Galatasaray - Beşiktaş | Spor Toto Süper Lig 31. Hafta Derbi Maçı

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tek başarısı LiM işte çok da şey yapmamak lazım.
Zamanında STV'ye dizi çekmiş adam, ayak kokusunu en iyi kendi bilir o ortamlarda bulunmuş biri olarak. :)

Aslan kükrerken kara sinek vızıldarmış o yüzden çok da şey etmemek lazım. Ha bir de o korkunç siyasi baskı ortamında Evet videosu daveti gelmesine rağmen o videoyu çekmemiş tek adam Fatih Terim’di, qral Burak filan değil yani. Otoritenin takımına karşı bu sezon da geçen sezon da şampiyonluk mücadelesi veren Terim...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Maçın 15-20 dakikasını izledim ki zaten yarısında top oyunda değildi. Hakem gelene geçene sarı kart gösteriyordu. O yüzden bir şey diyemem maçla ilgili.

Beşiktaş'ın kazanmasını isterdim ama berabere bitmesinden daha iyi bir sonuç bu. Fakat Galatasaray umarım deplasmanlarda yamulmaz. Bazı taraftarları "Yahu krdşm rahat takılın 9.894.561 tane daha beraberlik hakkımız var." kafasında ve umarım futbolcular bu kafada değildir. Ve ben gerçekten Konyaspor maçındaki Galatasaray'ı bir daha izlemek istemiyorum.

Beşiktaş ise 2.liği alır ve bir daha puan kaybetmez diye düşünüyorum.

Sizleri tebrik ederim (aslında kendimi de tebrik edebilirim çünkü bende de hiç azımsanmayacak kadar sarı-kırmızı kan var yani. :A ), 21.9 gibi bir yerdeyiz ve Başakşehir'e ilahi bir güç gelmezse 22 olur. @Tolstoyevski @Maskeli Fedai @Sherlock @Doğu @Danger UA!

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
O değil de ne demişti Rıdvan Dilmen :A

D51PmHwWAAYIDvq

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ve ayrıca bu bir kaderin cilvesi midir; Bir Brezilyalı ön libero sürekli Beşiktaş’ın belalısı olmuşken tam onun yeri dolmuyor derken, onun yerine gelen bir başka Brezilyalı ön libero da Beşiktaş’ın belalısı oldu...

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860