Galatasaray'dan Deplasmanda Kritik Galibiyet! | Ç.Rizespor 0-4 Galatasaray

Maç Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
images (17).jpeg

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Ben ne tahmin yazdım unuttum ya..ben hep gs yener diyorum adamlar hep puan kaybediyor. bakam ne yazmışım.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

An ve an maçtan önemli gelişmeler:

6': Maçın ilk net pozisyonunda Galatasaray'dan Emre Kılınç'ın ceza sahası dışından vuruşu kaleci Gökhan tarafından engelleniyor.

10': Feghouli ceza sahası dışından etkisiz bir vuruşla kaleyi yokluyor.

23': Galatasaray gole çok yaklaştı! Oğulcan'ın direkten dönen topunda Diagne'nin önünde bomboş kaldı ancak Diagne kafa vuruşunu kalecinin üzerine atarak mutlak fırsattan yaranamadı. Ardından dönen topta Oğulcan kaleyi yine yokladı, kaleci Gökhan kritik bir kurtartış daha yaptı.

29': Feghouli'nin sağ köşeden ceza sahasına ortasında Diagne kaleyi yokluyor, bir kez daha Gökhan'dan önemli bir kurtarış.

30': Maçın ilk yarım saatinde Galatasaray'ın kaleye 4'ü isabetli 7 şutu bulunurken Rizespor'un henüz Galatasaray kalesinde şutu bulunmuyor.

44': Hakem penaltı noktasını gösteriyor! Ceza sahasına yapılan ortada Emre Akbaba'ya yapılan hava savunması hareketine penaltı kararı çıktı. Diagne topun başında!

45+: Gol! Galatasaray, Diagne'nin penaltı atışıyla 1-0 öne geçiyor.

49': Emre Akbaba'nın sağ kanattan gönderdiği pasta Diagne golle burun buruna kaldı ancak Diagne'den önce Rizespor defansı topu kornere gönderdi.

51' Oğulcan'ın pası, Emre Akbaba'nın harika dönüşü ve Diagne'nin dokunuşuyla top ağlara gitti. Diagne'nin golüyle Galatasaray, Rizespor deplasmanında 2-0 önde!
Eline sağlık @Tolstoyevski güzel düşünmüşsün ama acaba GS yenik olan takım olsaydı, aynısını yaparmıydın? :A @12.Adam

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Remy girdi, birazdan gelir golü ama Rize gol atacak gibi değil. Sadece 2 şutu var takımın.