🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Lig için Onyekuru, ŞL için Lemina daha önemli. Ligi kazanmak tamam iyi güzel de artık ŞL'de de ilerlediğimizi görmek istiyorum ben. Onun için de Lemina'ya ihtiyacımız var. Ama ligde şampiyon olamazsan da zaten ŞL'ye gidemiyorsun. Yani sonuç olarak ikisi de birbirinden önemli oyuncular, parayı basıp ikisini de almak şart :A
ŞL'de ilerleyebilmek için 3x Lemina gücünde 10 tane Lemina'ya ihtiyacın var ama sen bilirsin yine de. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Şunu fark ettim kiralık olan isimler arasında Lemina ön plana çıksa da bonservisin alınması sıralaması yapılacak olursa Onyekuru > Lemina > Seri derdim. Üçünün de alınması muhteşem olur ve dahası şimdiye bakarsak üçü de bu takımda ve bu yüzden şampiyonluğun en önemli adayıyız.

Fakat Onyekuru ve Lemina arasında seçim yapılacak olursa her ne kadar Lemina çok iyi performans sergilese de Fenerbahçe macından sonra çok net diyebilirim ki bu takımın esas silahı Onyekuru’dur ve onu alırsak bu ligde uzun seneler çok çok rahat ederiz. Belki bu adam Avrupa’da çok iş yapmaz ancak Türkiye’de, Süper ligde dehşet bir etkisi oluyor. Bu ligin bugu bu tür kanatları otoban haline getiren kanat-yardımcı forvet futbolculardır. Fenerde Garry bir sakatlandı, tepe taklak oldular kaç haftadır. Trabzon’da Ekuban oyuna bir girdi maçın kaderi değişti.

Geçen senenin şampiyonluğunda da Onyekuru bir numaralı rol oynadı, ondan önceki şampiyonlukta ise Garry Rodrigues. Şimdi herkes Fener maçında kaçırdığı pozisyonları söylüyor ancak kimse de demiyor ki o pozisyonlar nasıl oluştu? Onyekuru haricinde hangi futbolcu o süratle karşı karşıya kalabilirdi kaç kez? Mesela Fener maçında Onyekuru yerine Babel olsaydı? Ne o kaçan goller ne de son dakika golü mümkün olabilir miydi?

Üstelik ve dahası daha bu performans bu adamın formsuz, %30 hali. 5-6 ay oynamamış ve daha birkaç hafta önce ölümcül bir hastalık atlatmış, fiziksel olarak düşük kondisyonda. Adam buna rağmen Fener savunmasını delik deşik etti, üstelik maçta Lemina da yoktu.

Lemina da mükemmel bir beyin ancak Onyekuru olmadığında onun performansının yeterli olamadığını sezonun ilk yarısında gördük. Bu yüzden Onyekuru > Lemina > Seri önceliği olur umarım bonservis konusunda... @Sherlock @xdragxx @DarkLegenD @MasacRE

Onyekuru'nun gelişi takımı inanılmaz olumlu etkiledi zaten. Çok hızlı bir kanat oyuncusu olduğu için yaptığı skor katkısını geçtim; sağında, solunda, arkasında oynayan oyunculara da alan açıyor. Seri’nin en iyi maçını oynamasında dahi etkisi çok büyük. Babel varken ne alan açardı, ne hızlıydı, topu ona atardık sonra oyun dururdu resmen. Oradan bile anlaşılıyor fark. O ve Saracchi’nin gelişi müthiş oldu.

Öncelik sıralaması olarak bence en başta Onyekuru alınmaya çalışılmalı, sonra Lemina. Seri’yi zaten alamayız, ekonomik olarak gücümüzün yeteceğini sanmıyorum. O yüzden onu hiç saymıyorum ama tabii keşke hepsini alabilsek. :A

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şubat ayı boşuna en sevdiğim ay değil, 2020 Şubat’ı ise ayrıca unutulmayacak bir ay olarak kaldı keşke erkenden gitmeyeydi :A

F63DEBAC-46FC-4771-8F0F-B9993F470DBB.jpeg

7AECB26E-E330-40EF-A1E8-66DEFE549FF0.jpeg

@Sherlock @xdragxx @bazinga @pompy @Dosi @DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
  • Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
15 puan vs 2 puan. :A Dehşet bir şey. :A
2549B65F-D33F-4417-B37A-76D7D023CDAF.jpeg

1554CA62-B78E-4386-B9E5-A261AC9590A3.jpeg

İşte literatürde buna “Fatih Terim effect” deniyor, Bugün kazasız belasız galip gelirsek 4-5 haftada 4 puan eksiden 9 puan artıya geçmiş oluyoruz rekabet rekabet olalı böyle zulüm görmedi :A

