Galatasaray - Gençlerbirliği | STSL 19/20 Sezonu - 24. Hafta Maçı

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Gs.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Galatasaray, sahasında Gençlerbirliği ile karşı karşıya gelecek.

Galatasaray XI: Muslera, Mariano, Donk, Marcao, Saracchi, Seri, Ömer Bayram, Taylan Antalyalı, Onyekuru, Feghouli, Falcao.

Gençlerbirliği XI: Nordfeldt, Ahmet, Toure, Flavio, İbrahim, Yasin, Fabricio, Candeias, Berat, Sessegnon, Sio.

Hakem: Arda Kardeşler
Stadyum: Türk Telekom Stadyumu
Saat: 19:00
Yayın: beIN SPORTS HD 1

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hocanın Emre Akbaba'yı kesmesi tuhaf. Galatasaray 4-0 Gençlerbirliği

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Gençlerbirliği daima bahar aylarında bize ters gelmiştir ve puan kaybına neden olmuştur ancak neyseki maç Ankara’da değil. Yine de rahatlığa kapılmamak gerekiyor, Ankaragücü maçına da Arena’da diye banko gözüyle bakıyorduk fakat 2-0’dan maçı verdik.

Bugün umarım temiz ve farklı bir galibiyet alırız da kanser olmayız son dakikalara girerken. Pilav üstü kuru, kertenkele adamdan şov bekliyorum yine. Hele öne geçersek onlar da açık oynayacağı için pis şeyler olabilir. Ama defansif oynarlarsa işi zor.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ne yapacaksın, yapacaksın şovunu Ömer'im.. İlk yarıda çekin fişi gitsin..

@S.G.A.T. hocam değişiklik için muhtemelen yine geç kalacaktır ama eğer kalmazsa @MasacRE ile beraber desteğe gelicez inşallah sana..
Beşiktaş’ın Akhisar’ı varsa Fenerbahçenin de Gençlerbirliği var @Bully

• Güldürdün
Reactions: Bully

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

@S.G.A.T. hocam değişiklik için muhtemelen yine geç kalacaktır ama eğer kalmazsa @MasacRE ile beraber desteğe gelicez inşallah sana..

Senin için ilk yarı 2 asist yapmayı planlıyorum Emre’m...

• Harika
Reactions: Bully

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sen, Arap @Maskeli Fedai, @DarkLegenD ve Adem kardeşim @MasacRE yok. Ne yapacağım tek başıma...

Ömer kardeşim yine yaptı yapacağını helal olsun valla. Falcao da döndü ya @S.G.A.T. hocam hemen attı beni yedeğe, bundan sonra zor görürüm ben o formayı artık...

• Güldürdün
Reactions: Bully and Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ömer kardeşim yine yaptı yapacağını helal olsun valla. Falcao da döndü ya @S.G.A.T. hocam hemen attı beni yedeğe, bundan sonra zor görürüm ben o formayı artık...

O El-Tendon olacak şahıs sakatlanır nasılsa merak etme Adem kardeşim, @S.G.A.T. hocam o zaman yine hak edeni oynatmak zorunda kalacaktır...

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Fenerbahçenin teknik direktörü olsam yetişemezdiniz ben profesyonellerle karşı oynattım
2010-2011 Sınıfın kaptanı bozdu okul Başkanını oyundan çıkardım 4 tane kendi kalesine attı diye @MasacRE ben Yılmaz Vural gibiyim ceza verirdim oyunculara
@MasacRE

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O El-Tendon olacak şahıs sakatlanır nasılsa merak etme Adem kardeşim, @S.G.A.T. hocam o zaman yine hak edeni oynatmak zorunda kalacaktır...
Aman Ömer'im sakatlanmasın artık lütfen şu adam. O kadar para verdi bizim yönetim, taraftarlar da büyük heyecanla bekledi. Artık bir şeyler yapsın yani. O iyi oynasın da ben yedekte beklemeye razıyım o halde, her şey Galatasaray'ımız için...

• Güldürdün
Reactions: Sherlock