Galatasaray 3-0 Başakşehir | Süper Lig 20/21 Sezonu - 23. Hafta Maçı

Maç Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
galbaspre_2subat.jpeg

Süper Lig 2020-21 sezonu 23.hafta mücadelesinde Galatasaray kendi evinde Medipol Başakşehir'i ağırlıyor. Galatasaray zirve yarışını sürdürmek, Başakşehir ise kötü gidişata dur demek için kozlarını paylaşacak.

Saat 19.00'da BEIN SPORTS HD1'den yayınlanacak mücadeleyi hakem Arda Kardeşler yönetecek. Maçla ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Tolstoyevski 🦁 vs 🦉 başa alırsan daha hoş görünür. Etiket misali :A
demek ki @bazinga yanaşmazsa çareler tükenmez demeye getirmişsin :A @xdragxx
Etiketler gelene dek en azından GS konularında 🦁 etiketi göze hoş gözüküyor :A Beşiktaş maçlarında 🦅 da karizmatik ama şimdi GS-FB maçında 🦁 Vs 🐤 yapsak Fenerliler olay çıkarır kesin bu nedir diye :A Sorun olmaz diyorsanız aslında gayet olması normal bir maskot etiketi bence. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Etiketler gelene dek en azından GS konularında 🦁 etiketi göze hoş gözüküyor :A Beşiktaş maçlarında 🦅 da karizmatik ama şimdi GS-FB maçında 🦁 Vs 🐤 yapsak Fenerliler olay çıkarır kesin bu nedir diye :A Sorun olmaz diyorsanız aslında gayet olması bir maskot etiketi bence. :A
FB vs GS olarak idare edeceğiz :A 🦜bu ben de kırmızı ama forumda yeşil oluyor :A bu ise 🐦 ben de mavi ama burda kırmızıya dönüşüyor :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
FB vs GS olarak idare edeceğiz :A 🦜bu ben de kırmızı ama forumda yeşil oluyor :A bu ise 🐦 ben de mavi ama burda kırmızıya dönüşüyor :A

Benim attığım sarı gözüküyor mu peki, platformdan platforma değişebiliyor :A Kadıköy'ün simgesi boğa da olurdu aslında ama onun emojisi yok gibi. Sarı Kanarya da marşlara konu olmuş, kulübün resmi maskotu sonuçta fakat emoji bakımında sıkıntı olabildiği için bunu FB'nin iç işlerine bırakalım. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aykut Kocaman bu kadar kısa sürede takımı düzeltemez bence Galatasaray rahat bir galibiyet alacak

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
En az Antalyaspor maçı kadar aşırı defansif bir düzenle karşımıza çıkacaklar ve Malatya-Antep maçlarında olduğu gibi kısır geçecek bir maç. Kilidi açmak çok zor olacak yine ama kaza bela bir şekilde açarsak, öne geçtikten sonra Onyekuru faktörüyle elimiz güçlenecek onlar gol için bastırmak zorunda kalacakları için. Fakat atamazsak, karşımızda 0-0'a razı bir hoca olduğu için işimiz çok zor...

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Abi vazgeçtim bu akşam Başak almalı. GS derbiyi alsın. Bizde iki maç 6 puan yapmalıyız. 42 biz, 45 GS, 48 FB olur. Üst sıralar zevklenir.