Galatasaray - Antalyaspor Maçı | 28.12.19

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Orta sıralarda mücadele eden Galatasaray, 2019 senesinin son maçında kendi evinde Antalyaspor’u ağırlıyor.

Zorlu ve kıran kırana geçecek maç 20.00’de başlayacak.

İLK 11'LER

Galatasaray:
Muslera, Mariano, Marcao, Donk, Nagatomo, Lemina, Seri, Ömer Bayram, Taylan, Feghouli, Falcao

Antalyaspor: Boffin, Salih, Doğukan, Gustavo, Tarık, Ufuk, Chico, Amilton, Celustka, Nazım, Hakan

EM4qYsyX0AIdLJ0

Moderatörün son düzenlenenleri:

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bugün Mariano ve Nagatomo’nun son maçı.

Sevinçten kafayı yiyorum.
Galatasaray’a allahın vermiş olduğu cezalardan Mariano ve Nagatomo’nun son maçı.
Son maçları ulan... son maçları ???

Dahası Linnes’e, Henry F. Onyekuru’ya, sağlam bir sol beke ve adam akıllı yeni transferlere son maç.

Kanser olmaya son maç.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Fatih hocam ülkedeki bütün doğalgaz rezervini futbolcular üzerinde kullanmış, takım uçuyor bugün :A Bir de Feghouli son vuruşlarda rezil durumda olmasa 5-6 atacaktık herhalde. Seri geldiğinden beri en iyi maçını oynuyor. Müthiş paslar attı. Bekler bile devamlı hücuma katkı veriyor, zaten 2. gol de Mariano'nun asistiyle geldi. Bu sezon ilk kez keyif alıyorum takımı izlerken. Umarım devamı da gelir...

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Biraz normal oynayınca takım hemen şaha kalkıyor. Yıllardır değişmeyen huyumuz. Çok seviyorum. :Z

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
İkinci yarı biraz da yağmur etkisiyle çöp gibi oynasak da sezona göre vasatın üstü bir oyun oldu. Biz çok iyi olduğumuz için değil, rakip çok kötü olduğu için bu sonuç geldi. Antalya, Kasımpaşa, Antep ve Galatasaray ligin en kötü dört takımı. Galatasaray’ın şu an 6.sırada olması tamamen forma psikolojisi, rakiplerin GS’yi daha ciddiye alıp puan kaybetmesi olayı.

Yine de Galatasaray bitti demeden bitmez, halen şampiyonluk umudu var. Bugünkü dinamik futbol üzerine kurulu, güzel bir ikinci yarı umuyorum. Çok şükür şu kanser dönemi bitirdik böylece.

Bugün en iyiden kötüye isimler şunlardı:
  1. Taylan Antalyalı
  2. Ömer Bayram
  3. Seri
  4. Lemina
  5. Marcao
  6. Falcao
  7. Donk
  8. Feghouli
  9. Mariano
  10. Nagatomo

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Takımdan bağımsız Galatasaray iyi oyunla iyi skor buldu. 2 hafta önce Ankaragücü'ne 2 dakika da puan veren takımdan bahsediyoruz. Devre arası kampı ve takviyeleriyle şampiyon olacağımızı düşünüyorum. İnşAllah bu sene yine şampiyon olacağız.