Galatasaray - Ç. Rizespor | STSL 19/20 Sezonu - 10. Hafta Maçı

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
755x390-galatasaraycaykur-rizespor-canli-izle-ne-zaman-saat-kacta.jpg

Süper Ligin 10. haftasının açılış maçında Galatasaray ile Çaykur Rizespor karşı karşıya geliyor.

Hakem: Abdulkadir Bitigen
Stadyum: Türk Telekom Stadyumu
Saat: 20:30
Yayın: beIN SPORTS HD 1

Galatasaray: Muslera, Şener, Luyindama, Ahmet Çalık, Nagatomo, Lemina, Seri, Ömer Bayram, Babel, Emre Mor, Andone

Çaykur Rizespor: Gökhan, Moroziuk, Abarhoun, Talbi, Melnjak, Diomande, Attamah, Vetrih, Boldrin, Aminu, Oğulcan

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Utku beyciğim maç konusunu açmış, 3 fark atarız demiştim ama tahminimi güncelliyorum bu gelişmeden sonra... 5 farkla kazanırız. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Atsana pası Ömer Bayram. Neyin peşindesin? Derdin ne? Hızlı atak golle bitmeyecekse Babel yüzünden bitmesin, peki sen neden bu atılması gereken pası atmıyorsun?

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2 golümüz var bir tanesini kendi kalelerine attılar diğeri de penaltıdan geldi. Bu haftayı atlatırız böyle ama sorunlar aynen devam ediyor. 2 gol attık diye kimse gaza gelmesin oynanan oyun ortada...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bu takım bu şekilde üretemiyor, bu açık ve net. Yani özellikle dikkat ediyorum, topu alan her futbolcumuz topu bir şekilde Babel’e ulaştırmaya çalışıyor. Mesela sağdan, Emre Mor’un kanadından gitmeyi denediğimizi hiç görmedim, veya oyunu ortadan açmaya çalışmıyor takım. Çok ilginç gerçekten, aşırı derecede büyük bir taktiksizlik örneği var sahada.

İşin garibi Fatih Terim bunu değiştirmek adına hiçbir şey yapmıyor, benim anlam veremediğim nokta bu. PSG ve Real maçlarına üçlü savunmayla çıkmıştık ve başarılı da olmuştuk diyebiliriz. Bunun gibi denemeleri ligde asla ama asla yapmıyor.

Şu maça kadar herhangi bir oyuncu değişikliği yaptığını da görmemiştik, bu maç en azından Belhanda’yı kesebildiğini gördük. Ama yeterli değil, oyuncuları değiştiriyoruz ama taktik aynı. Biri kendi kalelerine, bir penaltıdan olmak üzere iki gol attık. Takım 2-0’ı bulduğundan beri yine saldı maçı, bu ruhsuzluk, taktiksizlik böyle devam ederse işimiz zor.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Yine leş oyun sahanın en iyisi ömer bayramdı helal olsun belhanda denen rezilden kat kat daha iyi