🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
  • Harika
Reactions: Tolstoyevski

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Çok şükür çok şükür yavaş yavaş sakat bölgeleri temizleyip yerlerini sağlam hamlelerle doldurup gençleştiriyoruz. Bir de Nagatomo-Mariano-Belhanda’dan kurtulduk mu efsane bir ferahlık olacak takımda.
Yazdığın 3'lü gidince bu takım gerçekten rahatlayacak ve huzura erecek... Olsun bu, istiyoruz...
Kralım Belhandam bir yere gidemez... @Sherlock Belhanda>Messi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tamam son senelerde antipatimizi kazanmıştı, iticileşmişti filan ama... Gerek el öpüp özür dilemesi, gerekse de şu twiti filan. İnsanın kalbi yumuşuyor, Galatasaraylılık kanına hitap ediyor ister istemez. Yedekten oyuna girebilecek bir formu Ya da kalitesi yok artık, ama futbolu Galatasaray’da bırakmasına ve Jimmy gibi, Selçuk gibi tek tük oyuna girmesine bir şey diyemem.

@Sherlock @MEnes @DarkLegenD @S.G.A.T. @MasacRE

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Tamam son senelerde antipatimizi kazanmıştı, iticileşmişti filan ama... Gerek el öpüp özür dilemesi, gerekse de şu twiti filan. İnsanın kalbi yumuşuyor, Galatasaraylılık kanına hitap ediyor ister istemez. Yedekten oyuna girebilecek bir formu Ya da kalitesi yok artık, ama futbolu Galatasaray’da bırakmasına ve Jimmy gibi, Selçuk gibi tek tük oyuna girmesine bir şey diyemem.

Oynadığı herhangi bir maçı kaybettirir. Bitik, ezik ve silik bir futbolcu.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Oynadığı herhangi bir maçı kaybettirir. Bitik, ezik ve silik bir futbolcu.

Kupa maçları hariç, ligde oynamak için geliyorsa zaten hepimize geçmiş olsun. Biz Selçuk İnan oynarken kafayı yiyorken Arda Turan kanser ettirir iyice. Ama zaten şu kadroda yedeklerden dahi oyuna girebileceğini sanmıyorum, formu ve kalitesi yetmez. Fatih Terim her ne kadar evlatçılık oynasa da taraftarın iki protestosuna bakar iş, ki hiç sanmıyorum Terim’in öyle risklere gireceğini.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Bu adam silahla hastane bastı, gazeteci dövdü. Ben böyle bir adamın Galatasaray tesislerine yeniden adım atmasını dahi istemiyorum. “Futbolcuların geleceğine yatırım yapacağız” diyen Fatih Terim, karakterle alakalı tonla açıklama yapan yine Fatih Terim ama bu adamı tekrar Galatasaray’a geri isteyen de yine Fatih Terim. Kendiyle çelişiyor hoca.

Futbol dışında yaptıklarını, karakterini geçtim 3 senedir top oynamıyor Arda. Şimdi alıp Selçuk İnan’a yıllardır para yedirdiğimiz gibi Arda’ya da para yedirmemizin hiçbir mantıklı açıklaması olamaz. Umarım alınmaz.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu adam silahla hastane bastı, gazeteci dövdü. Ben böyle bir adamın Galatasaray tesislerine yeniden adım atmasını dahi istemiyorum. “Futbolcuların geleceğine yatırım yapacağız” diyen Fatih Terim, karakterle alakalı tonla açıklama yapan yine Fatih Terim ama bu adamı tekrar Galatasaray’a geri isteyen de yine Fatih Terim. Kendiyle çelişiyor hoca.

Futbol dışında yaptıklarını, karakterini geçtim 3 senedir top oynamıyor Arda. Şimdi alıp Selçuk İnan’a yıllardır para yedirdiğimiz gibi Arda’ya da para yedirmemizin hiçbir mantıklı açıklaması olamaz. Umarım alınmaz.

