Galatasaray 3-4 Rizespor | Süper Lig 20-21 Sezonu - 31.Hafta Maçı

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
5dbb455bae298b0682f48e8f.jpg

Süper Lig 2020-2021 Sezonu 31.Hafta mücadelesinde Galatasaray, kendi evinde Ç.Rizespor'u konuk ediyor.

Saat 19.00'da BeIN Sports HD1'de başlayacak mücadeleyi hakem Volkan Bayarslan yönetecek. Maçla ilgili yorumlarınızı bu konu altından yapabilirsiniz.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu kez yine erkenci kuş olduk kazanan sen oldun tebrik ediyorum :A @Dosi

Bugün en büyük rakibimiz zemin.. Umarım zemin şartlarını atlatıp temiz galibiyet alırız. Bolca şu müzğini dinlemek nasip olur.

Umarım öyledir :A
------

Yes 59 oldu maalesef :A
Yani ben boşuna mı babamın telefonunu yürüttüm? :A kendi telefonumla açsaydım kapacakmışım yinede demek ki :A yalnız babamda tam 5 dakika öncesi geldi. İyi oldu :A yine aksiyonlu oldu çok şükür :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,483
Puanı
280
Ben bu oyunu bozarım dedim ve sağlam bir kadro yapılanması artı güçlü bir kulübe ve TT Arena'nın bozuk zeminiyle bu oyunu bozmaya geldim... Hepsine geçmiş olsun...

Herkes tek renk - herkes kan kırmızısı - herkes şampiyonluk kıvılcımı...

Ekli dosyayı görüntüle 100613

@MEnes @Bully @Polat Şaşmaz @takas @Danger UA! @Turkuazz @DarkLegenD @MasacRE @Sherlock @Tolstoyevski @Maskeli Fedai @BARON男爵 @Doğan @Angelica @Felon @ömer karataş
@Dosi @12.Adam @pompy
güzelmiş ama çift forvet'te olabilirdi :D :D

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
89951164-13C8-4968-8784-1A0A2D369A57.jpeg

Kahretsin yine geçen haftaki ilk 11 dizilişle çıkılmış Taylan hariç. Fatih Terim’in kazanan takımı değiştirmeme huyu çok yoruyor... Gören de Kayseri maçında dolu dolu oynadık sanacak, sistem değişene dek beş para etmez oyun vardı ortada.

Emre Akbaba senden nefret ediyorum... Senden öyle güçlü nefret ediyorum ki. Bir de 10 numara formayı istemiş hiç yüz, utanma olmadan...

Feghouli dururken Akbaba ne?? Hadi Onyekuru-Kerem’i hamle oyuncusu görüyorsun ama Feghouli nerede, Akbaba ne? Akbaba pasif takımda bile oynayamaz. Değil Süper Lig; PTT oyuncusu bile değil. Bitmiş adam, futbolcu filan değil artık. Bitik. Finish...

Yine oyundan çıkana dek saç baş yolduracaksın. Senden nefret ediyoru

• Beğendim
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ben bu oyunu bozarım dedim ve sağlam bir kadro yapılanması artı güçlü bir kulübe ve TT Arena'nın bozuk zeminiyle bu oyunu bozmaya geldim... Hepsine geçmiş olsun...

@MEnes @Bully @Polat Şaşmaz @takas @Danger UA! @Turkuazz @DarkLegenD @MasacRE @Sherlock @Tolstoyevski @Maskeli Fedai @BARON男爵 @Doğan @Angelica @Felon @ömer karataş
@Dosi @12.Adam @pompy
Kardeşim ben forvetim forvet... :A Ben halı sahada, büyük sahada, her yerde yıllardır ya 10 numara ya forvet ya da kanat oynarım... :A Kim çıkardı bu Muslera olayını da beni kaleye soktu... :A Hep bu leş adaşımın başının altından çıktı bunlar... :A @Sherlock
------

Ekli dosyayı görüntüle 100614

Kahretsin yine geçen haftaki ilk 11 dizilişle çıkılmış Taylan hariç. Fatih Terim’in kazanan takımı değiştirmeme huyu çok yoruyor... Gören de Kayseri maçında dolu dolu oynadık sanacak, sistem değişene dek beş para etmez oyun vardı ortada.

Emre Akbaba senden nefret ediyorum... Senden öyle güçlü nefret ediyorum ki. Bir de 10 numara formayı istemiş hiç yüz, utanma olmadan...

Feghouli dururken Akbaba ne?? Hadi Onyekuru-Kerem’i hamle oyuncusu görüyorsun ama Feghouli nerede, Akbaba ne? Akbaba pasif takımda bile oynayamaz. Değil Süper Lig; PTT oyuncusu bile değil. Bitmiş adam, futbolcu filan değil artık. Bitik. Finish...

Yine oyundan çıkana dek saç baş yolduracaksın. Senden nefret ediyoru
Akbaba ısrarı gerçekten benim de canımı sıkıyor. Kaç maçtır ne güzel oynamıyordu rahattık, iyi ki 2 maçta puan kaybettik. Sanki Akbaba yok diye puan kaybettik de direk ilk 11'e koydu. Hayı bizim KEL'imiz Feghouli'miz artık iyileşmiş maç ritmini bulmuştur niye 11'e koymuyor hoca anlamıyorum. İki Emre'den de memnun değilim ben. Kılınç bile beni yeterince tatmin etmiyorken bir de Akbaba'nın yine 11 çıkması gerçekten kabak tadı verdi... Umarım bir kaza yaşamayız bugün. Çok çok çok çok önemli bir maç...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kardeşim ben forvetim forvet... :A Ben halı sahada, büyük sahada, her yerde yıllardır ya 10 numara ya forvet ya da kanat oynarım... :A Kim çıkardı bu Muslera olayını da beni kaleye soktu... :A Hep bu leş adaşımın başının altından çıktı bunlar... :A @Sherlock
------

Akbaba ısrarı gerçekten benim de canımı sıkıyor. Kaç maçtır ne güzel oynamıyordu rahattık, iyi ki 2 maçta puan kaybettik. Sanki Akbaba yok diye puan kaybettik de direk ilk 11'e koydu. Hayı bizim KEL'imiz Feghouli'miz artık iyileşmiş maç ritmini bulmuştur niye 11'e koymuyor hoca anlamıyorum. İki Emre'den de memnun değilim ben. Kılınç bile beni yeterince tatmin etmiyorken bir de Akbaba'nın yine 11 çıkması gerçekten kabak tadı verdi... Umarım bir kaza yaşamayız bugün. Çok çok çok çok önemli bir maç...

Akbaba olayına akıl sır erdirmek mümkün değil. Keşke pandemi olmasaydı ve taraftar olsaydı, maç boyunca ıslıklanırdı ne güzel...

Bu adam Galatasaray'ın futbolcusu değil demiyorum. Bu adam futbolcu değil. Eski futbolcu, emekli futbolcu ama güncel olarak futbolcu değil. Artık yeter...

• Beğendim
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060

@Dosi @12.Adam @pompy

:A Harika olmuşş ben forvet falan anlamam tols neredeysem sıkı dururum :F

• Güldürdün