Galatasaray Üniversitesi Yılın En İyilerini Seçti!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Türkiye'nin köklü üniversitelerinden Galatasaray Üniversitesi 13. kez yılın en iyilerini seçti.

Öğrencilerin oylarıyla kazananları belirlenen EN Ödülleri'nde TV8'in sevilen yapımı 'Jet Sosyete' En İyi Dizi, Ay Yapım imzalı 'Şahsiyet' En İyi İnternet Dizisi, 'Çarpışma' ve 'Hadi Be Oğlum' ile 2018'de adından söz ettiren Kıvanç Tatlıtuğ ve 'Avlu', 'Aile Arasında' gibi yapımlarla yılın parlayan isimlerinden Demet Evgar ise en iyi oyuncu ödüllerine layık görüldü.

İşte tüm kazananlar:
  • En İyi Dizi: Jet Sosyete | TV8
  • En İyi İnternet Dizisi: Şahsiyet | PuhuTV
  • En İyi Erkek Dizi/Sinema Oyuncusu: Kıvanç Tatlıtuğ
  • En İyi Kadın Dizi/Sinema Oyuncusu: Demet Evgar
  • En İyi TV Kanalı: TLC
  • En İyi Film: Arif v 216
  • En İyi Yönetmen: Nuri Bilge Ceylan | Ahlat Ağacı
  • En İyi Erkek Tiyatro Sanatçısı: Haluk Bilginer
  • En İyi Kadın Tiyatro Sanatçısı: Zerrin Tekindor
  • En İyi Erkek Şarkıcı: Ezhel
  • En İyi Kadın Şarkıcı: Nil Karaibrahimgil
  • En İyi Müzik Grubu: Mor ve Ötesi
  • En Başarılı Erkek Sporcu: Cedi Osman
  • En Başarılı Kadın Sporcu: Işıl Alben
  • En İyi Köşe Yazarı: Yılmaz Özdil
  • En Başarılı İş İnsanı: Ali Koç
  • En İyi Tiyatro Oyunu: Dali'nin Kadınları
  • En İyi Kitap: 'Mustafa Kemal' | Yılmaz Özdil
  • En İyi Dergi: Socrates
  • En Başarılı Şirket: Koç Holding
  • En İyi Kültür-Sanat Kurumu: İKSV
  • En Duyarlı Proje: AHBAP Platformu
  • En Yaratıcı Reklam Filmi: 'Seni Sevmek Ne Güzel' | Koç Holding

• Beğendim
Reactions: Dosi and Çiğdem

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Ne kadar kaliteli bir diziyiz ya tekrar tekrar hayran oluyorum. Kanalı 22.15'e atmasına rağmen 4 reyting alır, koskoca SAK'ları, Ay Yapım dizilerini geçer, üstelik neredeyse her yerden en iyi dizi ödüllerini toplar. Tüm antilere bol çatlamalar diyesim geldi. :Z @xBUGRAx @Yiğitt @xemrexxx @Çiğdem @serhatt @kerem @Dosi

Bu arada listenin kalanı da çok kaliteli olmuş. Prestijli üniversite belli ediyor kendini. Şahsiyet, Demet Evgar, Arif v 216, NBC, Haluk Bilginer ve Zerrin Tekindor'a da kocaman tebrikler. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Çiğdem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Ne kadar kaliteli bir diziyiz ya tekrar tekrar hayran oluyorum. Kanalı 22.15'e atmasına rağmen 4 reyting alır, koskoca SAK'ları, Ay Yapım dizilerini geçer, üstelik neredeyse her yerden en iyi dizi ödüllerini toplar. Tüm antilere bol çatlamalar diyesim geldi. :Z @xBUGRAx @Yiğitt @xemrexxx @Çiğdem @serhatt @kerem @Dosi

Bu arada listenin kalanı da çok kaliteli olmuş. Prestijli üniversite belli ediyor kendini. Şahsiyet, Demet Evgar, Arif v 216, NBC, Haluk Bilginer ve Zerrin Tekindor'a da kocaman tebrikler. :bhr:
Çok kaliteli ve izlenen bir dizi olsaydı, kovulup kanaldan kanala sürüklenmezdi yada transfer olduğu kanalda PT2'ye alınmazdı. Ayrıca 4 reyting falan aldığı yok bugün reytinglere baktığımda iyice çökmüş. Buda Haziran'da final yapacağına işaret zaten. Şimdi de sen çatla. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