Mantıksal olarak baktığımızda tamamen katılıyorum, benim de aklım yatmıyor olaya. Ama öyle sembolik bir rakama gelecekse, ne bileyim eski Galatasaraylı Arda’yı düşününce ille de olmamalı diye şart koşamıyorum. Biraz da duygusal açıdan belki yanlış olsa da.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Fatih Terim'in takıma oynattığı rezil futbolun üstüne bu Arda ısrarı iyice soğuttu kendinden. Sanki her şeyimiz tam, bir evlat kontenjanından Arda eksik takımda. Takıma gerekli olan eklemeler yapıldı işte, Arda Arda diye tutturacağına bu takım hala niye top oynamıyor ona bakması lazım önce ama hatayı başka yerlerde aramaya devam ettikçe çözüme ulaşmamız mümkün değil maalesef.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ne kadar Terim’ci olduğumu bilen bilir, küme düşsek bile başımızda Terim ile düşerim derim daima. Fakat Terim’n son dönemdeki “Arda” takıntısı... Tüm o oluşturmuş olduğu sarsılmaz imajı fazlasıyla sarsıyor, o sonsuz gözüken kredisini dahi zayıflatıyor. Galatasaray evlatçılık kulübü değildir. Daha düne kadar uçak olayında büyük terbiyesizlik yapmış olan, senin de milli takımdaki görevinin son verilmesine neden olmuş olan bir adamı sırf GS’ye dönebilmek için olsa bile senin elini öpmüş olmasından dolayı affetmiş olabilirsin. Bu gayet de olması gereken bir olaydı. Ancak ısrarla ve ısrarla Arda’nın takıma gelmesini istemek, Arda uğruna yönetimle dahi çatışmak... Çok gereksiz ve çok yazık.

Mustafa Cengiz’i zamanında nasıl yerden yere vurduğumuz da malumdur. Ancak şu an 2013’deki Ünal Aysal’dan dahi daha fazla kredisi var. Ve Arda Turan konusunda Fatih Terim’e rağmen kendisini sonuna kadar destekliyorum. Aslolan Galatasaray’dır ve Galatasaray’da isimler değil karakter ve yetenek söz konusudur. Arda’nın da gelmesine öyle nefretle karşı değilim, gelir yedek kulübesinde oturur problem olmaz ancak yönetim gelmiyor dediyse de konu kapanmıştır. Bu adam için iç karışıklık çıkarmak sadece Galatasaray’a zarar verir.

Bu yüzden Fatih Terim formsuz olmasıyla değil, Arda Turan takıntısı yüzünden taraftarın desteğini kaybetmek üzere. Üstüne Belhanda takıntısı, değişiklikleri geç yapma gibi huyları da eklenince. Üzüyor bizi sadece... Umarım Fatih Terim bir an önce şu saçma sapan Arda meselesini kapatıp gözünü sadece şampiyonluğa diker. Şampiyon olamasak bile bize yakışır bir futbolla sezonu tamamlamak yeterlidir hiç değilse. Aksi durumda, hoca gerçekten yaşlanmış demektir ve sezon sonunda zaten o takıma daha fazla zarar vermemek için gerekeni yapacaktır...

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Sanki arda alinmasa şampiyon olamayacağız hoş alinsada olamayacağız 😂

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Chaos has came :A

Bu açıklamalardan sonra Fatih Terim’in büyük ihtimalle istifasını vereceğini düşünüyorum bugün yarın. Umarım öyle bir şey olmaz. Her şeyden önce sezonun ortasında hiç iyi olmaz bu. Arda Turan meselesi yüzünden Terim’e destek olabilmek mümkün değil, bu konuda Cengiz haklı. Ancak genel olarak Terim’in yaptığı da doğru değil, Mustafa Cengiz öyle otoriter astığım astık bir başkan da değildi üstelik...

@Sherlock @Maskeli Fedai @MasacRE @MEnes

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Normalde istifa ederdi ama eğer Mart ayındaki ibra olayını düşünürse kalır.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Arda Turan'ın nasıl bir çevreye sahip olduğunu ve nasıl büyük bir politik gücü bir araya getirme yeteneği olduğunu anladık artık son günlerde. Yan hakeme ayakkabı fırlatmana rağmen Barcelona'ya gelip (seni takımına alan başkanda beyin yoktur beyin) rezil oluyorsun, Başakşehir'de yedeğin yedeği oluyorsun fakat hâlâ ama hâlâ transfer gündemini meşgul edip Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birini neredeyse yönetimsel krize sokuyorsun. Bu nasıl bir güç? Anlaşılamaz gerçekten.