Galatasaray - Kasımpaşa Maçı Yorum Konusu - 13.09.19

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Galatasaray 4.hafta mücadelesinde kendi evinde Kasımpaşa’yı konuk ediyor. 20.30’da başlayacak maçta ilk 11’ler belli oldu:

EEW015RX4AAQ1T8

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Lig tarihinin gördüğü en iyi 11 olabilir. Hagi mi? Alex mi? Haha.

Kötü oyun olursa maç sonu için Fatih Terim'e laflar hazırladım.

Kağıt üzerinde 2012-2013 kadrosundan dahi daha iyi bir kadro ama önemli olan kağıt üstü değil maç içidir, maç içi 2009-2010 olmamak gerekir.

Terim’in kenarda olmaması bu maç için değil ancak Malatya ve Fener maçlarında bir hayli sıkıntı olacak devre aralarında. :(

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ya bu stoperlerimiz niye bu kadar bayılıyor topla oynamaya? Onların ayağına top her geldiğinde yüreğim ağzıma geliyor, sürekli bir hata yapıyorlar. Bu arada Ömer Bayram da baya iyi oynuyor ha, adam orta sahada kendini buldu. Golde de payı büyük. Falcao da çarptırarak da olsa ilk maçında attı golünü :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kadrosunun oturma aşamasında olduğu bir takım için potansiyeli çok yüksek bir performans sergiledi Galatasaray, elbette tam hazır değil ancak çok yakın zamanda tiki taka futbolunu oynamaya başlayacaktır zira orta ve hücum isimlerin her biri başlı başına maçı çevirecek kapasitede.

Bir de daha iki üç gün önce milli maçlar olduğu için ve dahası Çarşamba günü Brugge deplasman maçı olduğu için hayvan gibi hücum futbolu oynamak kaçınılmaz olarak mümkün değil elbette.

Lemina sahada kaldığı sürede maçın en iyisiydi, Talisca kadar verimli olma potansiyeli var bu takımda. Daha ilk maçı olmasına rağmen kesinlikle çok beğendim. Sakatlık can sıktı ama umarım büyük bir problem değildir, Çarşamba gününe hazır olur.

• Beğendim
Reactions: MEnes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Neden kaleci için 'bile' dedin? :A
Çok fazla yabancı kaleciler bilmiyorum Tr'de oynayan. Sahada tüm futbolcuların yabancı olduğunu görünce şaşırdım. Umudum kaleciydi, baktım o da yabancı :A
Muslera hep duydumda. Kaleci olduğunu bilmiyordum :A Türk bir takım ve sahada 1 tane bile türkün ilk 11'de olmayışı üzücü