Galatasaray Malatya'dan 3 Puanla Döndü: 0-1

Maç sonucu ne olur?

• Yeni Malatyaspor kazanır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,276
Puanı
1,060
Süper Ligin 21. hafta maçında Yeni Malatyaspor sahasında Galatasaray'ı ağırladı.

Mücadeleyi konuk ekip Galataray Ryan Babel'in 88. dakikada attığı golle 0-1 kazanmayı başardı.

1611500590338.png

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Ankette öylesine berabere diye yazdım ama GS net kazanır zaten

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu maçtan bize 3 puan çok zor. Her şey aleyhimize gelişiyor, bir tane kilit çözecek adam yok takımda. Jean M. Seri işte böyle maçlarda iş yapıyordu, olmadık yerde kilit açıyordu.

Belhanda'dan artık bininci kez gına geldi, yeter artık. Böyle maçlarda oyunu açamayacaksan takımda işin yok, Denizlispor'a karşı Arena'daki performansın zerre önemi kalmıyor. Zor maçların küçük, kolay maçların büyük futbolcusu Belhanda...

Akbaba'nın halen 11'de olması zaten skandal. Onun yerine Arda'yı onun bölgeye al, sol açığa da Kerem'i oynat işte bu kadar basitken şu PTT ligi topçusu halen forma giyebiliyor ya akıl alır gibi değil... Neyse ki Onyekuru geldi...

• Üzücü
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Bu maçtan bize 3 puan çok zor. Her şey aleyhimize gelişiyor, bir tane kilit çözecek adam yok takımda. Jean M. Seri işte böyle maçlarda iş yapıyordu, olmadık yerde kilit açıyordu.

Belhanda'dan artık bininci kez gına geldi, yeter artık. Böyle maçlarda oyunu açamayacaksan takımda işin yok, Denizlispor'a karşı Arena'daki performansın zerre önemi kalmıyor. Zor maçların küçük, kolay maçların büyük futbolcusu Belhanda...

Akbaba'nın halen 11'de olması zaten skandal. Onun yerine Arda'yı onun bölgeye al, sol açığa da Kerem'i oynat işte bu kadar basitken şu PTT ligi topçusu halen forma giyebiliyor ya akıl alır gibi değil... Neyse ki Onyekuru geldi...
Şaşırdım ben de ilk yarı golsüz gitti diye

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Şaşırdım ben de ilk yarı golsüz gitti diye
Umarım kazanırız da en azından puan alırsın, ve umarım 3-1 kazanırız da 3 puan alırsın umarım.. Sırf senin için istiyorum bak, o kadar da cömert biriyim bilirsin.. :bhr: :A :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Umarım kazanırız da en azından puan alırsın, ve umarım 3-1 kazanırız da 3 puan alırsın umarım.. Sırf senin için istiyorum bak, o kadar da cömert biriyim bilirsin.. :bhr: :A :A
Umarım kaybedersinizde ben puan kaybederim. Başkaları ile çok puan farkım olmasın. Nazar olurum :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Beraberlik şansı yoksa GS 1 tane daha gol atsa iyi olur

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Oh be 1-0 olsun bizim olsun maçlarındandı, 88 dakka sinir stresten öldük öldük dirildik öyle bir rahatlatıcı goldü ki bu sezon ilk defa sevinçten bir yerleri tokatlıyor yumrukluyordum yine dolabı filan. :F :A @Dosi

Emre Akbaba sen nefretliksin. Geçen maçta gol attığında dahi nefretliktin. Senin gibi futbolcu olmaz olsun. Şu maç arenada ve seyircili olsa nasıl ıslıklanırdın var ya... bir değil iki değil beş değil yeter artık be.

Bu maçta eğer kazanamasaydık puan kaybı net şekilde Fatih Terim’e yazardı Emre Akbaba’yı 80 dakika oyunda tutttuğu ve Kerem’i bu kadar geç aldığı için.

Geçen sene Taylan’a yaptığını bu sene de Kerem’e yapıyor. Bu adam gözü kapalı bir şekilde bu takımın 11 oyuncusu. Ne Arda ne Belhanda ne Feghouli ne bir başkası, Kerem şu an potansiyel olarak hepsinden üstün. Şu adamı artık 11’e sabitle. Onyekuru da gelecek, otoban gibi olur ortam sağlı sollu...

Oh be... İlaç gibi 3 puan oldu, geçen hafta 6 tane atınca bu kadar sevinmemiştim, son dakika göllerinin verdiği keyif de acı da bir başka oluyor...

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Oh be 1-0 olsun bizim olsun maçlarındandı, 88 dakka sinir stresten öldük öldük dirildik öyle bir rahatlatıcı goldü ki bu sezon ilk defa sevinçten bir yerleri tokatlıyor yumrukluyordum yine dolabı filan. :F :A @Dosi

Emre Akbaba sen nefretliksin. Geçen maçta gol attığında dahi nefretliktin. Senin gibi futbolcu olmaz olsun. Şu maç arenada ve seyircili olsa nasıl ıslıklanırdın var ya... bir değil iki değil beş değil yeter artık be.

Bu maçta eğer kazanamasaydık puan kaybı net şekilde Fatih Terim’e yazardı Emre Akbaba’yı 80 dakika oyunda tutttuğu ve Kerem’i bu kadar geç aldığı için.

Geçen sene Taylan’a yaptığını bu sene de Kerem’e yapıyor. Bu adam gözü kapalı bir şekilde bu takımın 11 oyuncusu. Ne Arda ne Belhanda ne Feghouli ne bir başkası, Kerem şu an potansiyel olarak hepsinden üstün. Şu adamı artık 11’e sabitle. Onyekuru da gelecek, otoban gibi olur ortam sağlı sollu...

Oh be... İlaç gibi 3 puan oldu, geçen hafta 6 tane atınca bu kadar sevinmemiştim, son dakika göllerinin verdiği keyif de acı da bir başka oluyor...
O dolap duvar yumruk mevzusu nedeni ile seninle kavga etmiştik zamanında :A
Bu kadar zorlanmanız şaşırttı.
Ben niye 2-1 yazmadım 😏 geçen hafta bol gol şaşırttı :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
O dolap duvar yumruk mevzusu nedeni ile seninle kavga etmiştik zamanında :A
Bu kadar zorlanmanız şaşırttı.
Ben niye 2-1 yazmadım 😏 geçen hafta bol gol şaşırttı :A

Futbolun sevdiğim yanı, ben kendimi kaptırdığım için böyle son dakika gollerinde şiddetli sevinç tepkisine neden olması, adrenalin ve dopaminin tavan yapması ki bu birçok fanatikte de var tek değilim. :A Sevmediğim yanı ise, son dakika golü yenildiğinde hafta boyunca oluşan modsuzluk, burukluk...

Güzel günlerdi ben de hatırladım 2018 şampiyonluğu döneminde bolca son dakikalarda gol geliyordu elim haşat oluyordu. :A Hayatımda demeyeyim ama hatırladığım kadarıyla en sevindiğim kendimden geçtiğim gol Onyekuru golü ile birlikte şu gol oldu, son saniyelerde geldiği için kedimden geçip evi turlamış sandalyeleri düşürmüştüm ve bu golün şampiyonluğa katkısı çok büyük olmuştu. :A

• Güldürdün