🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Devre arasının en büyük transferi Muslera olacak gibi... Sensiz geçen günlerin... Yasama yürüme Fernando Muslera... Çok özledik çok.

ErtP80BXcAAeQft

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Malum takımın transferinden sonra bizimkilere e bir zahmet baskı daha da artacak ve transferleri yapma konusunda daha da söke söke modunda olmak zorunda olacaklardır. Hele bir de BJK yenerse bizi gör curcunayı...

Onyekuru, İrfan Can, Muhammet Mustafa ve bir nokta atışı transfere tamam olur bu takım nasılsa Muslera da döndü. Ah keşke seyircisiz olmasaydı, pandemi olmasaydı... Yönetim biraz da bunun kaymağını yiyor ama bir yere kadar...

2 hafta kaldı, bu gidişle kimseyi transfer edemeyeceğiz. Bu adam malum takımın ajanı mı anlamadım ki. O limit bir tek bize mi var? Ya sabır....

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Son dakika! İrfan Can Kahveci, Instagram'da Fatih Terim'i takibe aldı!

Büyük ihtimalle takipçi kasmak, sazan avlamak içindir ama olsun. En azından havada ufak da olsa hareketlilik oldu. En azından bu da bir gelişme be... Bizler fakir fakat gururlu bir kulübüz, ne yapalım...

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Son dakika! İrfan Can Kahveci, Instagram'da Fatih Terim'i takibe aldı!

Büyük ihtimalle takipçi kasmak, sazan avlamak içindir ama olsun. En azından havada ufak da olsa hareketlilik oldu. En azından bu da bir gelişme be... Bizler fakir fakat gururlu bir kulübüz, ne yapalım...

Ya şu şunu takibe aldı gibi haberlerden olum olası nefret ederim. Ne yani alması transfer mi demek?

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ya şu şunu takibe aldı gibi haberlerden olum olası nefret ederim. Ne yani alması transfer mi demek?
Transfer değil ancak onun da GS’yi istediğini gösterir ve bu da GS’nin elini güçlendirir az da olsa. Sonuçta adam GS’nin gündemindeyken durduk yere Terim’i takip ediyorsa bir iş var demektir ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Şimdi bir de Luka Modriç haberleri çıkmaya başlamış. Klasik transfer dönemi asparagaslarından birisi tabi ki. Daha Aytaç’ı alamayan adamların Modriç ile anlaşacakları tek şey bir daha rahatsız etmemeleridir Modric’i.

Ha milyarda bir kadar ihtimali yok ama olur da olsaydı Mesut transferinden sonra Fenerlilerin böyle bir transfer karşısında bütün hevesleri şevkleri paramparça olurdu. Düşünsene sen Mesut’u alıyorsun, adamlar ise daha bir iki sene önce yılın futbolcusu seçilmiş, kariyerin kitabını yazmış adamla karşılık veriyorlar. Direkt ne Carlos ne Hagi ne Eto ne başkası; gelmiş geçmiş en kariyerli en büyük yıldız transferi olmuş olurdu süper lige. Onlar kadar performans gösterir mi orası şüpheli tabi yaşı da var ama Modric bu...

Tabi ki hayaller Modric gerçekler Suat Çoban... Biz anca hayallerde alırız, adamlar uçak üstüne uçak indirirken... İyice hayalperest etti şartlar bizi... 🚬

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Transfer değil ancak onun da GS’yi istediğini gösterir ve bu da GS’nin elini güçlendirir az da olsa. Sonuçta adam GS’nin gündemindeyken durduk yere Terim’i takip ediyorsa bir iş var demektir ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Şimdi bir de Luka Modriç haberleri çıkmaya başlamış. Klasik transfer dönemi asparagaslarından birisi tabi ki. Daha Aytaç’ı alamayan adamların Modriç ile anlaşacakları tek şey bir daha rahatsız etmemeleridir Modric’i.

Ha milyarda bir kadar ihtimali yok ama olur da olsaydı Mesut transferinden sonra Fenerlilerin böyle bir transfer karşısında bütün hevesleri şevkleri paramparça olurdu. Düşünsene sen Mesut’u alıyorsun, adamlar ise daha bir iki sene önce yılın futbolcusu seçilmiş, kariyerin kitabını yazmış adamla karşılık veriyorlar. Direkt ne Carlos ne Hagi ne Eto ne başkası; gelmiş geçmiş en kariyerli en büyük yıldız transferi olmuş olurdu süper lige. Onlar kadar performans gösterir mi orası şüpheli tabi yaşı da var ama Modric bu...

