Galatasaray - Rizespor | 2024-2025 Sezonu Süper Lig | 5. Hafta Maçı

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,695
Puanı
1,059
Süper Lig'de 5. hafta maçında Galatasaray sahasında Rizespor'u konuk ediyor.

20:00'da başlayacak maç için yorumlar ve sohbet bu konudan yapılabilir.

Galatasaray 11: Muslera, Kaan, Davinson, Abdülkerim, Jakobs, Torreira, Sara, Barış Alper, Mertens, Yunus, Osimhen.

Rizespor 11: Grbic, Taha, Mocsi, Alikulov, Anıl, Hojer, Papanikolaou, Mithat, Olawoyin, Akintola, Sowe.

Süper Lig'de 5. hafta maçında Galatasaray sahasında Rizespor'u konuk ediyor.

20:00'da başlayacak maç için yorumlar ve sohbet bu konudan yapılabilir.

Galatasaray 11: Muslera, Kaan, Davinson, Abdülkerim, Jakobs, Torreira, Sara, Barış Alper, Mertens, Yunus, Osimhen.

Rizespor 11: Grbic, Taha, Mocsi, Alikulov, Anıl, Hojer, Papanikolaou, Mithat, Olawoyin, Akintola, Sowe.
rizespora başarılar diliyorum her taşa kuşa çarpan top galatasaray fileleriyle öpüşür inşallah :F

• Güldürdün
Reactions: MasacRE
Sezon başlarken rotasyonda 5474737. sırada görünen Yunus 11'e girdi ya ne diyeyim helal olsun yönetimimize :A

Yeni transferleri 11 oynatmama yeminini de bozdu mecburen Okan hocam. Osimhen değerinden dolayı Jacobs da başka sol bek kalmadığı için ilk 11 başlıyor maça. Olan Jelert'e oldu. Bir türlü giremedi kadroya çocuk :A

Avrupa hezimetleri arkasına, Türk hakemleri ile Rize karşısında alınacak 6 0 lık galibiyet ilaç gibi gelecekdir Galatasaraya...

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: tekin and 12.Adam
Avrupa hezimetleri arkasına, Türk hakemleri ile Rize karşısında alınacak 6 0 lık galibiyet ilaç gibi gelecekdir Galatasaraya...
Avrupa hezimetleri arkasına, Türk hakemleri ile Rize karşısında alınan 5 0 lık galibiyetin size ilaç gibi geldiği gibi mi?

• Güldürdün
Reactions: tekin

Avrupa hezimetleri arkasına, Türk hakemleri ile Rize karşısında alınan 5 0 lık galibiyetin size ilaç gibi geldiği gibi mi?
çekirdeklerimi kaptım sandalyeme kuruldum yorumları okuyorum heyecanla :F

inşallah kavğa çıkarda biraz aksiyon görürüz:A

• Güldürdün
Kadro değeri olarak eş olduğumuz güçlü bir rakibe elenerek alt lige kaldık.
Siz ise. daha ilk YB duyduğunuzda maça çıkmadan ŞL kuraları belirlemeye başladınız..
Sanırım hezimet dedikleri sizin ki olsa gerek.
------

tekincim biz utkumla 3 laf atarız 4 laf atarız. sonra kordonda bomba yemeye çıkarız :A:A:A:A. @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam
Siz ise. daha ilk YB duyduğunuzda maça çıkmadan ŞL kuraları belirlemeye başladınız..
------

tekincim biz utkumla 3 laf atarız 4 laf atarız. sonra kordonda bomba yemeye çıkarız :A:A:A:A. @MasacRE
Bir zamanlar bende , Aykut ile öyleydim.Allah ayırmasın. :A

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch
  • Üzücü
Reactions: 12.Adam

Kavga falan çıkmaz bizden öyle bir beklentiye girme boşuna :A
------

------

Kadro değeri tek başına bir takımın gücünü belli etmez ki. Bir kere oynadığı lig bile başlı başına büyük bir etken kadro değeri belirlemede. Sizin rakip en değerli 5. lig olan Fransa'dan bizimki İsviçre'den. O yüzden Lille'in kadro değerinin çok daha yüksek olması normal ama sahadaki oyuna bakarsak sizin rakip de ahım şahım bir top oynamadı.

İkinci kısma da sonuna kadar katılıyorum. Tekin gibiler boşuna çekirdek falan almasın eline. Boşa gider çekirdek :A

Kavga falan çıkmaz bizden öyle bir beklentiye girme boşuna :A
maçamı daldın naptın öyle? ben bile mesajımı unuttum:D aniden beklenti meklenti diye bodoslama cevap verince ürktüm bir an :F
olsun onunla kavğa etmesen biz ne güne duruyoruz biz birbirimize dalarız sorun yok :D sonuçta bende fenerliyim ha onunla ha benimle farketmez maksat heyecan olsun :F

• Güldürdün