@Yiğitt ler veriyor olsaydı Çocuklar Duymasın komedi seçilirdi silahlar atılıyordu en son @pompy gösterdiğinde :A :A :A @Harunnn60 @serhatt @xBUGRAx @Forumdash @xemrexxx

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Çok kaliteli ve izlenen bir dizi olsaydı, kovulup kanaldan kanala sürüklenmezdi yada transfer olduğu kanalda PT2'ye alınmazdı. Ayrıca 4 reyting falan aldığı yok bugün reytinglere baktığımda iyice çökmüş. Buda Haziran'da final yapacağına işaret zaten. Şimdi de sen çatla. :Z
Pt-2'ye alınmasının nedeni reytingler değil Survivor'ın her güne yayılmaya başlaması. Saat değiştirmeden önce 5 almıştı bu bir. :A

İkincisi bu reytingi yuvarlarsan 4 oluyor ben de zaten yaklaşık demek istemiştim. Gelecek hafta onu da alır fazla çatlama şimdiden. Durumu gör ve çatla. :A

8JET SOSYETETV813-03-201922:15:4424:37:39DIZILER3.889.68
11SURVIVOR BIL BAKALIMTV813-03-201920:29:5722:15:29EGLENCE PROGRAMLARI3.327.42

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,079
Puanı
1,061

benim olmadığım gün oylamışlar yoksa tüm ödüller esma sultanın olurdu :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
En iyi dizi ve en iyi tv kanalı çok yanlış tercihler olmuş. Jet Sosyete ne başarısı göstermiş? Bir kanaldan kovulmuş, gittiği kanalda da PT2'ye atılmış bir işten bahsediyoruz.

Şarkıcı seçimlerini de beğenmedim, o kadar başarılı isimler varken Ezhel ve Nil??

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
En iyi dizi ve en iyi tv kanalı çok yanlış tercihler olmuş. Jet Sosyete ne başarısı göstermiş? Bir kanaldan kovulmuş, gittiği kanalda da PT2'ye atılmış bir işten bahsediyoruz.

Şarkıcı seçimlerini de beğenmedim, o kadar başarılı isimler varken Ezhel ve Nil??
İstanbul'a kadar geldi çatlama sesin. Sakin ol daha sonraya da kalsın. :A

• Olmamış
Reactions: Yiğitt

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,640
Puanı
710
Ezhel’in seçilmesi şaşırtıcı ama güzel. :Z Nil saçma olmuş. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Pt-2'ye alınmasının nedeni reytingler değil Survivor'ın her güne yayılmaya başlaması. Saat değiştirmeden önce 5 almıştı bu bir. :A

İkincisi bu reytingi yuvarlarsan 4 oluyor ben de zaten yaklaşık demek istemiştim. Gelecek hafta onu da alır fazla çatlama şimdiden. Durumu gör ve çatla. :A

8JET SOSYETETV813-03-201922:15:4424:37:39DIZILER3.889.68

11SURVIVOR BIL BAKALIMTV813-03-201920:29:5722:15:29EGLENCE PROGRAMLARI3.327.42
Survivor hergün yayınlanmıyor, Cuma günleri Kızım dizisi PT1'de yayınlanmaya devam ediyor. Yani senin göklere sığdıramadığın dizinin yine ikinci plana atıldığı gerçeğini değiştirmez. :A

Ha birde her diziyi yuvarlayacaksan, işimiz var senle. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Survivor hergün yayınlanmıyor, Cuma günleri Kızım dizisi PT1'de yayınlanmaya devam ediyor. Yani senin göklere sığdıramadığın dizinin yine ikinci plana atıldığı gerçeğini değiştirmez. :A

Ha birde her diziyi yuvarlayacaksan, işimiz var senle. :A
Tamam işte her sezon böyle yavaş yavaş yayılıyor zaten. Bu hafta 5 oldu sonradan 6 olur. İşine geldiği gibi anlama. Ayrıca belli olmaz her an tekrar birinci plana alınabilir. :A

4 reytingle arasında 0.12 fark var o yüzden 4 demekte bir sakınca yok. :A