Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turunda FC Barcelona ile eşleşti!

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
77835971-263E-4C62-B857-CBC02E20D4B2.jpeg

Galatasaray’ın UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turundaki Rakibi Belli Oldu!

Temsilcimiz Galatasaray’ın 2021-22 Sezonu UEFA Avrupa Ligi’ndeki son 16 turunda eşleştiği rakip belli oldu.

Saat 14.00’de başlayan kura çekimleri sonucu Galatasaray; İspanyol devi FC Barcelona ile eşleşti!

• İlginç
Reactions: ömer karataş

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
0F4B7CA6-73A0-4C62-AEF9-5569BC90DD8A.jpeg

Senelerdir Barça ile eşleşmek istiyordum ama Messi için istiyordum, kariyeri boyunca Türkiye’ye hiç gelmemiş olmasından dolayı bir kez de ondan gol yemiş olmak güzel olacaktı… Şanssızlığa bakar mısın ki Messi’nin gittiği ilk sezon Barça ile eşleştik 🤦🏻‍♂️

Barça’ya gelirsek, 2021 Eylül-Ekim ile şimdiki Barça arasında çok fark var. Xavi fena toparladı takımı, transferler takıma uyum kazandı. En kötü ihtimalle içeride dışarıda toplam 8-10 gol yeriz temizinden. Hele ki başımızda böyle bir isim varken… Keşke şu iki maç için Terim çıksaydı takımın başında, en azından bi ihtimal derdik…

Yine de olumlu bir eşleşme oldu, fark yesek bile “en azından Barça’ya elendik” der geçeriz…

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Barcelona eski Barcelona değil ama Galatasaray da eski Galatasaray değil. Galatasaray muhtemelen elenir ama ilginç bir maç olacaktır.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,157
Puanı
1,061
Eski Galatasaray olsaydi, bugün ki Barcelona'yi cig cig yerdi. Ama yine bir Türk takiminin fark yiyerek elenecegini düsündügüm maclar geliyor..

Hic sevmem Galatasaray'i ama yinede basarilar dilerim..

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
İkiside eski hallerinden uzak...

Genede Türk takımı.. Yenilirsede fark yemez umarım.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Xavi sonrası dönemde Barcelona çok iyi gidiyor, "eski günlerinden uzakta" klişesi kurtarmaz Galatasaray'ı maalesef. Auba, Traore ve Ferran Torres karşısında varlık gösteremeyeceğimiz iki maç oynar eleniriz. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Eski Galatasaray olsaydi, bugün ki Barcelona'yi cig cig yerdi. Ama yine bir Türk takiminin fark yiyerek elenecegini düsündügüm maclar geliyor..

Hic sevmem Galatasaray'i ama yinede basarilar dilerim..
2000 yılındaki Galatasaray'dan mı bahsediyorsun? Sonrasına gidersek Lionel Messi olacağı için takımda çiğ çiğ yer mi, hiç sanmam. :A Ayrıca şimdi Barcelona da eskisi gibi değil, Lionel Messi yok. Galatasaray da eskisi gibi değil, gruptan lider çıkaran Fatih Terim yok. :D Barcelona'nın eski yardımcı antrenörü var ama ne kadar etkili olur, onu göreceğiz. :D

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,157
Puanı
1,061
2000 yılındaki Galatasaray'dan mı bahsediyorsun? Sonrasına gidersek Lionel Messi olacağı için takımda çiğ çiğ yer mi, hiç sanmam. :A Ayrıca şimdi Barcelona da eskisi gibi değil, Lionel Messi yok. Galatasaray da eskisi gibi değil, gruptan lider çıkaran Fatih Terim yok. :D Barcelona'nın eski yardımcı antrenörü var ama ne kadar etkili olur, onu göreceğiz. :D

8-0 olur mu acaba :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
hayırlısı olsun diyoruz gelecekse böylesi gelmeliydi.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Galatasaray iyi döneminde olsa çok rahat şans verirdim Barcelona eski seviyesinde değil ama en iyilerden olmasa da hâlâ Avrupa'da belli bir gücü olan takım. Napoliye 4 atması da bunun göstergesi. Çok farklı bir sonuç beklemiyorum. Oyuncular ciddiye alacaktır maçı. @Maskeli Fedai bizimle bu iki maç arasında oynuyorsunuz :A Ama yine de o maç için beraberlik seziyorum. Biz yine kazanamayız :A

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Galatasaray iyi döneminde olsa çok rahat şans verirdim Barcelona eski seviyesinde değil ama en iyilerden olmasa da hâlâ Avrupa'da belli bir gücü olan takım. Napoliye 4 atması da bunun göstergesi. Çok farklı bir sonuç beklemiyorum. Oyuncular ciddiye alacaktır maçı. @Maskeli Fedai bizimle bu iki maç arasında oynuyorsunuz :A Ama yine de o maç için beraberlik seziyorum. Biz yine kazanamayız :A
Bizi 4-0 yenersiniz, sıfır şaka sıfır goygoy..

• Güldürdün
Reactions: Sherlock