Tabi ki hayaller Modric gerçekler Suat Çoban... Biz anca hayallerde alırız, adamlar uçak üstüne uçak indirirken... İyice hayalperest etti şartlar bizi... 🚬
Modric'in sezon sonu bence baya bir oluru var sonuçta 36 olacak, boşa da çıkıyor hazır. Ama Madrid'in bu sene bildiğin 11 oyuncusu ocakta bırakmazlar :A

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Yok ben genel olarak şu şunu takip etti haberlerine tepkiliyim. Zaten ikisi arasında transfer görüşmeleri var bu zaten biliniyor. Bazen bir yabancı futbolcu belki sırf sadece takip ediyor bir Türk kulübünü sonra ondan haber yapıyorlar.

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Onyekuru'yu da İrfan Can'ı da bir santrforu da söke söke alacaksınız bu saatten sonra. Galatasaray taraftarı sabır nedir bilmez, sabırsızdır ve sabrın sınırı çoktan aştı artık. Artık sabır devri bitti artık icraat devri! Futbol muhasebe değil eğlence oyunudur. Önce yatırımı yapacaksın sonra 3'ün 5'in hesabını yapacaksın. Ünal Aysal'lar Dursun'lar batırmadı bu takımı şu Onyekuru'yu İrfan'ı Muhammed Mustafa'yı alarak mı batıracaksın sen? Bunlar bile kesmez ama sen bunları bile çok görürsen o koltuk da size çoktur. O koltuğun ekmeğini ününü yiyorsanız hakkını da vereceksiniz. Şu limit bir tek bize mi var anlamıyorum ki..............

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Onyekuru'yu da İrfan Can'ı da bir santrforu da söke söke alacaksınız bu saatten sonra. Galatasaray taraftarı sabır nedir bilmez, sabırsızdır ve sabrın sınırı çoktan aştı artık. Artık sabır devri bitti artık icraat devri! Futbol muhasebe değil eğlence oyunudur. Önce yatırımı yapacaksın sonra 3'ün 5'in hesabını yapacaksın. Ünal Aysal'lar Dursun'lar batırmadı bu takımı şu Onyekuru'yu İrfan'ı Muhammed Mustafa'yı alarak mı batıracaksın sen? Bunlar bile kesmez ama sen bunları bile çok görürsen o koltuk da size çoktur. O koltuğun ekmeğini ününü yiyorsanız hakkını da vereceksiniz. Şu limit bir tek bize mi var anlamıyorum ki..............
Aslında bu maç yönetim üzerinde baskıyı artırdı ve dediğin gibi sizin taraftar sabırsız bir taraftar çünkü aldığı kupalar gereği uzun süreli başarısızlığa tahammülü yok.

Bari onyekuruyu alsınlar 5-6 milyona hâlâ iddia ediyorum lig çapinda Mesut Özil ile eşit transferi olur. Kalite olarak tabi ki değil ama eşit katkılar verir.

• Beğendim

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
FFP ile al-sat anlaşman varken Maicon'a 8 milyon euro bonservis, Diagne'ye 13, Emre Akbaba'ya 4 milyon euro gömersen transfere para kalmaz tabii. Satış da yapamıyorsun zaten. Marcao veya Luyindama'dan biri gitmeden Galatasaray'ın transfer yapması zor.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yönetimin bizi düşürdüğü rezilliğine bak, komediye bak... Adam ailesini İstanbul'a gönderdi, oğlu okula başlamış ama kendisi yok 🤦‍♂️

Bir şey değil eğer alamazsak Başakşehir veya Fenerbahçe'nin.. Yok yok ihtimal dahi etmek istemiyorum. Kulüp yönetim binasını basar taraftarlar yasak filan dinlemeden. Onyekuru'yu başka bir kulübe kaptırmak...

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Pilav üstü kuru, üstüne de Türk kahvesi... Bir de sağlam bir çilek yönetimin üzerindeki bütün ağır lafları hafifletir... Kalmış son 3-5 ayınız yönetimde, 3'ün 5'in hesabını yapıp Galatasaray'ın geleceğini yok etmeyin. Yatırım yapmazsanız asıl o zaman batar kulüp. Bu takımın ŞL'ye gitmesi şart ve onun da yolu adam akıllı transferlerden geçiyor.

