Galatasaray, 5 İsimle Daha Yollarını Ayırdı! (30 Aralık 2016)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İlk yarının sona ermesiyle birlikte Galatasaray, kadrosunda köklü bir değişime gitmenin kararını aldı.

Kolbeinn Sigthorsson, Hamit Altıntop ve Aurelien Chedjou ile yollarını ayıran Galatasaray, 5 isimle daha yollarını ayırma kararı aldı.

Endoğan Adili, Jem Paul Karacan, Umut Gündoğan, Emrah Başsan ve Lucas Ontivero'nun da biletleri kesildi. Sarı-kırmızılı kulüp, oyuncularla görüştü ve sözleşmelerini karşılıklı olarak feshetme kararı aldı.

Bu isimlerin dışında ikinci yarının kadro planlamasında düşünülmeyen Cavanda için, gelecek transfer teklifleri bekleniyor.

bk6MlG.jpg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Oh oh mis gibi haberler. Tüm çöpler elden çıkarılsın ve yıllık maaşlarının yükümlülükleri üstümüzden kalksın.

Poldi giderse eğer yerine de takviye yapılmalı kesinlikle. Ha 8 9m'dan aşağı yollayacaklarsa yollamasınlar kesinlikle. Bu arada 2 stoper ve forvet takviyesini hatta Linnes oynamayacaksa sağ bek takviyesini de bekliyorum. Bakalım kanser yönetim bu transfer döneminde neler yapacak. Büyük bir merakla izliyor olacağım.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ontiveroyu takip ediyordum fizik olarak güçlenmiş, oyun bilgisini de geliştirmiştir diye umutlanmıştım ama biletini kesmişler keşke bruma gibi geri dönüşü efsane olan oyuncular arasına girseydi. Gerçi bu çöplere maddi külfeti dolayısıyla çok bile şans verildi de neyse :A

Transferlerden hiç umudum yok bu yönetim üç koyunu bile güdemez. Bari Poldi'yi yüksek bir meblağ ile Çin'e okutsak :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Oh oh mis gibi haberler. Tüm çöpler elden çıkarılsın ve yıllık maaşlarının yükümlülükleri üstümüzden kalksın.

Poldi giderse eğer yerine de takviye yapılmalı kesinlikle. Ha 8 9m'dan aşağı yollayacaklarsa yollamasınlar kesinlikle. Bu arada 2 stoper ve forvet takviyesini hatta Linnes oynamayacaksa sağ bek takviyesini de bekliyorum. Bakalım kanser yönetim bu transfer döneminde neler yapacak. Büyük bir merakla izliyor olacağım.

Takımda ki bütün çöplerden kurtulduk neredeyse. Keşke yanlışıkla Sabri'nin de sözleşmesini feshetseler ve adam gibi bir sağ bek alsalar. Ama nerede o günler? :A

Podolski için 7 milyon Euro gibi bir bedel konuşuluyor. Eğer 7 milyon'a gidecekse hiç gitmesin daha iyi. Onun ayarında bir oyuncu alamayız o fiyatlara şu durumda.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Takımda ki bütün çöplerden kurtulduk neredeyse. Keşke yanlışıkla Sabri'nin de sözleşmesini feshetseler ve adam gibi bir sağ bek alsalar. Ama nerede o günler? :)

Podolski için 7 milyon Euro gibi bir bedel konuşuluyor. Eğer 7 milyon'a gidecekse hiç gitmesin daha iyi. Onun ayarında bir oyuncu alamayız o fiyatlara şu durumda.
Aynen öyle Sabri gitsin Poldi kalsın güzel de bir sağ bek alınsın tabi diğer eksikler de giderilsin. Bu transfer dönemi mutlu mesut geçsin. Oh miss. :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Çöplerden kurtulmak güzel de, tekrardan Ahmet Çalık gibi oyunculara 4 milyon Euro bonservis ödenirse aynı tas aynı hamam.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bizim kulüpler iş bilmiyor. Galatasaray'ı ya da Beşiktaş'ı hiç fark etmiyor. Alacaksan 1 tane sağlam lider bir stoper alacaksın. Yanındaki idareli olsa da sıkıntı olmaz.

Umarım Galatasaray Sakho, Beşiktaş da Rakitsky gibi bir stoper alır da hiç olmasa para boşuna gitmemiş olur.

Sürekli stoper bölgesine çöplere para yatıracağına bir kez ver sağlam olsun.

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Çöplerden kurtulmak güzel de, tekrardan Ahmet Çalık gibi oyunculara 4 milyon Euro bonservis ödenirse aynı tas aynı hamam.
Gel seni Galatasaray Başkanı yapalım. :D

Sabri orada duruyorken çöplerden kurtulundu diyemeyiz. :D Emrah Başsan'ı alıp ligde oynatmadan kiralayıp şimdi sözleşme fesih eden kafayı anlayan anlatsın.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Gel seni Galatasaray Başkanı yapalım. :D

Sabri orada duruyorken çöplerden kurtulundu diyemeyiz. :D Emrah Başsan'ı alıp ligde oynatmadan kiralayıp şimdi sözleşme fesih eden kafayı anlayan anlatsın.
Bunu ben değil bütün Galatasaray taraftarı görüyor ama ne hikmetse sizin yönetim görmüyor. Sağ beke alınan Veysel, Tarık, Salih, Linnes, Cavanda (Lazio ve Trabzonspor'da oynayamayan adamın Galatarasaray gibi büyük bir takımda işi ne?) daha niceleri üst üste Şampiyonlar Ligi'nden ve Şampiyonluklardan gelen paralar bu çapsız futbolculara verildi.