabancı kanallar mesela geçtiğimiz yıl Cnbc-e, bu yıl yayın hakkını Digitürk satın aldı. Tabii geçen yıl 4 bölüm önceden buralardan sızdırıldığı için çok daha az yere göndermiş olabilirler. :) Bu yıl bölümler sızdırılmadığı için çok mutlu oldum. Geçen yıl twitter'a korkudan giremiyordum. Haber konusu açtığım için mecbur kaldığım zamanlar girdiğimde twitleri seke seke okuyordum. :)
O zaman bölüm gerçekten güzel olacak sanırım. :) Geçen yıl cidden kötüydü, ben dayanamayıp 4 bölümü izleyenlerdendim. :) Sonra bir daha izlemiştim tabi hd halinde. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
O zaman bölüm gerçekten güzel olacak sanırım. :) Geçen yıl cidden kötüydü, ben dayanamayıp 4 bölümü izleyenlerdendim. :) Sonra bir daha izlemiştim tabi hd halinde. :)
Ben haftalık izleyenlerdenim. 1 yıl boyunca yolunu gözlediğim diziyi hemencecik tüketmeye gönlüm razı olmadı. Dünya kadar spoiler yedim orası ayrı...

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Sabah erken kalkarsam direk izleyeceğim, altyazı felan çıkartılar zaten 1-2 saate kalmadan düştüğü gibi. :D

Herhangi bir spoiler'e karşı en üst güvenlik önlemlerini alacağımı belirtirim, umarım konuya spoiler dışında bir yorum atmazsınız. Arkadaş felan demem söverim açık ve net peşin peşin söylüyorum. 1 sene bekledik, hata yapıp içine etmeyiniz. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sabah erken kalkarsam direk izleyeceğim, altyazı felan çıkartılar zaten 1-2 saate kalmadan düştüğü gibi. :D

Herhangi bir spoiler'e karşı en üst güvenlik önlemlerini alacağımı belirtirim, umarım konuya spoiler dışında bir yorum atmazsınız. Arkadaş felan demem söverim açık ve net peşin peşin söylüyorum. 1 sene bekledik, hata yapıp içine etmeyiniz. :)
Benden yana sıkıntı olmaz. Spoiler kutucuğuna atacağım ne varsa. :) Bir tek bölümü beğenip beğenmediğimi söylerim. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sezon açılışını çok merakla beklemiyorum. Bence normal başlayacak (her merak ettiğim dizi gibi)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ulan diziyi izlemiyorum ama gıcıklığına son bölümü izleyip spoiler mı versem :A @MEnes he ne dersin ? :A

Son düzenleme:

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Benden yana sıkıntı olmaz. Spoiler kutucuğuna atacağım ne varsa. :) Bir tek bölümü beğenip beğenmediğimi söylerim. :D

Şimdi düşünsene biri gelse Jon öldü espirisi yapsa dahi çok gergin ortam dönebilir şu konuda. :D

Geçen sezon uğramamıştım bu konuya spoiler yerim diye, sıkıcı geçmişti. Ya sabah kalkıp an ve an izleyeceğim ya da konuya anca izledikten sonra uğrayacağız. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Özlem sona eriyor. Efsanemiz geri dönüyor. Yarın okuldan geldim mi ilk işim bölümü izlemek olacak. :)
ne umutlarla ilk sezona başlayacaktım ama pek istediğim şekilde başlamayacak gibi :) snow yaşıyorsa hayal kırıklığı olacak benim için :) bunlarda seyirci memnuniyetini gözönüne alıp büyük ihtimal yaşatacaklar:) olmadı işte :)

Şimdi düşünsene biri gelse Jon öldü espirisi yapsa dahi çok gergin ortam dönebilir şu konuda. :D

Geçen sezon uğramamıştım bu konuya spoiler yerim diye, sıkıcı geçmişti. Ya sabah kalkıp an ve an izleyeceğim ya da konuya anca izledikten sonra uğrayacağız. :D

spoiler yeme kaygısı yaşatmak için sırf iş olsun diye alıntı yaptım senden :) umarım online olursunda hebere girip girmemek için ikilemde kalırsın inşallah :))

Ulan diziyi izlemiyorum gıcıklığına son bölümü izleyip spoiler mı versem :A @MEnes he ne dersin ? :A
izlemediğin dizide spoiler vermekte zor :) ne diyeceksinki mesela şu uzun esmer olan adam varya dişlek kadını öldürdümü diyeceksin isimlerini çözmen 5 bölümü alır :))

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
ne umutlarla ilk sezona başlayacaktım ama pek istediğim şekilde başlamayacak gibi :) snow yaşıyorsa hayal kırıklığı olacak benim için :) bunlarda seyirci memnuniyetini gözönüne alıp büyük ihtimal yaşatacaklar:) olmadı işte :)

spoiler yeme kaygısı yaşatmak için sırf iş olsun diye alıntı yaptım senden :) umarım online olursunda hebere girip girmemek için ikilemde kalırsın inşallah :))

izlemediğin dizide spoiler vermekte zor :) ne diyeceksinki mesela şu uzun esmer olan adam varya dişlek kadını öldürdümü diyeceksin isimlerini çözmen 5 bölümü alır :))
Vallaha çok denemek istiyorsan sana özel bir kaç numara gösteririm :A Bunu göze alıyor musun ? :)

Ama admin beni uzuun bir tatile çıkarır ben göze alamam :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben haftalık izleyenlerdenim. 1 yıl boyunca yolunu gözlediğim diziyi hemencecik tüketmeye gönlüm razı olmadı. Dünya kadar spoiler yedim orası ayrı...
o konuda aynı durumdayız bende isterse 10 bölüm aynı anda yayınlansın haftalık takip edeceğim zaten bir yıl bekliyoruz 10 bölümde bitiyor onuda tek günde harcasak diğer günler ne yapıcaz :)