Şu açıklama da transfer ihtimalini güçlendiriyor, bonservisi düşürecek cinsten açıklamalar. Göksel zaten bizim camiaya yakın bir isim, üçün beşin lafını yapmayı bırakması onun adına da en iyisi. %50 sonraki satıştan pay olayına da okeyim, yeter ki gelsin bu sezon uygun miktara...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dayıları galiba 1-2 ay önce Galatasaraylı yaptı ahahaha :A Ne gerek var şunlara ya. Fenerlidir gider Gs'ye :A

• Güldürdün

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
İrfan Can mevzusunu Galatasaray'ın bu kadar saplantı haline getirmesi hiç iyiye işaret değil, oldukça hoşuma gidiyor bu durum. İrfan Can bana göre sistem oyuncusu, bir takımı olduğu yerden ileriye götürebilecek biri değil. GS'de katkı verir ama büyük resmi değiştirmez. Zaten formsuz, onun formsuzluğu Başakşehir'i de etkiledi bu sezon olumsuz anlamda. Galatasaray istenilen rakamlara nasıl çıkacak hiçbir fikrim yok ama Göksel Gümüşdağ bir güzellik yapacak gibi duruyor. Galatasaray taraftarının dört gözle beklediği adam bu sezon onunla aynı mevkide oynayan A Milli Takım'da da zaman zaman rekabet içinde olduğu Ozan Tufan'a her anlamda ezildi. Ozan Tufan'ı sattığımız koşulda İrfan Can ile boşalan yeri doldurmak iyi olurdu bizim adımıza ama yine de büyük bir kayıp olarak görmem İrfan Can'ın GS'ye gitmesini.

Onyekuru da çok bekleniyor. Mesut transferine 10 aydır top oynamıyor diyenler Onyekuru'nun 6 aydır top oynamadığını akıllarına bile getirmiyor. Gelip de form tutması ancak Mart ayını bulur. Bu transferin de Galatasaray'ın sorunlarını çözebileceğini düşünmüyorum.

Galatasaray'ın işi zor bu sezon kısaca. Şu iki transferi yapsa dahi bence Fener ve Beşiktaş kadar iddialı olamayacak. Bu iki transferin olup olmayacağı da belli değil. Tek olumlu haber Muslera'nın dönüyor olması. O da ne kadar iyi dönecek soru işareti. Bence Okan fena da değildi bariz fark yaratacağı düşünmüyorum bu dönüşün kısa vadede. Sonuncu Denizlispor'a karşı galip gelinemezse bence mental açıdan lig bitebilir GS adına. Bakalım, görelim.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ali Koç’tan tam kendisine yakışır beklenen hareket de geldi. Aziz Yıldırım misyonu devam ediyor... Bu transfer gerçekleşirse Onyekuru hariç, hayatımda hiç olmadığı kadar beddua edeceğim birçok kişiye. Öyle böyle bir ah alma olayı olmaz bu. 100 küsür senelik tarihin iki kulüp arasındaki en düşman dönemine girilir.

Asıl suçlu bizim yönetim. Sizin gibi yönetime lanet olsun bizi ne hallere düşürdünüz o kadar sinirliyim ki şu an bu haber yüzünden

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ali Koç’tan tam kendisine yakışır beklenen hareket de geldi. Aziz Yıldırım misyonu devam ediyor... Bu transfer gerçekleşirse Onyekuru hariç, hayatımda hiç olmadığı kadar beddua edeceğim birçok kişiye. Öyle böyle bir ah alma olayı olmaz bu. 100 küsür senelik tarihin iki kulüp arasındaki en düşman dönemine girilir.

Asıl suçlu bizim yönetim. Sizin gibi yönetime lanet olsun bizi ne hallere düşürdünüz o kadar sinirliyim ki şu an bu haber yüzünden

Bence bir haber bunu doğrulamaz. Ancak yaparsa da şaşırılmayacak hareket zaten almayacaksa bile fiyat yükseltmek için devreye girebilir. Özellikle bu Anadolu kulübünde oyuncu alırken çok oluyor Galatasaray Fenerbahçe arasında. Bazen biz de yapıyoruz. Ama genelde en çok Fenerbahçe yapıyor.

• Beğendim