Galatasaray'dan Deplasmanda Kritik Galibiyet! | Ç.Rizespor 0-4 Galatasaray

Maç Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Remy oynasa bile bu oyunla pek bir şey değişmezdi ama bence de oynamaması büyük hata eğer başka bir durum yoksa
Sözde korona olmuş idman eksiği varmış da yalan. Geçen hafta sonradan oyuna girmiş bu haftaya çoktan hazır olurdu. Tabii Remy olsa maçı Rize almazdı ama yine de saçma sapan bir karar.
Geçen sene de Antalya başında Gs maçına 7 as oyuncusunu çıkarmadı adamların herhangi bir sakatlıkları yokken :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sözde korona olmuş idman eksiği varmış da yalan. Geçen hafta sonradan oyuna girmiş bu haftaya çoktan hazır olurdu. Tabii Remy olsa maçı Rize almazdı ama yine de saçma sapan bir karar.
Geçen sene de Antalya başında Gs maçına 7 as oyuncusunu çıkarmadı adamların herhangi bir sakatlıkları yokken :A
Antalya zaten genel olarak garip bir takım :A Remy'i bilerek oynatmadığını düşünmek dahi istemiyorum :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Gg de son 2 gün idmana çıktı ama yarın derbide 11 olacak :A
Remy hiç idmana çıkmasın yine oynar takımın yarısı çünkü :D
Derbi bir başka GG'de hangi takım olursa olsun elinden geleni yapmaya hazır belki bu maç sakatlanır ilerleyen haftalarda kullanamam diye risk etmemiştir

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Rıdvan dilmenin meşhur sözü geliyor aklıma tam diyorum bu sene bitti bir şey oluyor ve yarışa ortak oluyoruz
Derbi hariç Galatasaray maçı izlemiyordum artık izlemeye başlamalıyım yarışa ortağız :)