Bu duruma aslında bir dönem çok meşhur olmuş dans türüyle örnek verecektim tam uygun olduğu için ama bir türlü bulamadım ismini, aklıma gelmedi. Hani ilk başta böyle yavaştan bir müzik çıkıyor ve insanlar yavaş yavaş hareket ederken müzik birden kopuyor ve aniden insanların etrafa saçılıp saçma sapan hareketler yaptığını görüyorduk Ya işte 19 ve 24.haftalarda GS :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sizin oynadığınız dört takım ligin en formsuz dört takımı. Bizim oynadığımız 5 takım ligin en formda 5 takımı :(
Onlar hakem hatası değil kural hatasıymış
104 maçta kural hatası yapılan bir Ligte böyle sonuç çıkardı
Kupa sahadamı masadamı
Oynayacak
Masada kaybettik @bazinga

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fikstürle alakası yok maalesef. Ali Koç cidden insan psikolojisinden anlamıyor. Tamam konuş fakat çok yanlış konuşuyor bazı konularda. Başkanın konuşmasını dinleyen bir futbolcu ne yaparsak yapalım bizi şampiyon yapmayacaklar havasına giriyor. Alanya maçı da bunun üstüne ilaç oldu hakem o gün doğradı takım tamamen gardını indirdi.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Fikstürle alakası yok maalesef. Ali Koç cidden insan psikolojisinden anlamıyor. Tamam konuş fakat çok yanlış konuşuyor bazı konularda. Başkanın konuşmasını dinleyen bir futbolcu ne yaparsak yapalım bizi şampiyon yapmayacaklar havasına giriyor. Alanya maçı da bunun üstüne ilaç oldu hakem o gün doğradı takım tamamen gardını indirdi.
Yaşam koçu lazım @xdragxx

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ekli dosyayı görüntüle 75922
Ekli dosyayı görüntüle 75923

İşte literatürde buna “Fatih Terim effect” deniyor, Bugün kazasız belasız galip gelirsek 4-5 haftada 4 puan eksiden 9 puan artıya geçmiş oluyoruz rekabet rekabet olalı böyle zulüm görmedi :A

Bu duruma aslında bir dönem çok meşhur olmuş dans türüyle örnek verecektim tam uygun olduğu için ama bir türlü bulamadım ismini, aklıma gelmedi. Hani ilk başta böyle yavaştan bir müzik çıkıyor ve insanlar yavaş yavaş hareket ederken müzik birden kopuyor ve aniden insanların etrafa saçılıp saçma sapan hareketler yaptığını görüyorduk Ya işte 19 ve 24.haftalarda GS :A
Bahsettiğin şey Harlem Shake olsa gerek :A

Aha bu da bizim versiyon :A @Sherlock @DarkLegenD @Bully @Maskeli Fedai @MEnes @S.G.A.T.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yalnız o değil de şimdi etiket sayesinde gördüm, zamanında 5 sene önce ne epik konu açmışım öyle https://fav10.net/forum/threads/galatasarayda-ersun-yanal-sesleri.249906/

Ersun’u Galatasaray’da isteme kafası bir yana, son sezonu 3 kupayla kapatan Hamza’ya ligin 2.haftasında ateş püskürmüşüm. Gerçi Hamza’lı dönem zihnimde halen karanlık ve puslu bir dönem ama ondan sonraki Denizli, Rikerink ve Tudor dönemlerinde allah belamızı iyice vermişti. Yokluk işte nelere kâdirmiş. Allah başımızdan Fatih hocayı eksik etmesin, evet yeri gelir o da eleştirilmeyi hak eder ancak küme düşsek bile onunla düşerim gam yemem.

Bu da 3 kupalı sezonun ardından Hamza Hamzaoğlu’nun kovulmasına neden olan performansı.
22883030-E896-423A-B45F-DFFEED32EFD9.jpeg

Adam deplasmanda TS’yi, Başakşehir’i yenip Fener’den puan almış ama Rize mağlubiyeti sonu olmuş. İşte biz böyle böyle bugünlere geldik, en ufak başarısızlıkta hiç uzatmadan anında kelle alarak. Zira büyük Takım olmak budur. Fatih Terim ise kulübün yaşayan en büyük efsanesi olarak her daim kredisi sonsuza yakındır, ancak onun bile sonsuz değildir. Zira onun da dediği gibi aslolan Galatasaray’dır.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Haftaya Sivas'a gidiyoruz..
Sivastan 3 puanla dönersek şayet şampi diyebiliriz kendimize