Galatasaray, Nzonzi’nin Sözleşmesini Feshetti!

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
2019-2020 sezonunun başında Galatasaray’ın Roma’dan kiralamış olduğu S.Nzonzi’nin sözleşmesi feshedildi.

5e341b9666a97cbb25015f63

Büyük umutlarla gelmesine karşın futboluyla takım oyununa ayak uyduramayan ve bu yüzden yedek bırakıldığı için antrenmanda olay çıkartıp kadro dışı bırakılan Nzonzi’nin sözleşmesi transfer döneminin bitimine saatler kala nihayet feshedildi.

images

Galatasaray’da 15 maç forma giymiş olan 31 yaşındaki Fransız futbolunun Fransa takımlarından Rennes’e transfer olması bekleniyor.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Hadi “durgun” ifadesini kaldırdım diyelim, konu şu haliyle hiç olmadığı kadar nesnel. Adam plaj futbolu oynadığı için kadro dışı bırakılmadığına göre tartışmaya dahi lüzum yok. Üstelik konuların “kendi cümlelerinizle” açılması gibi bir durum varken. @Aserat @mrt-06

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hadi “durgun” ifadesini kaldırdım diyelim, konu şu haliyle hiç olmadığı kadar nesnel. Adam plaj futbolu oynadığı için kadro dışı bırakılmadığına göre tartışmaya dahi lüzum yok. Üstelik konuların “kendi cümlelerinizle” açılması gibi bir durum varken. @Aserat @mrt-06
"Kendi cümleleriniz"den bunu anlıyorsan büyük geçmiş olsun. :A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Konu gayet açıklayıcı ve normal nzonzi gerçekten büyük umutlarla geldiği takıma gitmesinden bu kadar sevinceğim aklıma gelmezdi

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Konu taraflı olmuş. :D @Tolstoyevski "takım oyununa ayak uydurmayan" haber değil yorumdur.

Hayır yorum değil, bir olgudur. Nzonzi’nin kadro dışı bırakılmasına neden olan disiplinsizliğine neden olan yedek kadroda olmasına neden olan şey takımın oyununa ayak uyduramaması. “Kötü” ya da “iyi” anlamda söylemiyorum zaten, ama bir kişi de diyebilir mi Galatasaray’ın oyun düzeniyle Nzonzi’nin oyunu birbirine uydu? Eğer uymadıysa eşittir “ayak uyduramadı” deyimi konuyu özetler. Salah da zamanında Chelsea’nin futboluna ayak uyduramamıştı, keza Falcao da öyle. Bu onları kötü yapmıyor, kötü deseydim yorum olurdu.

Ayrıca her şey bir kenara, allah aşkına velev ki “yorum” olmuş olsun, ne zamandan beri kılı kırk yarıyoruz böyle ufak tefek şeyler için? Yani nedir bu kadar kasmak bu meseleyi bunu anlamadım. Robot gibi mi olalım? Haberlere gayet bu konudaki gibi “yargısız” ancak gerçekçi ifadeler eklemekte neden bu kadar sakınca görüp mesele haline getirdiniz anlamış değilim. Konu telif hakkına sebep mi olacak, o da hayır.

Bak Alexa verilerine göre Türkiye’nin en çok tıklanan gazetesi haber sitesi nasıl manşet yazmış, nasıl başlıklar atmış. Biz “yatmaya devam edecek” gibi bir giriş yazsak linç ediliriz mesela. Lütfen bu kadar abartmayalım böyle ufak tefek şeyleri. Bu kadar yazdım çünkü bir yere kadar. :D