Galatasaray 6-0 Gençlerbirliği | Süper Lig 20-21 Sezonu - 18. Hafta Maçı

Maç sonucu ne olur?

• Galatasaray kazanır

Oy: 5 100.0%
  • Berabere biter

Oy: 0 0.0%
  • Gençlerbirliği kazanır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,263
Puanı
1,060
Süper Ligin 18. hafta maçında Galatasaray sahasında Gençlerbirliği'ni ağırlıyor.

19.00'da başlayacak olan mücadelenin yorum ve sohbeti bu konudan yapılabilir.

1610193280306.png

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Nihayet bir FB'li açtı da rahat bir nefes aldık haftalar sonra o gün bugün olacak kırılacak inşallah kara totem. :A :Z @Dosi
Fenerlilerden medet ummaya başladınız yazık :A
3 hafta önce GS maçına dokunma diye bana dil döküp, son 2 haftadır ne olur GS konusu aç diyerek 180 derece dönme olayından sonra bu sevincine şaşırmadım :A
Vay be, hayat bize daha neler gösterecek bakalım :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Fenerlilerden medet ummaya başladınız yazık :A
3 hafta önce GS maçına dokunma diye bana dil döküp, son 2 haftadır ne olur GS konusu aç diyerek 360 derece dönme olayından sonra bu sevincine şaşırmadım :A
Vay be, hayat bize daha neler gösterecek bakalım :A
Hayat böyle bir şey işte :AHerkesin başına geliyor, en olmayacak şeyler oluyor amaca giden yolda her şey mübah misali o yüzden asla asla dememek gerektiğini öğreniyor insan. :A

Fakat 360 derece dönersem aslında aynı yerde kalmış olurum, 180 derece daha doğru gibi o yüzden... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,263
Puanı
1,060
Galatarasay kazansın bir zahmet artık. 2 haftadır puan kaybediyorlar ve bir Fenerbahçeli olarak ezeli rakibimizin kazanması gerektiğini düşünüyorum. :A

• İlginç
Reactions: Gerekli24

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Hayat böyle bir şey işte :AHerkesin başına geliyor, en olmayacak şeyler oluyor amaca giden yolda her şey mübah misali o yüzden asla asla dememek gerektiğini öğreniyor insan. :A

Fakat 360 derece dönersem aslında aynı yerde kalmış olurum, 180 derece daha doğru gibi o yüzden... :A
180 demiştim :A
Aman işte, anlayan anladı :A
GS kazanır diye skor yazdım ama kaybetsin ben 0 puan almaya razıyım :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
180 demiştim :A
Aman işte, anlayan anladı :A
GS kazanır diye skor yazdım ama kaybetsin ben 0 puan almaya razıyım :A
Peki diyelim ki ligin son haftası, FB'nin hatta BJK'nin şampiyonluk şansı kalmamış. GS 3 puan alırsa hem sen Kicktipte şampiyon oluyorsun hem de GS lig şampiyonu oluyor, bonuslara rağmen sen şampiyon oluyorsun. Ama GS yenemezse onun gibi sen de şampiyon olamıyorsun. Şampiyon olmak ister miydin istemez miydin? :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Peki diyelim ki ligin son haftası, FB'nin hatta BJK'nin şampiyonluk şansı kalmamış. GS 3 puan alırsa hem sen Kicktipte şampiyon oluyorsun hem de GS lig şampiyonu oluyor, bonuslara rağmen sen şampiyon oluyorsun. Ama GS yenemezse onun gibi sen de şampiyon olamıyorsun. Şampiyon olmak ister miydin istemez miydin? :A
Bu sorunun cevabı basit: GS kaybetsin :A
Benim buradaki şampiyonluk bir kaç kişi tarafından bilinecek ama GS şampiyonluğu hep dillendirilecek :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu sorunun cevabı basit: GS kaybetsin :A
Benim buradaki şampiyonluk bir kaç kişi tarafından bilinecek ama GS şampiyonluğu hep dillendirilecek :A
O değil de, ben bile üye olduğumdan beri foruma Fener'in şampiyonluğunu göremedim :eek: GS'nin ise yanlışım yoksa 3 şampiyonluğu gördüm, bakalım o sene bu sene mi olacak FB adına. :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ben ya da @Tolstoyevski açmadığı için Galatasaray için rahat bir maç geçecektir

Galatarasay kazansın bir zahmet artık. 2 haftadır puan kaybediyorlar ve bir Fenerbahçeli olarak ezeli rakibimizin kazanması gerektiğini düşünüyorum. :A
Bunlar erkenden çökmeli ki Mayısa ihtimal kalmamalı bunlar yarışta olursa kazanır anlayın artık şunu :A