Galatasaray- Akhisarspor Türkiye Kupası Final Maçı

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Erman Toroğlu, Diagne'nin durumunu çok iyi özetledi. Nokta atışı tespit.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ruh hastası bu Akhisar'lı futbolcular. Ben böyle bir nefret görmedim. Noluyor arkadaş size neyin tribi bu. Tüm kararlar kesinlikle doğru. Hakem mi dövecek Miguel Lopes anlamadım. Verilmiş karar var sen daha neyi uzatıyorsun. Hak edilmiş bir kupa sonuna kadar...

Son olarak Diagne çöpü sene sonu direk gönderilsin. 10m üstü bir gelir olursa bütçe sağlamış olur mis gibi. Orta saha sol açık falan alırız. Ndiaye Onyekuru da gidiyor, gitmelerini de istiyorum zaten. Çoook kötüler çoook. Feghouli olmasa bu sene ne ligi ne kupayı alabilirdik, büyük oynadı Soso büyük...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Acaba bütün bunlar Başak maçına hazırlık mı diye düşünmeden edemiyorum. Umarım hakem kıyımına uğramayız..

Artık hakemler %100 penaltıyı bile bu algılar yüzünden düşünmeye başladı, başlayacak. Cüneyt Çakır olması bir yandan iyi bir yandan kötü o yüzden. Çok etkilenmez ama iyi operasyon eyyam yapar malum. Bir de Başakşehirliler her pozisyonda ağlayacak gibi duruyor şimdiden.

Bu Koç ve Beşiktaş medyası yüzünden yüzde yüz penaltılara bile ağlar hale geldiler. Ama 50 bin kişi cehennem olacak o gün alayına. 50 bin kişinin önünden Galatasaray’ın şampiyonluk maçında cesedini çiğnemeden biraz zor. Hele seçim öncesi kolaysa operasyon yapsınlar Galatasaray’a...

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Galatasaray kollanıyor is loading...
Bir kere olaysız maçımız olsun be :A
Kaderden kaçsanız bile Ekşi Sözlük başlıklarından kaçamazsınız. :A

Bknz: (15 Mayıs 2019 türkiye ziraat kupası tiyatrosu)

Şakadan anlamayan sığırlar için düzenleme: şaka, mizah, goygoy.

Son düzenleme: