🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
O değil de 40 haftalık sezonun açık ara en zor maçına çıkıyoruz kendi adımıza. Çünkü hem evinde puan tablosunda lider takım hem de bizim belalımız takım, bu sene Arena'da 2 kez tokatladılar... Puan kaybı yüzde 99 ve sürpriz olmaz, kaybedeceğimiz bir şey olmaz şu an. Ama imkansız, olur da kazanırsak... İşte o zaman ben bile... Yavaştan yavaşa... Meşalenin yerini aramaya başlarım....

• Olmamış
Reactions: 12.Adam

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
26F0E5A4-8075-41B2-A15B-630194354240.jpeg

516367_o0ff3.jpg

tenor.png

DnaAP2xU8AAexjq.jpg

@Maskeli Fedai @MEnes @DarkLegenD @Sherlock @Polat Şaşmaz

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Mart ile birlikte stres iyice tavan yapacak, geçen sene de Şubat ayını temiz galibiyet serisiyle tamamlayıp sonrasında şey olmuştuk Pandemi nedeniyle umarım bu kez şeytanın bacağını kırarız.

Fenerbahçe eğer Kadıköy’de bizi yenseydi 6 puanlık bir kazanç olurdu ve psikolojik üstünlük açık ara olurdu. Bu sene kıl payı kaybedilirse de o maçın etkisi büyük olur.

Şu noktadan sonra iki takım için de zor maç kolay maç yok her maç final maçı gibidir. GS’nin 4-5 maçlık fikstürü yanıltıcı olabilir, ilk yarıda Kayseri maçına da banko gözüyle bakılıyordu ama olmadı mesela...

Beşiktaş halen sessiz sessiz geliyor ve ters takım, umarım Arena’daki maça dek yarıştan kopar yoksa kalp dayanmaz o maça.

Hatay ve Antalyaspor hariç cidden zor bir deplasman kalmadı kağıt üstünde ama her şey kağıt üstüne baksa lig tablosu çok farklı olurdu tabi...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sinir stres dolu günler geldi artık her maç final maçı şaka maka. Erzurum maçında bile fire verirsek hepimize geçmiş olsun. Şampiyonluğu bırak ilk 3'e girebilmek bile hayal olur. İki maça bakıyor zaten birden ilk 3 dışı kalmak, öylesine bir cendere var ve bu kurtlar sofrasından kalkamazsak ona yanarım...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kan görüyorum... Vahşet görüyorum... Eren F. Jaeger hırsı görüyorum... Siz neler görüyorsunuz söyleyin... @MEnes

Erwin Smith zekası, komutanlığı, liderliği ve önderliği görüyorum... Evet, sendeyiz... @MEnes
EREN F... JAEGER'in olduğu bir yerde Erwin Smith konuşmam açık söyleyeyim... Ama @Tolstoyevski yoldaşımız izledi mi izlemedi mi bilmiyoruz tabiii... Ona göre konuşur över ve sanatsal şeyler söylerdik...

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Erzurum maçının stresini şimdiden yaşıyorum, günler geçmiyor... Bir yandan ya Antalya, Kayseri maçı gibi olursa diye sinir stres, öte yandan zemin stresi. Olur da beklenildiği gibi giderse maç bu sefer de ya averaj kasamazsak stresi... Offf ulan of geçmiyor günler gel de bekle...