Galatasaray - Barcelona | UEFA Avrupa Ligi Son 16 Rövanş Maçı

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
3386BC4A-A27D-4870-920A-0ACD3CC387FD.jpeg

İlk maçın 0-0 bittiği UEFA Avrupa Ligi son 16 turu rövanş mücadelesinde Galatasaray, Barcelona’yı konuk ediyor.

Saat 20.45’te başlayacak mücadele Exxen'den canlı olarak yayınlanacak.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@Tolstoyevski gelip yine bana olmamış atacak ama ben fikirlerimi özgür bir şekilde dile getirmekten çekinmeyeceğim.

Galatasaray'ın kazanarak tur atlayacağını düşünüyorum.

GS ilk 15 dakikada gol bulursa rezillik çıkabilir.

Tek maç kuponu oynanma imkanı varsa 1-0, 2-0, 1/1, X/1 gibi tahminler denenebilir.

• Olmamış
Reactions: Tolstoyevski

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Barça neye çarptığını anladı topuyla tüfeğiyle geliyor ama biz TÜRKÜZ Muvaffak olacağız inşallah.
ilk yarıyı berabere bitirirsek şansımızın olduğunu düşünüyorum

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Helal olsun Barcelona gibi bir takıma hem de oldukça formda, Napoli’ye 5 atan takıma karşı tüm Avrupa’nın saygısını hak edecek güzel bir mücadele verdik bu kadroyla. Berkan-Taylan-Ömer Bayram gibi adamlarla Barça’ya karşı zaten hücum futbolu oynanamazdı. Canı sağ olsun takımın, iyi ki Galatasaraylıyız dedirten bir elenme oldu. Barça gibi bir takım oyunu soğuttu son anlarda, ki normaldir biz olsak biz de yapardık.

İmparator olsaydı bu turu atlardık…

7F56D961-1899-4720-BE91-7614582C918D.jpeg

@MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock @DarkLegenD

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Helal olsun Barcelona gibi bir takıma hem de oldukça formda, Napoli’ye 5 atan takıma karşı tüm Avrupa’nın saygısını hak edecek güzel bir mücadele verdik bu kadroyla. Berkan-Taylan-Ömer Bayram gibi adamlarla Barça’ya karşı zaten hücum futbolu oynanamazdı. Canı sağ olsun takımın, iyi ki Galatasaraylıyız dedirten bir elenme oldu. Barça gibi bir takım oyunu soğuttu son anlarda, ki normaldir biz olsak biz de yapardık.

Ekli dosyayı görüntüle 115976

barcelonanın içine fenerbahçe kaçmış dedim @Tolstoyevski

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Barça neye çarptığını anladı topuyla tüfeğiyle geliyor ama biz TÜRKÜZ Muvaffak olacağız inşallah.
ilk yarıyı berabere bitirirsek şansımızın olduğunu düşünüyorum
İkinci yarı çok erken yedik mücadelemiz harikaydı barçayı son 10dk çirkefliğe ve yatmaya zorladık ya bu bile benim için kafidir torrent'e 2 çift lafım olacak gomis yerine muhammed babel yerine morutan ile başlasaydık ne kaybederdik?
------

Ekli dosyayı görüntüle 115976

Senin çakma taratorun olsaydı şuan 0-5 di bu arada arda ile sahaya çıkardı banko kerem yedekte otururdu

• Olmamış
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
İkinci yarı çok erken yedik mücadelemiz harikaydı barçayı son 10dk çirkefliğe ve yatmaya zorladık ya bu bile benim için kafidir torrent'e 2 çift lafım olacak gomis yerine muhammed babel yerine morutan ile başlasaydık ne kaybederdik?
------

Senin çakma taratorun olsaydı şuan 0-5 di bu arada arda ile sahaya çıkardı banko kerem yedekte otururdu
Avrupa’da hangi maçta Terim’le fark yendi bu sezon?

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
GS taraftarı düşük iqdan dolayı rakip futbolcuya yabancı madde atıyor, süre eriyor ve tempo düşüyor. Jordi Alba bunu lehine kullanıp taraftarı daha da kudurtuyor. Düşük iqlu taraftar yine bir şeyler atıyor. Tüm bunlar yaşanırken hiçbir GSli futbolcu kenara gelip "sakin olun atmayın" demiyor. 😃

GS ilk kez geriye düştü, ilk kez 2 gol yedi(Marsilya vardı, doğru) ve sonuç olarak yenildi. Şimdi bu senaryoyu grup maçlarına uygulayın ve geriden zerre kadar oyun kuramayan bir takım hayal edin. Teşekkürler.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
GS taraftarı düşük iqdan dolayı rakip futbolcuya yabancı madde atıyor, süre eriyor ve tempo düşüyor. Jordi Alba bunu lehine kullanıp taraftarı daha da kudurtuyor. Düşük iqlu taraftar yine bir şeyler atıyor. Tüm bunlar yaşanırken hiçbir GSli futbolcu kenara gelip "sakin olun atmayın" demiyor. 😃

GS ilk kez geriye düştü, ilk kez 2 gol yedi ve sonuç olarak yenildi. Şimdi bu senaryoyu grup maçlarına uygulayın ve geriden zerre kadar oyun kuramayan bir takım hayal edin. Teşekkürler.
iki golü marsilya attı @DarkLegenD

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD