Galatasaray, Berkan Kutlu'yu Transfer Etti

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
467

Galatasaray, geçtiğimiz sezon Alanyaspor'da forma giyen 23 yaşında orta saha oyuncusu Berkan Kutlu'yu renklerine bağladığını resmen açıkladı.

Ümit milli formayı da giyen 23 yaşındaki orta saha, geçtiğimiz sezon ligde 38 maça çıkmış ve 3 gol 2 asistlik katkı sağlamıştı.

Berkan Kutlu, Alanyaspor'a geçtiğimiz yaz döneminde İsviçre ligi ekiplerinden Sion'dan katılmıştı. Böylelikle 1 sezonluk Alanyaspor macerasının ardından Galatasaray'ın yolunu tutmuş oldu.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1627590157041.png

Alanyaspor yine başarılı bir işe imza atıyor. Bedelsiz aldığı bir futbolcuyu bir sezonda parlatıp, 3,50 milyon euroya satıyor. Transfer politikası çok iyi. Daha büyük rakamlar konuşuluyordu ama daha düşük fiyata transfer olmuş.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ekli dosyayı görüntüle 106445

Alanyaspor yine başarılı bir işe imza atıyor. Bedelsiz aldığı bir futbolcuyu bir sezonda parlatıp, 3,50 milyon euroya satıyor. Transfer politikası çok iyi. Daha büyük rakamlar konuşuluyordu ama daha düşük fiyata transfer olmuş.
Bence 3.5 Milyon Euro yine çok, sonuçta futbolda 23 yaş da çok genç sayılmaz. Ama yabancı sınırı yüzünden maalesef böyle oluyor. Tutarsa en az 3 katına satılır, tutmazsa da denemeye değer bir transfer ama yine de 35 Milyon TL çok geliyor...

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bence 3.5 Milyon Euro yine çok, sonuçta futbolda 23 yaş da çok genç sayılmaz. Ama yabancı sınırı yüzünden maalesef böyle oluyor. Tutarsa en az 3 katına satılır, tutmazsa da denemeye değer bir transfer ama yine de 35 Milyon TL çok geliyor...
1627590569871.png

Galatasaray'ın iki büyük kumarı. İkisi ya tutar ya da Anadolu takımlarında top koşturan ve sürekli takım değiştiren futbolculara dönerler.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Benim anlamadığım, Galatasaray bu kadar transferi nasıl yapabiliyor? Transfer limitine takılmaz mısınız? Bol keseden para harcıyorsunuz. :A
11-12 tane futbolcu gitti, onlardan biraz yük azaldı ama yine de yeterli değil fakat kimseyi satamıyoruz senelerdir resmen :A Falcao, Feghouli ve Babel’den kurtulsak büyük bir ferahlık olacak ama zor gözüküyor...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
11-12 tane futbolcu gitti, onlardan biraz yük azaldı ama yine de yeterli değil fakat kimseyi satamıyoruz senelerdir resmen :A Falcao, Feghouli ve Babel’den kurtulsak büyük bir ferahlık olacak ama zor gözüküyor...
Gerçi kurtulduğunuz oyuncular da etkiliyordu transfer limitini ve yine fazlasıyla oyunculardan kurtuldunuz. Satamazsınız, kadroda çok yaşlı oyuncu var. Genç olsa da, arada kaynıyor gidiyor. İşte en son Ozan Kabak'ı satmıştınız. O da zaten öyle bir performans sergiledi ki, yarım sezonda gitti. :D

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,187
Puanı
1,060
Morutan’a da 10 milyon verirsek yılın kumarı artık.

Benim anlamadığım, Galatasaray bu kadar transferi nasıl yapabiliyor? Transfer limitine takılmaz mısınız? Bol keseden para harcıyorsunuz. :A
Araf, tff borusu ancak bize öter.Diğerlerine üç maymunu oynamaya devam... :A
Transfer edilebilecek yerli futbolcu kalmayana dek devam... @Maskeli Fedai @MasacRE @MEnes
Haydi topkapı, Topkapı hemen , Topkapı bir iki... :A

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
GS'nin bu yaptığı işi ben anlamadım. Boştaki Dorukhan'a 1 milyon vermeyip Berkan'a 3.5 milyon bonservis + maaş verecekler. Alanyaspor ve Çağdaş hocayı tebrik ederim. Bir yılda sağlam para kazandıracak seviyeye getirdiler oyuncuyu. Keşke çok parlamadan Umut Güneş'e de biz çöksek.

GS'nin 2 oyuncuya verdiği bonservis parasıyla biz 6 tane ligin seviyesine uygun isim aldığımızı görünce Avcı'ya çokta kızasım gelmiyor.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Transfer edilebilecek yerli futbolcu kalmayana dek devam... @Maskeli Fedai @MasacRE @MEnes
Acaba içeriden yabancı oyuncunun tamamen yasak olacağı, bütün takımların tamamen Türklerden oluşacağı şeklinde bir duyum mu aldık :A Daha bu sezon 8 oyuncu sahada tutulabiliyorken bütün yerli oyunculara saldırılmasını anlamlandıramıyorum başka türlü :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sadece yabancı sınırı değil bir de 3 büyükler isteyince ücret artıyor

• Beğendim