Galatasaray 1 - 1 Fatih Karagümrük | Süper Lig 20-21 Sezonu - 34.Hafta Maçı

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
8 dakika ne be 😡 illa GS kazanacak
------

Yuh golü kaçırdı Fatih Karagümrük 😡
------

@bazinga sen o görseli paylaşmadın diye GS puan ile ayrıldı. Ben konuyu kaparak anca 2 puandan olmasını sağladım ama senin geri vites yapman puan almasını sağladı 😡 neyseki sana 3 puan yar olmadı.

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: bazinga

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
8 dakika ne be 😡 illa GS kazanacak
------

Yuh golü kaçırdı Fatih Karagümrük 😡
------

@bazinga sen o görseli paylaşmadın diye GS puan ile ayrıldı. Ben konuyu kaparak anca 2 puandan olmasını sağladım ama senin geri vites yapman puan almasını sağladı 😡 neyseki sana 3 puan yar olmadı.
Totem işe yaradı @Dosi

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Karagümrük'ü ilk yarı ne kadar beğendiysem ikinci yarı da bir o kadar beğenmedim. Galatasaray'da değişen bir şey yoktu. Beşiktaş yarın şampiyonluğunu ilan eder.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor ikincilik yarışında inanılmaz bir centilmenlik yarışı halindeler. Pazartesi akşamı biz de bu jesti karşılıksız bırakmayıp puan kaybederiz. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Falcao gibi bir adam yedekten oyuna girmiyor :A

En az 2-3 sene daha kal baba. Sana şampiyon olmadan bırakmaz yakışmaz....

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Gerçi hiç belli olmaz. Beşiktaş da yarın puan kaybedebilir. Sonrasında Arena'daki maça kadar Gs farkı 3'e kadar indirirse Beşiktaş'a geçmiş olsun...

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Falcao son haftalarda Mohamed'den daha iyiyken tercih edilmeyişi bana saçma geliyor. Mohamed tabii ki daha değerli de güncel form durumunda net Falcao önde. Mohamed kaçmıyor zaten seneye as forvetin yaparsın son haftaları Falcao ile geçirmek daha mantıklı olabilirdi.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
images

images

IMG_20210410_211522.jpg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bugün haftalardır eleştirilen Gedson Fernandes fena bir performans ortaya koymadı, hatta takımın en iyisiydi ama bu onun çok iyi olmasından değil, takımın geri kalanının kötü olmasından kaynaklı oldu.

Eğer bir sezon daha kiralarsak önümüzdeki sezon adına bence iş yapar. Ama halen yetersiz. Bize Fernando gibi bir üstat lazım. Gustavo gibi. Melo gibi hırçın...

O değil de o kadar leş gibi bir futbol oynanıyor ki insan puan kaybına üzülemiyor, 3.sırada olmaya hayret ediyor yine iyiyiz diye... Koca kurt yaşlandı artık, bunu da kabul etmek lazım.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Bugün haftalardır eleştirilen Gedson Fernandes fena bir performans ortaya koymadı, hatta takımın en iyisiydi ama bu onun çok iyi olmasından değil, takımın geri kalanının kötü olmasından kaynaklı oldu.

Eğer bir sezon daha kiralarsak önümüzdeki sezon adına bence iş yapar. Ama halen yetersiz. Bize Fernando gibi bir üstat lazım. Gustavo gibi. Melo gibi hırçın...

O değil de o kadar leş gibi bir futbol oynanıyor ki insan puan kaybına üzülemiyor, 3.sırada olmaya hayret ediyor yine iyiyiz diye... Koca kurt yaşlandı artık, bunu da kabul etmek lazım.
Bu satırları sen mi yazıyorsun.Son paragrafa ✍️ .

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski