Galatasaray - Altay | Süper Lig 21-22 Sezonu - 15. Hafta Maçı

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
gs_altay.jpg

Süper Lig 21-22 Sezonu - 15. Hafta mücadelesinde, Galatasaray kendi evinde İzmir temsilcisi Altay'ı konuk ediyor.

19.00'da başlayacak mücadele BeIN Sports HD1'den canlı olarak yayınlanacak.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Galatasaray kötü gidişata dur deyip çok rahat bir galibiyet alacaktır.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Ne maç ama, bir baktık @Araf 10 puana yükselmişti beraberlik varken, bi baktık o 5e indi ben 8 puanla haftanın zirvesi idim 2-1 olunca.
Şimdi ise 2-2 oldu. @Araf 8 puanla zirvede.
En azından 3 puanı kimse almayacak bu maçtan:A

• Güldürdün
Reactions: Araf and 12.Adam

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Hakemleri sık sık konuşan birisi değilim ama bu verilen penaltı tam anlamıyla iğrenç ve ahlaksızca. Adamın omzuna çarpıyor, elle alakası yok VAR’a bakması bile saçmalıkken üstüne penaltı… Cüneyt Çakır’ın son maçı olmalı bu GS ile alakalı. Aksi halde kapatın kulübü gitsin.

@Gerekli24 @xdragxx @HeisenBerg gibi rakip taraftar isimlerin bile buna penaltı demeyeceğinden eminim. Resmen hakem mide bulandırdı.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hakemleri sık sık konuşan birisi değilim ama bu verilen penaltı tam anlamıyla iğrenç ve ahlaksızca. Adamın omzuna çarpıyor, elle alakası yok VAR’a bakması bile saçmalıkken üstüne penaltı… Cüneyt Çakır’ın son maçı olmalı bu GS ile alakalı. Aksi halde kapatın kulübü gitsin.

@Gerekli24 @xdragxx @HeisenBerg gibi rakip taraftar isimlerin bile buna penaltı demeyeceğinden eminim. Resmen hakem mide bulandırdı.
Yoo topa öyle çıkılmaz bariz penaltı amatör bir hata.

Şaka şaka penaltı yok :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yoo topa öyle çıkılmaz bariz penaltı amatör bir hata.

Şaka şaka penaltı yok :A
Şaka maka üç büyükleri geçtim artık, TS’ye olsaydı Bugün ve 2-1 olsaydı Adana Demir’e bu penaltıyı Kesin verirlerdi değil mi :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,376
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
  • Üzücü
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Millet yarım metreden ele çarpan topa penaltı verilmez demiş. Yahu ele çarpsa yine gam yemeyeceğim ele bile çarpmıyor bildiğin omzuna, üst tarafına çarpıyor adamın kol desen açık değil. Buna penaltı vermek ahlaksızlık değil hırsızlıktır aynı zamanda. Bu kadar göz göre göre operasyon yapılmaz. Yine de sinirlerimiz uyuştu artık, o kadar alıştık ki bu ligde böyle akıl almaz şeylere artık yadırgamıyoruz.

@Dosi bak şuna penaltı verdi adam :A İzledikten sonra Edit edeceğim başımıza iş almayalım :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,376
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Millet yarım metreden ele çarpan topa penaltı verilmez demiş. Yahu ele çarpsa yine gam yemeyeceğim ele bile çarpmıyor bildiğin omzuna, üst tarafına çarpıyor adamın kol desen açık değil. Buna penaltı vermek ahlaksızlık değil hırsızlıktır aynı zamanda. Bu kadar göz göre göre operasyon yapılmaz. Yine de sinirlerimiz uyuştu artık, o kadar alıştık ki bu ligde böyle akıl almaz şeylere artık yadırgamıyoruz.

@Dosi bak şuna penaltı verdi adam :A İzledikten sonra Edit edeceğim başımıza iş almayalım :A

Hakem eleştirdiyinde bu oluyor

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ha evet bu arada penaltı değil ama tabii ki üzülmedim iyi oluyor iyi :A Gs'nin başında sevimsiz hocaları olmasa yazık oldu derdim zaten lig yarışı bitti de. Fatih olduğu sürece iyi oluyor :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ha evet bu arada penaltı değil ama tabii ki üzülmedim iyi oluyor iyi :A Gs'nin başında sevimsiz hocaları olmasa yazık oldu derdim zaten lig yarışı bitti de. Fatih olduğu sürece iyi oluyor :A
Aynı haksızlık yarın Fener’e yapılsa tabii biz de üzülmeyiz doğal olarak ya da Beşiktaş’a yapılsa, ama yine de insan sinir oluyor Fenere bile yapılsa hakemde net art niyet ve bir amaç ararım ki belli ki başka bir operasyon var arkaplanda zaten :A

Suç tabii ki Galatasaray’da, işi bu noktaya bırakmadan bitirecekti. Avrupa’da cidden çok daha iyi oynuyor lige göre, onu anlamıyorum…