🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bir 19.05 daha geride kaldı....

safak-sezer-1-one-cikan.jpg

Bu saatten sonra bu transfer olmazsa müthiş bir sinerji kaybı söz konusu olur. Eğer gerçekleşirse de müthiş bir sinerji sağlanır. Sinerji deyip geçmemek lazım, 9 numaralı formasıyla Falcao’yu sahada gören taraftarların takıma katkısı başka olur, Diagne’yi ya da üçüncü sınıf başka bir forveti görenlerin katkısı başka. Drogba-Sneijder dönemindeki o hava işte taraftarın korkunç sinerjisinden kaynaklanıyordu.

Falcao gelmezse Albayrak şerefli davranmalı ve derhal istisnasını vermeli. Senin neyine transfer işleri? Ver ehline, Haldun Üstünel gibi bitirici adamlar yok mu koskoca kulüpte?

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
#AbdürrahimFalcaoNerede

Etiketi gündemde 1.sıraya oturmuş ve bu daha kibar ve ısınmamış hali olayın. Su her geçen an ısınıyor ve çanlar Cengiz ve yönetimi için çalıyor. Ne orta saha ne Falcao ne sponsorluk, ne beceriksiz bir yönetimsiniz böyle?

O fotoğraf olmasa, o adam “Cimbombom” yazacak kadar olayın bittiğini açıklamasa kimse fazla tepki göstermezdi bu transfer olmadı diye. Daha önce İbrahimoviçler, Alan’lar filan çok konuşuldu; ancak hiçbirisi bu düzeye ulaşmadı. Artık ya olacak - ya da olacak durumuna geldi de olay. Sezona forvetsiz girmek 10 tepki yaratacaksa bu transferin olmaması 50 tepki yaratacaktır ve MDO transferi de olmazsa zaten ilk haftalarda alınacak sonuçlardan sonra yönetime elveda.

Bu bir kenara, 777 tane adamın Galatasaray ile alakalı transfer dedikodusu konuşulurken neden çıkıp da aklımızla alay eder gibi Mehmet Özcan ismini yalanladılar o da ayrı bir muamma. Hayır gayet de sağlam bir isim, madem almayacaksanız öyleyse şov yapmanın anlamı?

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Fatih Terim maç gününe kadar taktik belirleyemez ve takım bunu uygulayacak hâle gelmezse ki gelemez, ilk hafta eli boş döner evine. Yücel İldiz'e güveniyorum; takım uyum yakalamışsa, taraftarı da arkamıza alıp kellepaçaya çeviririz GS'yi.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Fatih Terim maç gününe kadar taktik belirleyemez ve takım bunu uygulayacak hâle gelmezse ki gelemez, ilk hafta eli boş döner evine. Yücel İldiz'e güveniyorum; takım uyum yakalamışsa kellepaçaya çeviririz GS'yi.

Terim’li Galatasaray’ın hazırlık maçları dönemi genelde kötü geçer, bu oldum olası hep böyle olmuştur istisnalar hariç. UEFA’yı aldığı senenin başında bile “99-00 sezonuna en kötü hazırlık maçlarıyla başlayan takım” diye tanım girilmiş zamanında. Terim hazırlık maçlarında kafasındaki yedek taktikleri dener, yenilip rezil futbol oynanacaksa bile en azından hazırlık maçlarında oynanmış olur. Ne zamanki ligler başlar bam bam bam ?

İlk hafta Galatasaray handikaplı galip gelecek olmakla birlikte geçen seneki gibi bu sene de 4’te 4’ü garanti olarak görüyorum. 5.haftaki Malatya deplasmanı bize ters gelebilir iki senedir olduğu gibi, ancak onu da atlatırsak 6.hafta Fener’i yenerek 6’ta 6 yapma şansımız artar. Hayalim ise 6.haftada Feneri 6-0 yenerek 6’ta 6 yapmak, Falcao hattrick. En azından hayallerimiz bizim, ne olmuş yani gerçek olmazsa, hayallerimizi satmadık ya? :D

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Terim’li Galatasaray’ın hazırlık maçları dönemi genelde kötü geçer, bu oldum olası hep böyle olmuştur istisnalar hariç. UEFA’yı aldığı senenin başında bile “99-00 sezonuna en kötü hazırlık maçlarıyla başlayan takım” diye tanım girilmiş zamanında. Terim hazırlık maçlarında kafasındaki yedek taktikleri dener, yenilip rezil futbol oynanacaksa bile en azından hazırlık maçlarında oynanmış olur. Ne zamanki ligler başlar bam bam bam ?

