Galatasaray - Antalyaspor | Spor Toto Süper Lig 25. Hafta Maçı

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Yıllarca berbat oynayan muslera 1 maç iyi oynayınca kahraman ilan ediliyor inanmakta zorluk çekiyorum shalke fener maclariyla hem sl den hem ligte agzimiza eden çoğu maçta hatalı goller yiyen penaltı yan top özürlüsü canlı bomba muslara antalya maçında iyi oynadığı icin kahraman oluyor bi sg ya

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kayseri kazanamasa bile puan kapar. Hatta Konyaspor da puan kaybettirir, arttırıyorum süpriz şekilde Beşiktaş, Başakşehir'i yener. :A Fena gaza geldim, bu seriyi devam ettirmek istiyorum. :A Bu 3 haftada GS, FB de dahil, tüm rakiplerini yener ve farkı iyice eritir. :A
Görüyorum ve arttırıyorum, Galatasaray 9'da 9 yapar. :A Zaten şampiyon olacağımızı da söylemiştim geçen hafta. :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Görüyorum ve arttırıyorum, Galatasaray 9'da 9 yapar. :A Zaten şampiyon olacağımızı da söylemiştim geçen hafta. :A
9'da 9 iddaalı bir tahmin, çünkü Beşiktaş maçında muhtemelen puan kaybedeceksiniz. :A Fakat bir önceki mesajımda - her ne kadar sinsi gülüşlerimi atsam da- gayet ciddiyim. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
9'da 9 iddaalı bir tahmin, çünkü Beşiktaş maçında muhtemelen puan kaybedeceksiniz. :A Fakat bir önceki mesajımda - her ne kadar sinsi gülüşlerimi atsam da- gayet ciddiyim. :A
Ben de ciddiydim. Bugün futbol tartışması oldu iş yerinde ve aynı bu fikri iddialı bir şekilde ortaya attım. :A Beşiktaş'ı içerde rahatlıkla geçeriz bu arada... :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ben de ciddiydim. Bugün futbol tartışması oldu iş yerinde ve aynı bu fikri iddialı bir şekilde ortaya attım. :A Beşiktaş'ı içerde rahatlıkla geçeriz bu arada... :A
Dikkat et, Kagawa içinizden geçmesin. :A Bu 3'te 3 olayı yaşanırken Beşiktaş da yoluna dolu dizgin devam edecek. :A Sonra Başakşehir bir maç daha kaybedecek ve Derbi'de en azından berabere kalacağız sizinle. :A Ligin son haftaları için entrikalı şeyler düşünüyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes