🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sivas’ı yenersek: Şampi..
Sivas + Beşiktaş’ı yenersek: Şampiyonuz!
İkisinden 4 puan da bir numaralı aday yapar
İkisinden 1 puan almak ise iddiayı sürdürür ama üçüncü konuma düşürür.

Fakat bu sefer 6 puan alacağımızı düşünüyorum. Dahası Eğer Başakşehir’i de atlatırsak 17’de 17 bile görülebilir, son haftaya şampiyon gidersek Antalya’da seri bozulur en fazla geçen seneki Sivas gibi.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Harika
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Beşiktaş’ın formu ve Sergen’in hep ters gelmesi çok korkutuyor 3 puan alamazsak. Beraberlikte dahi şampiyonluk gider. Tek güven veren Karius ama onun da panterliğinin tutacağı olabilir. Beşiktaş nasıl sizce ms2 olma ihtimali var mi? @Sherlock @MasacRE

• Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Beşiktaş’ın formu ve Sergen’in hep ters gelmesi çok korkutuyor 3 puan alamazsak. Beraberlikte dahi şampiyonluk gider. Tek güven veren Karius ama onun da panterliğinin tutacağı olabilir. Beşiktaş nasıl sizce ms2 olma ihtimali var mi? @Sherlock @MasacRE

Biz Sivas'ta berabere kalmamıza rağmen daha formdayız bence, içeride ne olursa olsun kaybedeceğimizi düşünmüyorum Beşiktaş'a. Ne yapar eder kazanırız bence. :D Hatta arttırıyorum, ikinci yarı içeride oynayacağımız tüm maçları kazanırız. :A

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Biz Sivas'ta berabere kalmamıza rağmen daha formdayız bence, içeride ne olursa olsun kaybedeceğimizi düşünmüyorum Beşiktaş'a. Ne yapar eder kazanırız bence. :D Hatta arttırıyorum, ikinci yarı içeride oynayacağımız tüm maçları kazanırız. :A

Bilmiyorum bitiricilik konusundaki amatörlük ve ikinci yarıdaki fiziksel düşüş hiç umut vermedi ama en kötüsü son dakikalarda gelen şampiyonluğun habercisi gol bu maçta gelmedi... Haftaya alınacak beraberlik de mağlubiyete eş değerdir benim gözümde. TS-Başakşehir maçı berabere biterse yine zarar en az olur ama yine de haftaya ya galibiyet ya da galibiyet, diğer türlü her sonuç şampiyonluk meşalesini söndürür.

• Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bilmiyorum bitiricilik konusundaki amatörlük ve ikinci yarıdaki fiziksel düşüş hiç umut vermedi ama en kötüsü son dakikalarda gelen şampiyonluğun habercisi gol bu maçta gelmedi... Haftaya alınacak beraberlik de mağlubiyete eş değerdir benim gözümde. TS-Başakşehir maçı berabere biterse yine zarar en az olur ama yine de haftaya ya galibiyet ya da galibiyet, diğer türlü her sonuç şampiyonluk meşalesini söndürür.

Sivas deplasmanında o kadar düşüş olur ya, içeride ben saydığın problemleri minimum seviyeye indireceğimizi düşünüyorum rakip farketmeksizin. O meşaleyi Adem yakmıştı ya ilk yarıda, rahat ol. :A TS-Başakşehir maçından bize yönelik bir skor çıkarsa ve biz de kazanırsak tadından yenmez dediğin gibi. Ama kazanmamız artık şart, özellikle bugünkü beraberlik sonrası.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Korktuğum başa geldi ama bu saatten sonra yapacak bir şey yok. Dün PSG Dortmund maçı da seyircisiz idi ve değişen bir şey olmadı, favori olan takım galip geldi. Ben bu derbiden sonra seyircisiz oynanmasını çok istiyordum, olmadı. Sadece bu maçın seyircisiz olmasını isteyen vardı, biraz da onlardan dolayı karşı çıkıyordum ama en azından Trabzon Başakşehir maçı da seyircisiz.

Galatasaray eğer seyircisiz oynanacağı için Beşiktaş ve TS maçlarından 6 puan alamazsa bu virüse karşı nefretim katlanarak artar. Bu sezon bu yüzden şampiyonluğu verirsek. İsterdim ki tüm bu stresi biraz olsun rahatlatacak farklı bir galibiyet olsun, 5 olsun 6 olsun... Çok çok zora girdi şimdilik, beraberlik bile iyidir. @Sherlock

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
1*ybFixyprfgbVzOv4SWKkDw.gif

@Sherlock @Bully @MasacRE

• Harika
Reactions: Sherlock and Bully

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Normalde Beşiktaş’ın bu boş ve ezikçe “şampiyonluğumuzu verin” açıklamasından sonra insan sinirlenir, nefret ve kin duygusu beslemeye başlar anlık olarak ancak iki takım arasında o derece seviye ve kulvar farkı var ki, dağ ve tavşan olayı devreye giriyor yani gülüp geçiyoruz. Amaç gündem değiştirip ortalığı bulandırmak, yoksa onlar da biliyor o kupanın tozunu dahi alamayacaklarını.

Ancak yine de bu açıklamadan sonra oynanacak ilk maçın tarihi bir farkla bitmesi elzem oldu. Öyle bir iki farklı galibiyet olmaz, öyle bir yeneceksin ki dağa taşa ibret diye yazılsın.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı