Galatasaray - Alanyaspor | STSL 19/20 Sezonu - 14. Hafta Maçı

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
13,397
10,750
710
İstanbul
Gs.jpg

Galatasaray XI: Muslera, Mariano, Donk, Marcao, Nagatomo, Nzonzi, Seri, Lemina, Ömer, Belhanda, Adem.

Alanyaspor XI: Marafona, Nsakala, Welinton, Caulker, Baiano, Ceyhun, Siopis, Fernandes, Bakasetas, Efecan, Bammou.

Hakem: Halil Umut Meler
Stadyum: Türk Telekom Stadyumu
Saat: 20:00
Yayın: beIN SPORTS HD 1

mediasözlük

Mediasozluk.com

• Beğendim
Reactions: Turkuazz and Dosi

S.G.A.T.

Moderatör
12 Şubat 2012
26,197
6,418
1,061
Mariano'nun topu dağlara taşlara atması bir maçta gol olması dışında en çok bu kadar takıma etki edebilirdi herhalde. :A

S.G.A.T.

Moderatör
12 Şubat 2012
26,197
6,418
1,061
Fernando Muslera, Türkiye'de gelmiş geçmiş en iyi performans sergilemiş yabancı futbolcu. Alex ve Hagi'nin önündedir. Alex, bu kadar maç kazandırmadı Fener'e.

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
5 Ocak 2012
19,276
9,662
859
İlk yarı fena değildik aslında. Biraz da olsa bir düzelme var diye düşünüyordum ama ikinci yarı hiçbir şeyin değişmediğini hatırlattı. Rezalet bir performans. Orta saha bitti tamamen. Adamlar ellerini kollarını sallaya sallaya geldiler kaleye kaç kere. Muslera'nın inanılmaz performansı sayesinde 3 puanı aldık bu maçtan. Bu adam olmasa maçı kazanmamıza imkan yoktu.

Bu sezon Galatasaray ligin en az gol yiyen takımı. Yani bu kadar kötü performans gösteren, savunmada bu kadar açık veren bir takımın bu konumda olması akıl alır gibi değil. Tüm Galatasaraylılar olarak gerçekten çok şanslıyız Muslera yıllardır kalemizi koruduğu için. Ne kadar teşekkür etsek azdır kendisine...

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Forum İstatistikleri

Konular
205,322
Kullanıcılar
6,480
Son Üye
ramocan