İlk hafta Galatasaray handikaplı galip gelecek olmakla birlikte geçen seneki gibi bu sene de 4’te 4’ü garanti olarak görüyorum. 5.haftaki Malatya deplasmanı bize ters gelebilir iki senedir olduğu gibi, ancak onu da atlatırsak 6.hafta Fener’i yenerek 6’ta 6 yapma şansımız artar. Hayalim ise 6.haftada Feneri 6-0 yenerek 6’ta 6 yapmak, Falcao hattrick. En azından hayallerimiz bizim, ne olmuş yani gerçek olmazsa, hayallerimizi satmadık ya? :D
Ee, o zaman niye eleştiriyorsunuz hazırlık maçlarının konularında? :A Handikaplı galibiyet mi? Topu ceza sahasında Diagne ile buluşturursan ve o da topu ayağında 0,05 saniye kadar tutabilirse ve faul yapılırsa anca o zaman gol atma şansın olur. :A Yoksa 90 dakika boyunca orta sahadaki adamlara bakarsın, el mahküm. :A Denizlispor da gayet kötü bir hazırlık dönemi geçirdi. 1. lig takımlarıyla oynayıp durduk, bazen yendik bazen de yenildik. :A İyice galibiyete inanmaya başladım. :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Falcao’suz kaldım anne....

@MEnes
Mesajlarını okudukça geçtiğimiz hafta yeşeren umutlarım sönmeye başlıyor... Sanırım modumu kaybettim... Orta saha yok forvet yok. Yönetim göz boyamaktan başka hiç bir şey yapmadı koca transfer döneminde. En önemli kısımda ise yine çuvallayacaklar gibi hissediyorum, umarım yanılırım...

• Üzücü

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Utku beyciğim transfer gerçekleşse bile yönetim sanki tamamen bu transfere odaklandı ve asıl aciliyeti olan ön libero transferini boşladılar. Yani dışarıdan gözüken bu, Fernando gibi önemli bir oyuncumuzu kaybettik, yerine sağlam bir takviye yapmazsak bu sefer de ön liberosuz sezona başlayacağız. :A
Joao Mario ismi geçiyor ama o da ön libero değil ki gerçekten ilgileniyorsak şu anda ön libero aciliyeti varken gerekli mi bilemedim o transfer. Bence o konuda çok haber duyamasak da mutlaka ön libero transferi yapacaklardır, sadece Donk ile bütün sezonu geçirmeyi düşünmüyorlardır herhalde :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
DOS için Nzonzi ismi konuşulmaya başlandı. Bu ismi ilk defa duyduğum için iyi mi olur yoksa Ndiaye’yi bile aratır mı bir şey diyemem. Melo kalitesinde olmayacağı aşikar ancak umarım kısa zamanda takıma adapte olur ve beklenenden daha iyi bir etki yaratır.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
DOS için Nzonzi ismi konuşulmaya başlandı. Bu ismi ilk defa duyduğum için iyi mi olur yoksa Ndiaye’yi bile aratır mı bir şey diyemem. Melo kalitesinde olmayacağı aşikar ancak umarım kısa zamanda takıma adapte olur ve beklenenden daha iyi bir etki yaratır.
Nzonzi la bu, Fransa kadrosuna baktığın zaman Matuidi, Pogba derken bu adamın da ismini görürsün. :A Fransa şampiyon olurken son 35 dakika görev almış. Testisli bir isim. Hiçbir maçını izlemedim ama iş yapar. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Nzonzi la bu, Fransa kadrosuna baktığın zaman Matuidi, Pogba derken bu adamın da ismini görürsün. :A Fransa şampiyon olurken son 35 dakika görev almış. Testisli bir isim. Hiçbir maçını izlemedim ama iş yapar. :A

Ben de hiç izlemedim ama boyundan dolayı ağır, hantal ve çok topla kesme özelliği yok diyorlar ama genelde bu tür yorumlarla gelen adamlar çok övgü dolu yorumlarla gelen adamlardan daha çok iş yapıyor Türkiye’de bu da öyle bir hamle olur umarım :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
EB7Ml2IXoAEzvy_

Şu kadroyu görünce istemsizce tahrik oluyorum, libidom artıyor, ama... halen kesinleşmemiş olması... Off şu kadroya bakın şaka maka 2010’ların en iddialı kadrosuyla başlıyoruz lige. Düşünün kadroda en zayıf 2 isim o da hazırlık maçları dönemlerinde: Marcao ve Nagatomo. Bu iki adam bile 2015-16’lı dönemlerde hazine gibi gelirdi göze, nereden nereye... Kaldı ki 2’si de ligler başladığında toparlayacaktır bence. @DarkLegenD

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kaçımız bize gelmeden önce Seri'yi izlemişti ki mesela. Ama transfer haberi gelince baktık daha geçen sezon 30 milyona transfer edilmiş, hakkındaki yorumlar olumlu. Bir anda heyecanlandık hepimiz öyle olunca ve ilk maçında bile kumaşını belli etti.

Nzonzi de geçen sezon 26 milyona transfer edilmiş. Roma'da, Sevilla'da Fransa milli takımında oynamış bir isim. Tüm bu bilgiler ışığında her ne kadar doğru düzgün izlememiş olsak da bizim için çok iyi transfer olur gibi görünüyor Nzonzi :A