🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bjk yenildi gitti
FB bugün yenildi gitti
Sivas trabzon bence 0 biter
Biz 3puani garanti görüyoruz
Kadıköy'de puan kaybı yok eder bizi fixturumuz zor iyi düşünelim iyi olsun (0) olsun puan olsun
Kadıköy'den alınacak yenilgi veya beraberlik telafi edilir. Asıl önemli olan yarınki gibi cepte gördüğümüz puanları kaybetmemek. Kazanmamız gereken maçları kazandıktan sonra şampiyon oluruz.

• Beğendim
Reactions: Felon

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Kadıköy'e bayram havasında gideceğiz bu sefer elimiz güçlü olacak bu arada bizde sarı kart sınırında kimler var biliyor musunuz @MasacRE @Bully

Son düzenleme:

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Falcao iyileşti ama ona güven olmaz yine sakatlanabilir, en sağlam adamımız Adem forvette :A
Ben Terim'in yerinde olsam ademi dinlendirir andone falcao çıkarım Malatya maçına zaten kolay görünen bir maç rakibin 2as oyuncusu gitti TD desen yok onlarda form tutarlar

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben Terim'in yerinde olsam ademi dinlendirir andone falcao çıkarım Malatya maçına zaten kolay görünen bir maç rakibin 2as oyuncusu gitti TD desen yok onlarda form tutarlar
İkisinin de hazır olduğunu zannetmiyorum ya. Andone iyileştiğinden beri süre bile almadı daha. Falcao zaten yeni iyileşmiş. İlk 11 çıkamazlar o yüzden şu durumda. Büyük ihtimalle bu maç yine Adem ile başlayıp Falcao'yu sonradan oyuna alıp Fb maçına 11 çıkarmayı planlıyorlardır.

• Harika
Reactions: Felon

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
İkisinin de hazır olduğunu zannetmiyorum ya. Andone iyileştiğinden beri süre bile almadı daha. Falcao zaten yeni iyileşmiş. İlk 11 çıkamazlar o yüzden şu durumda. Büyük ihtimalle bu maç yine Adem ile başlayıp Falcao'yu sonradan oyuna alıp Fb maçına 11 çıkarmayı planlıyorlardır.
Fener maçına çift forvet diyorsun sezon başından beri oynayamadigimiz çift forvet bak bu çok iyi fikir.. orta sahasida yok zaten fenerin iyi beslenir çift forvet

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Fener maçına çift forvet diyorsun sezon başından beri oynayamadigimiz çift forvet bak bu çok iyi fikir.. orta sahasida yok zaten fenerin iyi beslenir çift forvet
Tek forvet Falcao da olabilir hazır olursa ama çift forvet de olabilir tabi. Yalnız o durumda sağ kanada Emre'yi hazırlasın mümkünse, Feghouli'yi görmeye dayanamıyorum ben artık :(

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Tek forvet Falcao da olabilir hazır olursa ama çift forvet de olabilir tabi. Yalnız o durumda sağ kanada Emre'yi hazırlasın mümkünse, Feghouli'yi görmeye dayanamıyorum ben artık :(
Feghouli bu maçta gol atarsa şayet lige döner
Öyle deme sosoya geçen senenin mimarı o falcao yu ben Kadıköy'de ancak Adem'in yanına gf olarak düşünürüm ademi kesmez hoca tek forvet olacaksa o adem olmalı

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Çift forvetle Kadıköy deplasmanına çıkılmaz. Bizim stoper sos veriyor Adem de Falcao'ya nazaran yıpratıcı bir adam. Ben olsam ilk yarıdan Adem ile Fener deplasmanın ayarını bozar gol arardım. 60-70 sonrası Falcao girerse daha etkili olacaktır.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Feghouli bu maçta gol atarsa şayet lige döner
Öyle deme sosoya geçen senenin mimarı o falcao yu ben Kadıköy'de ancak Adem'in yanına gf olarak düşünürüm ademi kesmez hoca tek forvet olacaksa o adem olmalı
Geçen sene efsaneydi zaten de bu sene rezalet işte, şu an ilk kesilmesi gereken isim bana göre. Adem ne yaparsa yapsın Fb deplasmanında forvete ilk yazılacak isim Falcao'dur :D

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Geçen sene efsaneydi zaten de bu sene rezalet işte, şu an ilk kesilmesi gereken isim bana göre. Adem ne yaparsa yapsın Fb deplasmanında forvete ilk yazılacak isim Falcao'dur :D
Bu ademi kaybetmemize neden olmaz mı? falcao dediğin gibi hazır değil bir mactada hazır olamaz çift forvet okeyim ademsiz çıkarsa 10kisi gibi hissederim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu ademi kaybetmemize neden olmaz mı? falcao dediğin gibi hazır değil bir mactada hazır olamaz çift forvet okeyim ademsiz çıkarsa 10kisi gibi hissederim
Ya Falcao da uzun sakatlıktan sonra tam toparlanıyordu, arka arkaya goller atmaya başlamıştı derken tekrar sakatlandı. Ama bu daha kısa süreli bir sakatlık oldu sonuçta, toparlanma süreci o kadar sürmeyecektir. Adem evet iyi işler yapıyor ama diğer tarafta da Falcao var ya :D

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Ya Falcao da uzun sakatlıktan sonra tam toparlanıyordu, arka arkaya goller atmaya başlamıştı derken tekrar sakatlandı. Ama bu daha kısa süreli bir sakatlık oldu sonuçta, toparlanma süreci o kadar sürmeyecektir. Adem evet iyi işler yapıyor ama diğer tarafta da Falcao var ya :D
Senin ki isme saygı birazda şuan ki durumda
Adem Büyük > Radamel Falcao

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Senin ki isme saygı birazda şuan ki durumda
Adem Büyük > Radamel Falcao
Ee sen de Feghouli'yi ismi, geçen seneki performansı için istiyorsun. Bu sene ne top oynadı da hala ilk 11'de adam :D Falcao oynadığı kısa sürede daha etkili oldu valla ondan. Adem de formayı hak ediyor ama Falcao ön plana çıkacaktır.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Ee sen de Feghouli'yi ismi, geçen seneki performansı için istiyorsun. Bu sene ne top oynadı da hala ilk 11'de adam :D Falcao oynadığı kısa sürede daha etkili oldu valla ondan. Adem de formayı hak ediyor ama Falcao ön plana çıkacaktır.
Feghouli emektar diye öyle dedim bu sene iyi giremedi sezona ama geçen senede hep kritik anlarda sahne aldı yine sorumluluğu üstlenecektir. Sosoya güveniyorum güvenmek istiyorum ben. Maalesef Falcaoyu beğenmiyorum eski oyunundan aşırı uzak inşallah iyi döner topa nasıl vurduğunu hatırlar 😂

• Beğendim
Reactions: MasacRE