Galatasaray-Trabzonspor Maçı Yorum Konusu - 10.02.19

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
İlk yarıda dünyanın pozisyonunu kaçırdık. Maç sonu inşllah ah vah etmeyiz bu kaçanlara.

İlk yarının en iyisi tartışmasız Belhanda’dır. Sezonun en iyi topunu oynuyor bedevim ❤️ Golü ve sayısız kilit pası, aynı zamanda istekli performansı (topa basması, ikili mücadelelerden eskisi gibi kaçmaması) onu eleştirenlere cevap niteliğindeydi. Zamanında bu adamı eleştiren futbol cahillerine “bekleyin adam açılacak” dedik. Bir açıldı pir açıldı şov yapıyor aslanım benim.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Senin hakem diye Allah bin belanı versin. Keşke bildiriye "imza" atmasaymışız belki hakemlerde bizden yana olurdu.

Sahadaki o çocukların hakkı teker teker çıksın senden hakem.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Bugün sahada hakkını yediğiniz çocukları iki hafta sonra hangi yüzle milli takıma çağıracaksınız?

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Ümit Öztürk'ü de VAR sistemine yardımcı olarak alın, bu maçta emeği büyük :F

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İkinci yarıdaki futbolu beğenmedim ama yine de şükür ki kazasız belasız atlattık. Yine de 4-0’ın intikamı bu olmamalıydı, ilk yarıda askerden gelmiş gibi oynayıp ikinci yarıda bir pili biten emekli gibi oynamak her maç işe yaramaz, hele şampiyonluk yolunda mutlaka doksan dakikaya yaymak gerek futbolu.

Belhanda’yı satan şampiyonluğu satar diye boşuna dememiştik, geçen sezonun ikinci yarısından beri kendini topladı ve 8 numara oynadığında takımın kilit ismi olduğunu gösterdi.

Diagne’nin ilk maçıydı, ayağına gelen o ilk pozisyon gol olsaydı efsane olacaktı ama olmadı. İlk maç olduğu için genel olarak etkisiz olması normal, Perşembe günkü Benfica maçı ve haftaya Kasımpaşa maçlarıyla birlikte göreceğiz parasını çıkarıp çıkaramayacağını.

Son olarak 40 gün sırtında taşıyıp 1 gün indirdiğinde linç edilen Muslera yine kritik refleks hareketiyle olası bir felaketin önüne geçti, böyle adamların değerini bilmek gerek.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hadi City Chelsea neyse de Denizli'yi yazarken hiç mi utanmadın be :A
Umarım Denizli kelimesini yazarken saygı duruşuna geçmişsindir. :mad: Biliyorum, bu emojiyle beni fazla ciddiye almayacaksın ama senin üstünde etkili olacağını düşünüyorum. :mad: