🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Artık sabırlar taştı, yönetim resmen Galatasaray'a ihanet etmeye başladı, artık yeter! Bir türlü adam akıllı transfer yapmayı beceremeyen, her defasında FFP'ye sığınan böyle yönetim olmaz olsun. Adam elindeki kadroyla elinden geleni yaptı, Arda'larla Babel'lerle Belhanda'larla buraya kadar getirdi artık bir zahmet yönetim elini taşın altına koymak zorunda. Takım resmen anadolu kahvesine döndü, resmen zorla şampiyonluk yarışından koparmaya çalışıyor bu yönetim. Sezona defans göndererek girdin, bir tane defans almadın, bir tane adam akıllı orta saha transferi yapmadın çıtayı Anadoluya düşürüp ölüyü göstererek sıtmaya razı ettin. Forvet desen içler acısı...

Diagne'de de Falcao'da da taraftar baskısıyla hareket edildi eyvallah ancak o "baskı" aşamasına gelmesinin sorumlusu ve suçlusu da yönetimin ta kendisi oldu. Falcao'yu biz heyecanla beklerken takımda forvet kıtlığı olduğu için bekledik, Diagne olayı aynı şekilde. Gomis'i sattın, Gomis gibi bir adam transfer edemeyip taraftarın sabrını taşırdın...

Eren Derdiyok'lu dönemden bugünlere dek süreklilik kazanacak bir tane büyük transfer yapamaz mı bir takım? Seri-Lemina-Nzonzi kiralandı sadece ve Seri ile Lemina'dan performans da alınabildi ama 1 sezonluk transferlerin takıma faydadan çok zararı oldu.

Transfer dönemi başlayalı 2 gün oldu halen ses seda yok hiçbir şeye. 1 milyon Euro bütçeler filan konuşuluyor. Haziran 2021'de bitecek olan FFP, bir kez daha şampiyonluğu vererek biterse hiçbir değeri olmaz. Gerekirse malum camia gibi el altından bir şeyler yapacaksınız, oyunu kuralına uygun oynayıp hareket ederek o koltuğun hakkını... Kime diyoruz ki, 3-4 ay sonra koltuğu bırakıp gidecek adamlar kafaları tabi ki rahat olur...

Bu yönetime rağmen 2 şampiyonluk kazanmamızın sebebi Fatih Terim'dir ve de Dursun dönemi transferleridir. Bir kere olsun bizi yanıltın, dişimizi kıralım artık şu transferleri gerçekleştirin...
Valla baktım TFF limitlerine Fener ikiye katlanmış.

Dursun Özbek'in tek faydası son sezonu galiba :A FFP'ye sığınamazlar biz FFP kurallarına uyarak iyi takım kurduk hatta FFP gitti daha kötü oldu.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şaka maka 5.sıraya düştük ve Gençlerbirliği maçında sıfır takılma hakkımız var. Takılırsak bu kez totem motem yok cidden lig kopar bizim adımıza. Takılmadık diyelim, Beşiktaş da kazanır ve bir sonraki hafta bizi yenerlerse fark 7'ye çıkmış olacak yine geçmiş olsun.

Şu önümüzde 2 maç psikolojik eşiği belirleyecek maçlar. Keşke transferler bu maçlara yetişseydi diyeceğim ama lanet olsun ki ortada transfer olacağına dair hiçbir şey yok öyle bir yönetim var ki...

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Şaka maka 5.sıraya düştük ve Gençlerbirliği maçında sıfır takılma hakkımız var. Takılırsak bu kez totem motem yok cidden lig kopar bizim adımıza. Takılmadık diyelim, Beşiktaş da kazanır ve bir sonraki hafta bizi yenerlerse fark 7'ye çıkmış olacak yine geçmiş olsun.

Şu önümüzde 2 maç psikolojik eşiği belirleyecek maçlar. Keşke transferler bu maçlara yetişseydi diyeceğim ama lanet olsun ki ortada transfer olacağına dair hiçbir şey yok öyle bir yönetim var ki...
8 de kapanır 18 de diyen bir hocanız var sorun olmaz :A

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Sana bir şey söyleyeyim mi? Galatasaray, Beşiktaş maçına çıkmasın... Rezil olur. Başka bir şey demiyorum.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sana bir şey söyleyeyim mi? Galatasaray, Beşiktaş maçına çıkmasın... Rezil olur. Başka bir şey demiyorum.
Bir ara Quaresma Oğuzhan ikisi de iki üç tane yüzde yüz gol kaçırmıştı o maç aklıma geldi. Farka gidecek maçtı. 6-0 bitecek bir maçtı sadece 3 gol oldu. Sen diyince o maç aklıma geldi.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Bir ara Quaresma Oğuzhan ikisi de iki üç tane yüzde yüz gol kaçırmıştı o maç aklıma geldi. Farka gidecek maçtı. 6-0 bitecek bir maçtı sadece 3 gol oldu. Sen diyince o maç aklıma geldi.
Mandzukic + Talisca paket olarak maça yetişirse Fatih Terim'i istifaya zorlayacak bir sonuç çıkar ortaya...

20201227_000153.jpg

------

@Afet Güçverir ne oldu? 😡😡
------

@Maskeli Fedai Adam kendisi söylemiş, bana niye kızıyorsunuz? 😡😡

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
  • Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
  • Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Transfer dönemi başladığına göre uçmalar başlamış :A Son derler hayallar ne gerçekler ne diye hayal kırıklığına uğrarlar buna inanıp bir yerde de bir ara Dı Maria duymuştum ama şu an yok galiba
ŞL yarı finallerinde, çeyrek finallerinde yıldızlaşmak varken Türkiye'ye gelip ZTK finalinde oynamak mı? Bir dünya yıldızının ulaşabileceği en üst salaklık seviyesi. 😂

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Fatih Terim'in açık açık Onyekuru, İrfan Can Kahveci ve hatta Visca'yı söylemesi heyecanlandırdı açıkçası. Tabi ki ortada bir şey yok, ama bu da bir gelişme ve yönetimi zorlaması, taraftarın baskısı altına sokması adına çok ama çok olumlu bir şey. İşte bu yüzden imparator Fatih Terim diyoruz.. Senelerdir transferleri bir türlü beceremeyen, geçtiğimiz yaz bir tane düzgün transfer yapmayan yönetime karşı umursamaz bir hoca olsaydı yanmıştık.

Visca'nın gelmesi tabi ki mümkün değil, mübalağa için dediği ortada. Ama İrfan Can Kahveci'de şartlar zorlanılacak gibi. Son dakikaya kadar ihtimali yüksek. Onyekuru'yu transfer edemezlerse zaten bu yönetime dava açılmalı bırakın istifayı filan. Kulübe ihanetten dava açılmalı böylesine beceriksizlik karşısında.

FFP olayı Ocak ayında bitmiş Terim'in dediğine göre, sattığın kadar al olayı. Artık yönetimin bahanesi de kalmadı, ya sabır ya sabır...
------

Edit: Adamlar güzel mizah yapmış, bize de ancak bu fincanlardan içmek düşer ne İCK ne E.V :A

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860

Fatih Terim'in açık açık Onyekuru, İrfan Can Kahveci ve hatta Visca'yı söylemesi heyecanlandırdı açıkçası. Tabi ki ortada bir şey yok, ama bu da bir gelişme ve yönetimi zorlaması, taraftarın baskısı altına sokması adına çok ama çok olumlu bir şey. İşte bu yüzden imparator Fatih Terim diyoruz.. Senelerdir transferleri bir türlü beceremeyen, geçtiğimiz yaz bir tane düzgün transfer yapmayan yönetime karşı umursamaz bir hoca olsaydı yanmıştık.

Visca'nın gelmesi tabi ki mümkün değil, mübalağa için dediği ortada. Ama İrfan Can Kahveci'de şartlar zorlanılacak gibi. Son dakikaya kadar ihtimali yüksek. Onyekuru'yu transfer edemezlerse zaten bu yönetime dava açılmalı bırakın istifayı filan. Kulübe ihanetten dava açılmalı böylesine beceriksizlik karşısında.

FFP olayı Ocak ayında bitmiş Terim'in dediğine göre, sattığın kadar al olayı. Artık yönetimin bahanesi de kalmadı, ya sabır ya sabır...
------

Edit: Adamlar güzel mizah yapmış, bize de ancak bu fincanlardan içmek düşer ne İCK ne E.V :A

Ya çok büyük bir adam bu. İsimleri verdi topu yönetime attı. Şimdi isterlerse transfer yapmasınlar.

• Harika