🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Forumda nerede o eski GS'li aktifliği... Çok yalnız hissediyorum çook...

Er9kLUTXEAYZ_Ai.jpg

@MEnes @MasacRE @Sherlock @Maskeli Fedai @DarkLegenD @Polat Şaşmaz @Danger UA! @BARON男爵

Yine de en kötü gün bugünse, bugün de GALATASARAY!

Foruma pek uğramadığım şu dönemde yalnız kalman çok normal... Bir de tartışma falan hiç giresim gelmiyor maçları izle geç modundayım...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Büyük skandal aslında şu karar, mahrem bir yerde sevinç esnasında yapılan tezahürata ceza vermek ama buna da eyvallah... Böylesine malum kulübün at koşturduğu TFF ve PFDK ortamında yine futboldan men edilmemesine şaşırmak gerek.

Sezon başında bitik gözüyle bakılan Arda Turan'a dair bile bu tür hareketlere girişiliyorsa korku dağları aşmış demektir, hepinize geçmiş olsun.. Bugünkü Alanya maçı ve hafta sonundaki Kasımpaşa maçlarından dinlenir pek mesele değil. Ama böyle kararlar daha da hırslanmaya ve daha da kenetlenmeye yol açıyor..

Korkunun ecele faydası yok. Bam bam bam...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Biz yapsak ortalığı yangın yerine çevirirdiniz.Siz var ya siz çok fenasınız. :mad:
Galatasaray bu ligin sefiridir, saman altından su yürütmesini iyi biliriz.. :A

İşin şakası bir yana, 2 sene önceki Erzurum olayından dolayı o “ilk hak” bizdeydi, 2-3 hafta önce Fener’in saati geri alınsaydı ortalığı ayağa kaldırırdık çünkü 2 sene önce bize izin çıkmamıştı. O yüzden o ilk hak bizdeydi ve kullanılmış oldu, şimdi Fenerbahçe istediği zaman saati değiştirtsin sorun etmeyiz çünkü adalet sağlandı...

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Galatasaray bu ligin sefiridir, saman altından su yürütmesini iyi biliriz.. :A

İşin şakası bir yana, 2 sene önceki Erzurum olayından dolayı o “ilk hak” bizdeydi, 2-3 hafta önce Fener’in saati geri alınsaydı ortalığı ayağa kaldırırdık çünkü 2 sene önce bize izin çıkmamıştı. O yüzden o ilk hak bizdeydi ve kullanılmış oldu, şimdi Fenerbahçe istediği zaman saati değiştirtsin sorun etmeyiz çünkü adalet sağlandı...
Biz ne zaman saat değiştirme talebi istedik?Çıkar göster... :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Biz ne zaman saat değiştirme talebi istedik?Çıkar göster... :A

Öyle bir şey olsaydı ortalığı ayağa kaldırırdık haklı sebeplerle dedim, çünkü 2 sene önce Erzurum olayında bizzat Fenerbahçe de bize mani olmuştu. :A

Resmî bir talep gelmedi ama Ali Koç’un gizli yönetimindeki 12 Numara ve taraftar grupları baya bi çalışma yürütmüştü Twitter’da. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bugünkü maç umarım kar yüzünden kıl gibi gıcık etmez, sinir bozmaz. En ufak puan kaybı geçen haftaki 3 puanı tamamen siler, düşünmesi dahi stres nedeni... Gelecek hafta zaten %99 puan kaybı hayırlı olsun şimdiden Alanyaspor deplasmanından, o yüzden bugünü kazasız belasız sakatsız atlatırız inşallah ve nasip kısmetse...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sezon boyunca asla ligin en iyi kadrosuna sahip olmamana rağmen bizi bu kadroyla şampiyonluk yarışında tuttun. Sırf biz almayalım diye gözünü karartıp milyon Eurolar saçarak aldıkları adamlara kendi taraftarları küfür ederken sen Emre Kılınç’tan bile tam verim aldın... En büyük hoca sen misin bilmiyorum ama çok büyüksün çoook... Bu ligin gelmiş geçmiş en iyisi... Taraftarın da o meşhur tezahüratta dediği gibi: İmparator Fatih Terim!

images

• Olmamış

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Haftaya Alanya’da %99,99 puan kaybedeceğiz. 1 puan mucize olur. Sezonun net en zor deplasmanı, en zor maçı. Puan tablosu olarak Alanya ligin en iyi ev sahibi takımı. Yetmediği gibi bize bela olan bir takım. Fener’e nasıl Akhisar zamanında ters geliyorsa Alanya da oldum olası bize ters geldi özellikle deplasmanda. Ki bu sezon Arena’daki iki maçta da tokatladılar.

Ama Alanya’dan sonraki Erzurum, Ankaragücü, Sivas, Kayserispor ve Rizespor maçlarını full çekersek Alanya yenilgisinin kredisi olmuş olur ve Hatay maçında da sorun olmaz her türlü sonuç. Ancak bu esnada kağıt üstünde nispeten daha kolay gözüken maçlarda da puan kaybedebiliriz Kayserispor maçındaki gibi, o zaman hepimize geçmiş olsun işte ilk 5’e giremez bu takım. Eğer kazanırsak bunları, ilk 3 şansımız halen var. Ama biz Alanya’yı yenemeyiz, Hatay’ı yenemeyiz çünkü Fenerbahçe kadar şanslı değiliz kötü oynayıp geriye yaslanıp da kazandığımız maç pek yok. Adamlar ise puan kaybetmiyor bir türlü biz bu fikstürden çıkamayız ama onlar kendi fikstürlerinden şov yaparak çıkarlar. 2010-11 galibiyet rekorlarını kıracaklarını düşünüyorum.

