Galatasaray 1 - 1 Trabzonspor | Süper Lig 20-21 Sezonu - 36.Hafta Maçı

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
1313279_620x410.jpg

Süper Lig 2020-2021 Sezonu 36.Hafta mücadelesinde Galatasaray ile Trabzonspor zirve hattını doğrudan ilgilendirecek mücadelede kozlarını paylaşıyor.

Saat 19.00'da BeIN Sports HD1'de başlayacak.Maçla ilgili yorumlarınızı bu konu altından yapabilirsiniz.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Dosi artık farkı unuttuk, saymaya gerek yok gibi :A

Bizim için son haftaların en belirsiz maçı olacak. Eğer kazanırsak tekrardan potaya giriyoruz, kaybedersek havlu atarak Beşiktaş'ın önünü açmış olacağız ve Beşiktaş maçına da çok asılmayız bu durumda. Kötü futbolla kazanırsak yine bir anlam ifade etmez, ama geçen haftaki gibi derli toplu olursa bir umut diyebiliriz...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Juppi konuyu ben kapmışım :Z PC olmadığı için dakikayı göremiyorum. Senin hangisini sileceğini merakla bekledim :A bencede sayma artık. Bana ulaşman imkansız :A
Keşke mobilden de dakikayı görebilseydik :( baya eksileri var Pc'ye göre. @bazinga
@Dosi artık farkı unuttuk, saymaya gerek yok gibi :A

Bizim için son haftaların en belirsiz maçı olacak. Eğer kazanırsak tekrardan potaya giriyoruz, kaybedersek havlu atarak Beşiktaş'ın önünü açmış olacağız ve Beşiktaş maçına da çok asılmayız bu durumda. Kötü futbolla kazanırsak yine bir anlam ifade etmez, ama geçen haftaki gibi derli toplu olursa bir umut diyebiliriz...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu maça GS 0- 1 Trabzonspor diye oynamıştım ama sonra risk alıp GS kazanır dedim. GS kaybedip, TS kazandı diye ben puan kaybetsem üzülmem çünkü :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Neden patates arena’da bu kadar zayıf, aciz ve berbat oynuyoruz anlamıyorum.. Zeminse tek mesele, rakip de aynı zeminde oynuyor.

Bu maçtan puan mucize geçmiş olsun. Trabzonspor çok baskın oynuyor. Direkten dönen toplar filan...

Bu arada Şener sen.. 4 tane sağ bek var 3’ü sakat ve biz Şener’e kaldık, Şener’le de şampiyon olmayalım zaten bi zahmet... Sezon sonunda bu adamı yaka paça teşekkür? edip göndermezlerse yazıklar olsun.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Bizimki topa vuruyor diğeri alnıyla bizimkinin kafasının arkasına vuruyor hakem çarpışma diyor. GS az canlansa hakem verecek maçı da bulamıyor bir şey.

Bakasetas'ı izlemek bana aşırı keyif veriyor. İkinci yarı yine yaparsa o yapacak. Takım kötü oynamıyor. GS bugün kötü durumda. Şu şekil devam edersek bir tane sallayıp yatacaz bence.

GS az akıllı olup güçlü olduğumuz ortadan gelmek yerine beklerden gelmeye başlarsa golü yeriz. Uğurcan'da en ufak bir ağrı varsa direkt çıkarılmalı. Onun sağlığı maçtan daha önemli.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Futbol 90 dakikadır. Fatih Terim bitti demeden bitmez yapacağı değişiklikler daha maçı döndürebilir. Abdullah Avcı'ya karşı şansı her zaman tutar.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kahretsin 😡 neyse sadece 1 puan. Kazanmalarından iyidir.
hasanca aldı başını gitti resmen. Buna da 2-1 yazsaydıya :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu arada son dakikada Gs'nin atmış olduğu gol Gs'nin şampiyonluğunun habercisi olabilir bu konuda ciddiyim.
6 maç var ve alınacak 18 puan şampiyonluk demektir. Eğer bu maç yenilselerdi bitmişti ama şu maçta aldıkları 1 puanın meyvesini yiyebilirler. Bjk ile aralarında 6 puan fark var ve Arena'daki maça kadar puan farkını 3'e indirirlerse bir şekilde işte o zaman Bjk-Gs maçı şampiyonluk maçına döner.