Galatasaray Odeabank Yarı Finalde!

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
CeLPmweWoAQRSOj.jpg

TEMSİLCİMİZ YARI FİNALDE !

Galatasaray Odeabank, ULEB Eurocup'ta çeyrek finalde karşılaştığı Bayern Münih'i 72-59 yenerek yarı finale yükseldi. Sarı-Kırmızılılar Almanları 11 sayı farkla mağlup etmesi durumunda adını yarı finale yazdıracaktı. Bayern Münih'e Abdi İpekçi'de 13 sayı fark atarak adını son 4’e yazdırdı.

Eurocup’ta 23 Mart Çarşamba günü oynanacak karşılaşmalar sonrasında son finalistler belli olacak. Diğer takımların karşılaşmaları şu şekilde;
21:00 Herbalife Gran Canaria – Zielona Gora
21:00 Strasbourg – Nizhny Novgorod
21:00 EA7 Emporio Armani – Dolomiti Energia Trento

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Maçı izlerken kanter içinde kaldım bu sezon izlediğim en zevkli, heyecanı üst düzey maçtı futbol maçları dahil.. İnanılmaz bir atmosfer vardı. Basketbol tribünü olarak Avrupa'nın en iyisiyiz bunu net olarak söylüyorum. Abdi İpekçi'de bizi kolay kolay kimse yenemez.. Ölüyü diriltecek bir atmosfer vardı bu cefakar taraftar takımın itici gücü. Basketbol şubesinin bütçesini kısanların da Allah belasını versin adamlar futbol şubesinden daha çok emek veriyor, yüreklerini koyuyor ortaya yerlisinden yabancısına...

HELAL OLSUN O KUPA BURAYA GELECEK !

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
son periyodu izledim çoktandır basketbol maçı izlemiyordum özlemişim müthiş heycanlı bi maçtı konu gs olunca kalp atışları hızlandı yine İnşallah kupayı alırız

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
son periyodu izledim çoktandır basketbol maçı izlemiyordum özlemişim müthiş heycanlı bi maçtı konu gs olunca kalp atışları hızlandı yine İnşallah kupayı alırız
Aga ses mes kalmadı bende bu sezon futbol maçlarından alamadığım heyecanı bir maçta aldım tribünde olsam kalpten gitmiştim herhalde. Muazzam bir maçtı. İnşallah kupayı alacağız Ergin Hocam'ın sondaki sevincini gördün mü? :X

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Aga ses mes kalmadı bende bu sezon futbol maçlarından alamadığım heyecanı bir maçta aldım tribünde olsam kalpten gitmiştim herhalde. Muazzam bir maçtı. İnşallah kupayı alacağız Ergin Hocam'ın sondaki sevincini gördün mü? :X
abartma aga ne sesi basket maçı sonuçta bağırarak maç mı izliyon evde :D

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
abartma aga ne sesi basket maçı sonuçta bağırarak maç mı izliyon evde :D
Evet aga ben böyle izlerim genelde :D Maç da heyecanlı ve önemli olunca kendimi tutamadım. Yemin ediyorum basket maçları daha zevkli ben derbi hariç futbol maçı falan izlemem artık bu sezon :A Bile bile niye verem kanser olayım :d:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Helal olsun Aslanlara, müthiş taraftarımızın da itici gücüyle kazanmasını bildik, Allah yardımcımız olsun yarı finalde. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Evet aga ben böyle izlerim genelde :D Maç da heyecanlı ve önemli olunca kendimi tutamadım. Yemin ediyorum basket maçları daha zevkli ben derbi hariç futbol maçı falan izlemem artık bu sezon :A Bile bile niye verem kanser olayım :d:
aga ben gs maçlarını izlemeyeli bu sezon baya oluyor hiç kendimi kanser edemem derbileri izlerim veya kupa finali olur izleriz tabi o ayrı ama onun dışında izlemem söz konusu değil :D basket maçları çok zevklidir eskiden baya takip ederdim koptum artık

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
aga ben gs maçlarını izlemeyeli bu sezon baya oluyor hiç kendimi kanser edemem derbileri izlerim veya kupa finali olur izleriz tabi o ayrı ama onun dışında izlemem söz konusu değil :D basket maçları çok zevklidir eskiden baya takip ederdim koptum artık
Aynen kupa finali ve derbiler hariç izlemeyeceğim beni bile iyi gün taraftarı moduna soktular :D bu arada @Since2011 nerelerde agaa dön de bi üçlü çektirelim forumda acayip gaza geldim :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Geçen sene Fenerbahçe'nin Final Four oynadığı bu senede en büyük adaylardan biri olduğu turnuvaya katılma yolunda büyük bir adım atmış Galatasaray.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Galatasaray basketbol takımını tebrik ederim. Bugünlerde ulusca bu başarılara ihtiyacımız var.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Tebrikler Galatasaray futbolda bu sezon bulamadığımızı hiç olmazsa burdan buluruz umarım:)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
ha-ha-ha espri yaptı gülün :D
Espri mi? Geçen sene Fenerbahçe Final Four oynadı mı evet, bu sene top 16'da en çok maç kazanan takım kim? Fenerbahçe. :) Bu Fenerbahçe'yi turnuvanın en büyük favorisi yapar aslında da şanssızlık Vesely sakatlandı.

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Maçı canlı izeledim:D.Basket tribünümüz on numara bir tribün fena gaza geldim maçı izleerken:D
Avrupanın en iyisiyiz aga şu forumdan bi 5li kurup oynasak biz bile bir şeyler yaparız muazzam bir tribüne sahibiz Allaha Şükür. :)