Öte yandan kağıt üstünde şu fikstüre baktığımda, Sivas-Erzurum-TS-BJK maçlarının Arena’da olması ve Hatay-Alanyaspor deplasmanları hariç banko puan kaybı denilebilecek bir deplasman olmaması (en az 3-5 deplasmandan sürpriz puan kayıpları olacaktır ama Alanya kadar banko değiller mesela) içten içe ulan acaba bu fikstürden çıkar ve 3.değil de 2.olmayı başarabilir miyiz acaba dedirtiyor..

19E75999-13C4-46EF-81D3-26A7BEFC02E1.jpeg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Haftaya Alanya’da %99,99 puan kaybedeceğiz. 1 puan mucize olur. Sezonun net en zor deplasmanı, en zor maçı. Puan tablosu olarak Alanya ligin en iyi ev sahibi takımı. Yetmediği gibi bize bela olan bir takım. Fener’e nasıl Akhisar zamanında ters geliyorsa Alanya da oldum olası bize ters geldi özellikle deplasmanda. Ki bu sezon Arena’daki iki maçta da tokatladılar.

Ama Alanya’dan sonraki Erzurum, Ankaragücü, Sivas, Kayserispor ve Rizespor maçlarını full çekersek Alanya yenilgisinin kredisi olmuş olur ve Hatay maçında da sorun olmaz her türlü sonuç. Ancak bu esnada kağıt üstünde nispeten daha kolay gözüken maçlarda da puan kaybedebiliriz Kayserispor maçındaki gibi, o zaman hepimize geçmiş olsun işte ilk 5’e giremez bu takım. Eğer kazanırsak bunları, ilk 3 şansımız halen var. Ama biz Alanya’yı yenemeyiz, Hatay’ı yenemeyiz çünkü Fenerbahçe kadar şanslı değiliz kötü oynayıp geriye yaslanıp da kazandığımız maç pek yok. Adamlar ise puan kaybetmiyor bir türlü biz bu fikstürden çıkamayız ama onlar kendi fikstürlerinden şov yaparak çıkarlar. 2010-11 galibiyet rekorlarını kıracaklarını düşünüyorum.

Öte yandan kağıt üstünde şu fikstüre baktığımda, Sivas-Erzurum-TS-BJK maçlarının Arena’da olması ve Hatay-Alanyaspor deplasmanları hariç banko puan kaybı denilebilecek bir deplasman olmaması (en az 3-5 deplasmandan sürpriz puan kayıpları olacaktır ama Alanya kadar banko değiller mesela) içten içe ulan acaba bu fikstürden çıkar ve 3.değil de 2.olmayı başarabilir miyiz acaba dedirtiyor..

Ekli dosyayı görüntüle 99256
Güzel totemmiş sevdim... :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Mostafa Mohamed’in sözleşmesi hakkında yangın çıkartmaya başlamışlar yok Zamalek’e 4’ün üstünde teklif gelirse GS de o teklif tutarında ödemek zorunda kalır vb. Umarım böyle akıllara ziyan bir beceriksizlik yapmamıştır yönetim.

Bu adamın ikinci Ribéry vakası olmasından çok korkuyorum. Ribéry olayının acısı halen geçmiş değiş, 2005 dönemi olmasına rağmen çok net hatırlıyorum ve o olay en büyük transfer travmalarından biriydi. Bir kez daha böyle hiçbir kazanç sağlamadan uçup giderse birisi çok acı olur. Üstelik senelerdir hasretini çektiğimiz bir golcü gelmiş, keşke senelerce takımda kalsa bu form haliyle ama ne mümkün... Taş çatlasın gelecek sezon da kalır, sonra kesin Avrupa’ya gider.

Geçen sezon Sörloth neyse bu sezon Mostafa çok daha fazlasıyla damga vurmaya müsait şu an. Daha yalnızca 4 maç ama dört dörtlük 4 maç. Ayağının tozuyla ilk derbisindeki performansı, golü filan bir kenara bırakıyorum daha konuşmak için çok mu erken diye tereddüt ederken en sonki Kasımpaşa maçı o tereddüde de ortadan kaldırdı. Hayatın boyunca Mısır’da yaşamışsın, bırak kar yağışını yağmur nedir, yağmurlu zemin nedir onu bile pek görmemişsin ama sen kalk öylesine karlı bir havada, öylesine hatta belki de TT Arena tarihinde oynanmış en kötü en bataklık zemin ortamında dipdiri kal, elinden geleni yap ve bir gol atıp bir gol da attır. Attığı penaltı golü bu sezonki penaltılarımız içinde en zor penaltı vuruşuydu o çamur, bataklık zemini gereği. Ama adam öylesine komple bir forvet ki...

Senelerdir forvet görmemişiz, açız haliyle övmeye doyamıyoruz doyana dek. 41 kere maşallah. 🧿

• Sinir Bozucu