Galatasaray Doğuş - Fenerbahçe Beko Derbisi TRT Spor'dan Yayınlanacak!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Türkiye Basketbol Süper Ligi 15. hafta mücadelesinde Galatasaray Doğuş ile Fenerbahçe Beko karşı karşıya gelecek.

Bu derbi mücadelesi bugün (2 Ocak 2020 Cumartesi) saat 15.30'da TRT Spor'dan canlı olarak yayınlanacak.

Türkiye Basketbol Süper Ligi'nde Fenerbahçe Beko maç fazlasıyla zirvede yer alırken, Galatasaray Doğuş ise 12. sırada yer alıyor.

1609586983339.png

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,297
Puanı
1,060
İLK ÇEYREK:20-22 (FB Beko)
------

İKİNCİ ÇEYREK: 31-48 (FB Beko)

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Basketbol, kürek, voleybol.. bu alanlarda iddiamız olmasa da olur, hatta bana kalsa Galatasaray'ın futbol harici bütün şubelerini kapatıp Galatasaray Futbol Kulübü haline getirmeyi desteklerdim bu ekonomik ortamda tek bir alana odaklanabilmek adına.

Fenerbahçeliler için basketbol sezonu açıldıysa bu da iyiye işaret. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Basketbol, kürek, voleybol.. bu alanlarda iddiamız olmasa da olur, hatta bana kalsa Galatasaray'ın futbol harici bütün şubelerini kapatıp Galatasaray Futbol Kulübü haline getirmeyi desteklerdim bu ekonomik ortamda tek bir alana odaklanabilmek adına.

Fenerbahçeliler için basketbol sezonu açıldıysa bu da iyiye işaret. :A
Kimse için açılmadı basketbol sezonu. Fenerbahçeliler hiçbir zaman basketbolu sizin sandığınız kadar önemsemedi zaten :A Kazanılan Avrupa şampiyonluğuna sevinmek de çok normal üzülecek halimiz yoktu :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kimse için açılmadı basketbol sezonu. Fenerbahçeliler hiçbir zaman basketbolu sizin sandığınız kadar önemsemedi zaten :A Kazanılan Avrupa şampiyonluğuna sevinmek de çok normal üzülecek halimiz yoktu :D
Aykut Kocaman'ın son sezonunda ve ondan bir sonraki sezon bence baya bir önemsenme olmuştu sosyal medyada her maça şimdi dürüst olalım.. :A Tabi bunda garip bir şey yok zaten, şimdi sen öyle deyince belirtmem gerekti, sonuçta basketbol da futboldan sonra gelen ikinci en popüler spordur arada uçurum olsa da...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Aykut Kocaman'ın son sezonunda ve ondan bir sonraki sezon bence baya bir önemsenme olmuştu sosyal medyada her maça şimdi dürüst olalım.. :A Tabi bunda garip bir şey yok zaten, şimdi sen öyle deyince belirtmem gerekti, sonuçta basketbol da futboldan sonra gelen ikinci en popüler spordur arada uçurum olsa da...
Arada tabii ki uçurum var :A
Dediğin sezonlarda basketbolun o kadar popüler olmasının sebebi Beşiktaş'ın başarısıydı :A Zaten Galatasaray baya bir kötüydü. Fenerbahçe 15-16'da yarıştı Beşiktaşla, 16-17'de biz de kötüydük :A Hal böyle olunca zaten Gs de kötü futbolda biz de kötüyüz diyerek basketbolda gelen olağanüstü başarılar teselli oluyordu.
Fakat Gs'nin üst üste 2 şampiyonluğu gelince basketbol zaten otomatik olarak gözden düştü :A