Galatasaray'a Tuzlaspor Şoku: 0-2

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Genç takımızla falan çıkmadık maça, bu oyuncuların hepsi 18-20 kişilik as takım oyuncuları. Selçuk İnan mı genç? Adem Büyük mü genç? Seri mi genç? Şu takımdaki tek genç diyebileceğimiz futbolcu Emin Bayram. Yunus Akgün bile genç sayılmaz artık, geçelim bu işleri. Bu takımın rakibinden bağımsız taktiği yok, "Galatasaray'ın oyun planı şu" veya "Galatasaray şunu oynamaya çalışıyor" diyemiyoruz hala. Burada suç teknik direktörün bana kalırsa, bu takımda istisnasız hiçbir futbolcu doğru düzgün futbol oynayamıyor. Bu normal bir durum değil. Galatasaray'ın içeride Tuzlaspor'u yenememesinin hiçbir izahı/açıklaması olamaz.

Haftalar önce "gençlere şans vereceğiz, hak etmeyenler oynamayacak" demişti Fatih Terim. Bunu diyen birisi artık Selçuk İnan'ı oynatmamalı. En çok da buna üzülüyorum.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Burada suç teknik direktörün bana kalırsa, bu takımda istisnasız hiçbir futbolcu doğru düzgün futbol oynayamıyor.
Steven N'zonzi gayet iyi. Yanındakilerin biraz ismi olsaydı muhtemelen kulüp tarihine geçecek bir isim olacaktı. Adını söylerken ağzınızın suyu aktığı o isimleri yerin dibine gömerdi, gerçi en kötü haliyle bile gömer ama olsun. Şimdi ilk 11'e girmeye çalışıyor. Fatih Terim 1999 kafasıyla devam etsin bakalım, elbet savunacak birileri çıkar.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Galatasarayın bu sezon sıkıntısı benim kendi görüşüm Fatih Terim saplantısı.... Herşeyin bir son kullanım tarihi vardır.... Deplasmanda 5 atıp da eleyebilirler çok önemli değil ama Avrupada ki başarısızlıkları,ligdeki istikrarsın durumları ve balon gibi şişirdikler Falcoa... Bu sene kaba tabirle pek bir cacık olcağını düşünmüyorum Gs den... Eğer Tuzla elerse Gsyi... Pendikden selam olsun derim :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Steven N'zonzi gayet iyi. Yanındakilerin biraz ismi olsaydı muhtemelen kulüp tarihine geçecek bir isim olacaktı. Adını söylerken ağzınızın suyu aktığı o isimleri yerin dibine gömerdi, gerçi en kötü haliyle bile gömer ama olsun. Şimdi ilk 11'e girmeye çalışıyor. Fatih Terim 1999 kafasıyla devam etsin bakalım, elbet savunacak birileri çıkar.

Bir iki isim dışında 18-20 kişilik kadrodaki tüm oyuncular olması gerekenden kötü oynuyorlar. Fatih Terim, “gençlere şans vereceğim, hak edenler oynayacak” gibi cümleler kuruyor ancak formda olan oyuncuları kestiği gibi gençlere de şans vermiyor. Şu kulüpte ben eminim Mariano veya Nagatomo kadar katkı verecek iki bekin mutlaka olduğundan. Keza Selçuk İnan’ın yerine de oynayabilecek bir sürü genç oyuncu olduğundan da eminim. En basitinden Taylan son maç gayet iyi oynadı, bakalım hafta sonu oynayacak mı...

Sonuç olarak baktığımızda bir takımın neredeyse tüm oyuncuları kötü oynuyorsa, bu takımın hala net bir şekilde ne oynamak/ne oynamaya çalışmak istediği belli değilse suçlu teknik direktördür.