Galatasaray - Club Brugge | UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu - 5. Maç

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Gs-ChampionsLeague.jpg

Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Club Brugge ile karşılaşıyor. Yoluna UEFA Avrupa Ligi'nde devam etmek isteyen Galatasaray, 3 puan almak için sahada olacak.

Galatasaray XI: -

Club Brugge XI: -

Hakem: Ivan Kruzliak
Stadyum: Türk Telekom Stadı
Saat: 20:55
Yayın: beIN SPORTS HD 1

• Beğendim
Reactions: Dosi and S.G.A.T.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Gol atmadan Şampiyonlar Ligi'ne veda ettik demeyiz artık :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ömer Bayram Adem BİG ikilisi > Sneijder Drogba + Hagi Hakan Şükür diyebilir miyiz Şerlok beyciğim?

Dördünü yan yana koyun yine bu ikili ile eş değer bir seviyeye gelemezler Utku beyciğim, kesinlikle diyebiliriz. Adem'in BIG kısmını büyük yazmanız da ayrıca çok doğru bir hareket olmuş...

• Harika
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Dördünü yan yana koyun yine bu ikili ile eş değer bir seviyeye gelemezler Utku beyciğim, kesinlikle diyebiliriz. Adem'in BIG kısmını büyük yazmanız da ayrıca çok doğru bir hareket olmuş...
Ne kadar büyük bir futbolcu olduğunu ancak böyle kelime oyunlarıyla bir nebze ifade edebiliyoruz Şerlok beyciğim...

• Harika
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Belhanda’yı ben de sevmiyorum ama el insaf, takımın yarısı sakat ve yedeklerde Selçuk İnan ve Emre Mor hariç hepsi altyapıdan oyuncular, bu durumda hoca ne yapsın bu maçta kim olursa olsun Belhanda’yı oynatırdı. Riskli bir final maçında 10 numarada kariyerinde ilk defa ŞL maçında oynamış olacak bir altyapı oyuncusu oynamalıydı gibi uçuk bir düşünceye girmiyorsanız tabii. :A

Bir de bu fotoğrafı doğru bulmuyorum. Fatih Hoca’nın kızı olması bir yana, evli ve bildiğim kadarıyla çocuklu bir kadını böyle belaltı karikatürlere malzeme etmek kesinlikle yanlış. O niyetle paylaşmadığını elbette biliyorum yanlış anlaşılmasın ama hoş bir fotoğraf değil gerçekten.

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Maça gelirsek, şu an 2-1 mağlup durumdayız gözüyle bakıyorum takımı bildiğim için. 85’e kadar 1-0 devam etse bile bu böyle olacaktır. O yüzden acilen 60’a kadar 2 ve hemen ardından 3’ü bulup rahatlamak şart. Aksi takdirde geçmiş olsun, zaten 25.dakikadan sonrası tehlike çanıydı.

Şu an sahanın en kötüsü Nagatomo iken en iyileri Ömer, Adem ve Muslera. Şu an Brugge komple hücum oynayıp defansı geri plana atacağı için tam Emre Mor’luk bir maç duruyor ama 75’den önce oyuna alacağını sanmıyorum hocanın.

Umarım aylar sonra yani 19 Mayıs 2019’dan sonra ilk defa yüzümüz güler bir maç sonrası.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ya siz takımından, hocasına eleştirilmeyi dahi hak etmiyorsunuz. Yormayın bizi Avrupa falan hadi.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yazık oldu ama bu kadroyla ve oyunla iyi bile dayandık. Kazanmayı kesin olarak hak ettik mi, kesinlikle hayır. Başta Lemina, Muslera, Ömer Bayram ve Adem’in emeklerine sağlık diliyorum. Yapacak bir şey yok Galatasaray’ın canı sağolsun.

Züğürt tesellisi olacak belki ama zaten bu kadro karmaşası içinde UEFA’da devam etmemizin zarardan başka hiçbir anlamı olmazdı. Boşu boşuna lig şampiyonluğundan da olabilirdik. Ama şimdi Ocak’tan sonra sadece lig olacağı için bu zaten hali hazırdaki yaşlı kadro adına oldukça avantajlı olacak. Belki de o yediğimiz gol sayesinde şampiyonluk şansımız hiç olmadığı kadar arttı bu sezon. Söz konusu Galatasaray ve Terim olunca ister istemez karamsar olamıyorum.

Galatasaray’ın canı sağolsun.