Galatasaray - Marsilya | UEFA Avrupa Ligi 21-22 Sezonu - 5. Hafta Maçı

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Emin misin? :A Dün BJK maçının ambiyansına şaşırdım, normalde üç büyükler arasında en gürültülü taraftar BJK idi ama dün in cin top oynuyordu adeta. Bugün GS taraftarı alışılmışın dışında bir katkı sağladı maça, derbide bile bu ambiyans yoktu. Tabii ilk Marsilya maçında çıkan olayların da etkisi büyük.

Maça gelirsek, farkı 3’e çıkarmadan bize rahat yok. GS bir gol yese eli ayağı dolaşmakta, ardından ikinci gol gelir. O yüzden fark 3 şart.

Marsilya gibi bir takıma karşı bu futbol ise hayret verici. Neden ligde böyle oynamıyoruz, derbide olsun Konya maçı Karagümrük Maçı olsun neden ligde kedi gibi oynarken Avrupa’da aslan gibi oynuyoruz cidden anlamıyorum. Maç seçmenin cılkunı çıkardılar yani… Neyse grubu birinci bitirsek Avrupa’da iyi yerlere gelebiliriz bir ihtimal, bir ihtimal de olsa…
Marsilya-Fenerbahçe’yle oynamıştı maç 2-0 dan dönmüştü ve Marsilya 5 dakika maç oynamış @Tolstoyevski siz 101 dakika oynadınız

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Emin misin? :A Dün BJK maçının ambiyansına şaşırdım, normalde üç büyükler arasında en gürültülü taraftar BJK idi ama dün in cin top oynuyordu adeta. Bugün GS taraftarı alışılmışın dışında bir katkı sağladı maça, derbide bile bu ambiyans yoktu. Tabii ilk Marsilya maçında çıkan olayların da etkisi büyük.

Maça gelirsek, farkı 3’e çıkarmadan bize rahat yok. GS bir gol yese eli ayağı dolaşmakta, ardından ikinci gol gelir. O yüzden fark 3 şart.

Marsilya gibi bir takıma karşı bu futbol ise hayret verici. Neden ligde böyle oynamıyoruz, derbide olsun Konya maçı Karagümrük Maçı olsun neden ligde kedi gibi oynarken Avrupa’da aslan gibi oynuyoruz cidden anlamıyorum. Maç seçmenin cılkunı çıkardılar yani… Neyse grubu birinci bitirsek Avrupa’da iyi yerlere gelebiliriz bir ihtimal, bir ihtimal de olsa…
Bomboş stadda ne olmasını bekliyordun??? :A

Sen ciddi ciddi taraftarın Marsilya takımını etkilediğini mi düşünüyorsun? :A 26 dakika izledim gayet güzel top oynadılar.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Birçok insanın hala görmezden geldiği acı gerçeği sayın Gs’li dostum dile getirmiş… ✍🏻

Muslera zaten düşüşteydi, bu sezon iyice felaket durumda. Bence futbolu bizde bırakmalı ama böyle giderse Volkan’ın Fenerbahçe’deki son dönemlerine dönecek bu iş, o raddeye gelinmeden alternatifi bulunmalı artık…
Önceden maç kazandıran hatta şampiyonluk bile kazandıran bir kaleciyken artık maç veren, sürekli hatalar yapan bir kaleci durumuna düştü. Yaşlandı ve maaşı da lig ortalamasına göre bayağı yüksek. Vedalaşmalıyız..
Muslera’yı kendine getiren o yorumlar…

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@Tolstoyevski orana bak. :bhr:

IMG_20211125_223052.jpg

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bakmadım ama gayet güzel galibiyet almış ilk maç yaptıkları hareket sonrası güzel ders vermiş GS :A